soxas

Kingdom Hearts II - Jau išėjo Kovo 28 dieną

Rekomenduojami pranešimai

Man vienintelė kliūtis yra ta kad turi keliauti su Donaldu ir tuo Goofiu, kad bent būtų kiti charakteriai tai jau kitas reikalas ;>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienintelė kliūtis yra ta kad turi keliauti su Donaldu ir tuo Goofiu, kad bent būtų kiti charakteriai tai jau kitas reikalas ;>

Kuo tau donaldas ir goofis blogai?Cia sutinki dauguma disney personazu...Vienas is labiausia itraukianciu aspektu.Prisimini vaikyste. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ypač linksma jį žaist savitgalio vakarais (kai nėr ka veikti) , norint papramogauti ar atsipalaiduoti :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai patiko ;) Šiaip man kartais smagiau ir įdomiau žaidimą žaist animacinį - Nusibodo tie labai "geros" grafikos žaidimai.Nors FF serijos man visos labai patiko (kiek esu žaidęs) . ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek jum metu kad jums tokie geimai nu nzn nemeluosiu man 15 ir jau as nemanau ar losciau toky geima ;) bet nebanges nesuzinosi reiks parsisiusti jai nepatiks gales brolis losti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Javo, man 24 ir man sis zaidas labai patiko! As ji pries geras 3 savaites ant ps3 dar karta perejau, su auksta raiska, su visomis paslaptimis. Turejau 100% Jimmy's diary knygoje. Tikrai super zaidimas. Nors jau antra karta ji zaidziant vis dar visas zaidimas stebino. Jis yra tikrai ipatingai geras. Zinoma buvo daug *vaikisku* momentu, bet man tai netrugdo, kaip kitiems. Man patiko gera grafika, gameplay taip pat, kovojimo sistema, levelinimo sistema. Ir zinoma disnejaus bei final fantasy charakteriai. Dar nepamirskime nuostabaus musikinio takelio. Apskritai labai labai geras zaidimas. Jau laukiu nesulaukiu kada gi pasirodys KH3. Gal jau net ant ps3!? Nu tai butu faina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai atsakykit į klausimą, ar pirmos dalies nežaidęs aš kąnors suprasiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai atsakykit į klausimą, ar pirmos dalies nežaidęs aš kąnors suprasiu?

Labas. Taip suprasi. Bet as kai praejau KH2, as is karto sokau ieskoti KH1(nes nebuvau praejes dar tada). Nes man taip kh2 patiko. O pirmos dalies dar nebuvau zaides. O siaip tai as tikrai patarciau pirma KH1 losti, ir tik tada KH2.

 

Del Sephiroto. Taip jis yra. Ir jis yra stiprus kaip velnias! Sitas priesas tau duos tikra issuki! Jam nugalite reikes auksto lygio,ir geros deffence, bei Attack punktu (bet kai ji nukalsi, tai gausi pati stipriausia rakta-ginkla visame zaidime!!).

As nezinau, ar as jau buvau paminejes, bet as KH2 zaidziau ant PS3 su auksta raiska...tikra pasaka! ir dar ant 40 zoliu LCD. Kokios spalvos! Neuzmirstamas isgyvenimas!

Beje, as esu tikras profas ant sito zaido, as zinau visas jo paslaptis, jeigu ko reikia, klauskite cia. (mano LV buvo 99, ir as turejau 120 ATK su Sora,^^:)

Sekmes!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai tame esmė, manęs pirma nedomina, tai kažkaip norėčiau gal KHII pabandyt, nes kažkaip nejaučiu, kad užkabins, tai noriu nuo geresnės pradėt kur FFVII personažai yra (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis pereita beveik 100 %, dbr losiu antra, jau 50 lygio greitai aisiu i darkness realma ten kazkoki ';] Gaimas nerelus patariu wisiem palost ir tie disney personazai nera jau tokie vaikiski. Kaip suprantu dauguma i juso negali ziuret nes praranda savo kietuma ar kaip cia pasakius nu jiem "nelygis" . Beje tokie personazai kaip "Hades underworld ruler" arba ten is karibu juru piratu pagrindinis tai tiesiog super, geru juokeliu numeta :D . Antroje dalyje Sora sustiprejas ir turi galimybe nesioti 2 keybladus ,daug battle pakeitimo i geraja puse, super grajus ! Laukiu nesulaukiu KH ant psp !!!!!!

 

Beje antroje dalyje Sora iesko pradigusiu geriausiu draugu Riku ir Kairi keliaudami taipogi galime sutikti daug personazu is senu FF ir kartu su jais kovosime ivairuose situacijose ;] Ypac patiko vieta kai turejau partyje aurona .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma dalis pereita beveik 100 %, dbr losiu antra, jau 50 lygio greitai aisiu i darkness realma ten kazkoki ';] Gaimas nerelus patariu wisiem palost ir tie disney personazai nera jau tokie vaikiski. Kaip suprantu dauguma i juso negali ziuret nes praranda savo kietuma ar kaip cia pasakius nu jiem "nelygis" . Beje tokie personazai kaip "Hades underworld ruler" arba ten is karibu juru piratu pagrindinis tai tiesiog super, geru juokeliu numeta :D . Antroje dalyje Sora sustiprejas ir turi galimybe nesioti 2 keybladus ,daug battle pakeitimo i geraja puse, super grajus ! Laukiu nesulaukiu KH ant psp !!!!!!

 

Beje antroje dalyje Sora iesko pradigusiu geriausiu draugu Riku ir Kairi keliaudami taipogi galime sutikti daug personazu is senu FF ir kartu su jais kovosime ivairuose situacijose ;] Ypac patiko vieta kai turejau partyje aurona .

Tiesa brolau! Kaip noriu KH zaido ant PSP, sakes! Kaip noriu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.