Impaler

Kaip atradote PlayManiją?

Rekomenduojami pranešimai

Per linkus kitame saite.

Paieškos metų pastebėjau kad yra Lietuvoje portalas apie konsolės. Užėjau ir pasilikau. Tik 1 dalykas man nepatiko, bet čia tam nevieta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ieskojau kur apie ps2 cipinimus ir pns. susirast, tai draugas pasiule playmanija.net kaip patikima informacijos tiekeja apie ps2 meistrus ir pns.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau šį portalą iškodamas, kur būtų galima pigiau Lietuvoj nusipirkt PS3 žaidimų. Radau ir tų pačių žaidimų, tačiau be portalo pagalbos. Forumas patiko ir nutariau čia apsistoti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai Radviliskio autobusu stotyje buvau trankiausi... Ir ziuriu ant suoliuko su markeriu parasyta playmanija.net S****, nesamone ir dar daug keiksmazodziu prirasyta buvo.... tai parsuoleves namo isoku prie neta :pirate2: ir ziuriu kas cia per S****.... bet nieko visai....CIA

Redagavo absoliutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai Radviliskio autobusu stotyje buvau trankiausi... Ir ziuriu ant suoliuko su markeriu parasyta playmanija.net S****, nesamone.... tai parsuoleves namo isoku prie neta :pirate2: ir ziuriu kas cia per S****.... bet nieko visai....CIA

 

Jo cia geras atradimo budas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu reikėjo pagalbos dėl x'o tai per google įvedžiau ir išmetė, užsireginau ir gavau atsakymą, nuo to laiko karts nuo karto čia apsilankau ;)

Redagavo marjukaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai Radviliskio autobusu stotyje buvau trankiausi... Ir ziuriu ant suoliuko su markeriu parasyta playmanija.net S****, nesamone ir dar daug keiksmazodziu prirasyta buvo.... tai parsuoleves namo isoku prie neta ;) ir ziuriu kas cia per S****.... bet nieko visai....CIA

tai toks marketingo budas buvo :P jauciu jei nebutu buve keiksmazodziu nebutum ejes? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.