narkata

Battlefield: Bad Company 2

Rekomenduojami pranešimai

Isjunge serverius iki 17:00, tvarko.

 

Dekui uz info, nes jau galvojau, kad nebeises palost sio game. :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, taigi įsigyjau iš skelbimo BFBC2 (PS3) ir nelabai supratau... VIP iškart būna žaidime ar jį reikia atskirai pirkti? Kada ir kam jį reikia pirkti? Nes kiek pamenu, kai žaisdavau per X360 piratke be VIP tai galėdavau tik keturiuose Map'uose žaisti, o ant PS3 dabar neturiu aš to VIP ir galiu lošti visuose VIP išleistuose Map'uose. Tai gali paaiškint ką tas tada VIP daro? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Sveiki, taigi įsigyjau iš skelbimo BFBC2 (PS3) ir nelabai supratau... VIP iškart būna žaidime ar jį reikia atskirai pirkti? Kada ir kam jį reikia pirkti? Nes kiek pamenu, kai žaisdavau per X360 piratke be VIP tai galėdavau tik keturiuose Map'uose žaisti, o ant PS3 dabar neturiu aš to VIP ir galiu lošti visuose VIP išleistuose Map'uose. Tai gali paaiškint ką tas tada VIP daro? :)

 

Vip kodas duoda papildomu mapu. Jeigu perki nauja game, tai jis buna zaidimo dezutej, o jei naudota, tai gali buti, kad zmogus, is kurio pirkai, ji isnaudojo. Be kodo bent per rush buna keturi mapai, per kitus rezimus nezinau, bet man tarodo, kad panasus zemelapiu skaicius. Jei nori, gali koda nusipirkti is PSN store(nezinau ar tikslus pavadinimas). :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vip kodas duoda papildomu mapu. Jeigu perki nauja game, tai jis buna zaidimo dezutej, o jei naudota, tai gali buti, kad zmogus, is kurio pirkai, ji isnaudojo. Be kodo bent per rush buna keturi mapai, per kitus rezimus nezinau, bet man tarodo, kad panasus zemelapiu skaicius. Jei nori, gali koda nusipirkti is PSN store(nezinau ar tikslus pavadinimas). :D

 

Tai kaip suprasti? Aš VIP kodo jokio nevedžiau, o galiu žaisti visuose VIP map'uose... Oasis, Harvest Day, Heavy Metal, Cold War, Nelson Bay ir kituose VIP mapuose. Dežutei kodo nebuvo, nieko nevedžiau, o žaidime galiu žaisti VIP map'us... Kas gali surasti man logišką paaiškinimą kodėl čia taip? :D

 

Ne į temą

Aišku aš džiaugiuosi ir man linksma, kad taip yra... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprasti? Aš VIP kodo jokio nevedžiau, o galiu žaisti visuose VIP map'uose... Oasis, Harvest Day, Heavy Metal, Cold War, Nelson Bay ir kituose VIP mapuose. Dežutei kodo nebuvo, nieko nevedžiau, o žaidime galiu žaisti VIP map'us... Kas gali surasti man logišką paaiškinimą kodėl čia taip? :D

 

Ne į temą

Aišku aš džiaugiuosi ir man linksma, kad taip yra... :D

 

Konsole nauja ar naudota pirkai? Jei naudota, tada gali but, kad buves savininkas jau ivede ta koda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi vipas prisiriša ne prie konsolės o prie EA accounto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolė pirkau naudotą, bet tikrai tokio žaidimo jis nežaidė, žaidė tik BF Bad Company... VIP tikrai negalėjo nupirkti. O iš kur aš jį turiu, tai velniai žino... EA accountas tik nesenai sukurtas ir aš jokio VIP nepirkau. Na man tada pasisekė, galbūt koks nors čia bug'as ar dar kas...? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsolė pirkau naudotą, bet tikrai tokio žaidimo jis nežaidė, žaidė tik BF Bad Company... VIP tikrai negalėjo nupirkti. O iš kur aš jį turiu, tai velniai žino... EA accountas tik nesenai sukurtas ir aš jokio VIP nepirkau. Na man tada pasisekė, galbūt koks nors čia bug'as ar dar kas...? :D

 

Turbut taip ir bus... O gal padare nemokama Vip koda, nes jau isejo BF3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalėjo padaryti nemokamo, nes tai būtu nesąžininga pirkusių atžvilgiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.