pleckaitis

Grand Theft Auto: Liberty City Stories ar Vice City Stories?

Gta Liberty City Stories VS Gta Vice City Stories  

62 nariai prabalsavo

  1. 1. Gta Liberty City Stories VS Gta Vice City Stories

    • Gta Liberty City Stories
      18
    • Gta Vice City Stories
      44


Rekomenduojami pranešimai

Seip teisingai sakai, realsense. Grafika ant vcs yra blogesne nei ant lcs. Dar ant vcs jei naudosi cytus (kur pasileidzia per pluginus) bus labai daug bugu. Pvz. padarai greita begima, atsitrenki i siena ir kiaurai ja pralendi. Pakskui atsirandi kitoj zemelapio dalyje. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ex neleidzia multyplayer zaisti man ant liberity stories gal kas gali padet kaip paleist arba kur galima pilna versija atsiusti kad butu su garsu ir pns ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ex neleidzia multyplayer zaisti man ant liberity stories gal kas gali padet kaip paleist arba kur galima pilna versija atsiusti kad butu su garsu ir pns ?

Kiti zaidimai veikia multiplayer? Tai atsisiuk nrm, koks idomumas zaist be garso. Redagavo busters

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai lcs'as uzkniso. Pastoviai ten tas lietus,blogas oras. Ir siaip storyline neidomus. VCS kitas reikalas, grazios aplinkos, oras geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano numune turi isbanduti GTA VICE CITY STORIES turiu si zaidima mission s nu sudetingi bet labai idomu :idea:

Redagavo firedemon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

liberty city idomesnis miestas abiejose dalyse beveik visos misijos vienodos

vice city labai idomu zaisti su vcs cheat device gali statyti rampas skraidyti ir t.t. bet nuo jo biski lagina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vice city geriau, kazkaip ir misijos ir pati istorija idomesne , beto ant liberty city man zemelapis kazkoks nesusipratimas o vice visi viskas graziai ir aiskiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.