Vicka

Del saudykliu ant xbox 360

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, zadu pirkti xbox360, tai norejau paklausti pora klausymu :

Ar normaliai eina zaisti saudykles tokias kaip COD4, COD5 su joystiku? Ar as gausiu toki pati malonuma kaip zaidziant su PC? Klausiu todel, kad cia mano mekstamiausias zaidimu zanras ir nezinau ar bus malonu jas zaisti su xbox360 joystiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra zmoniu kurie pripranta, yra kurie nepripranta. jei niekada nelaikes joystiko su analogais rankose tai bus sunku tau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ir prie PC pirma kart prisedes FPS sunkiai zaidei

Na taip... Bet ant joystiko zymiai sunkiau turbut bus ismokti, ta parsme kol nusitaikysi ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na seip tai tikrai priprast ymanoma ir viskas yra labai gerai,tik man atrodo kad su pc paprasciausiai tiksliau viska darysi pvz. saudysi ir pan bet ce irgi kiek zmoniu,tiek nuomoniu... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia taip jau sakyt kad visi pripranta,yra tokiu kurie nepripazysta jokiu konsoliu ir losia tik pc,visokiu zmoniu yra,cia jau reikia klausti saves ar tau patik zaist su pulteliu,o ne kitu zmoniu,kas tau gali ka patart cia,visi gali sakyt kad priprasi,bet viskas priklauso tik nuo taves,man tai taip pat gerai zaist fps ir su pc ir su konsolem,net su konsolem patogiau del to kad nereikia but palinkus prie stalo visada,sedi kaip nori patogiai ir kur nori,va tame tai pranasumas tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip bus gan keista nuo pc saudykliu priejus prie konsoliu saudykliu. Atsimenu kai losiau pirma karta ant konsoles saudykle, tai ispradziu gan sunkiai sekes nusitaikyt ir pns, bet po to kazkaip pramoksti ir nedingsta tas malonumas zaisti. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai nera kazko neiveikiamo, gan lengva ir tikrai greitai priprantama. :lol: Bent jau taip man buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As daugiausia ir zaidziu ant xboxo saudykles,priprantama uzteks pora h kai jau lakstysi ir killinsi visus :lol: biski pasikeiksi bet praeis:D tik sensitivity nepamirsk pasireguliuot bus is pradziu lengviau ;P

Redagavo Toolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na seip tai tikrai priprast ymanoma ir viskas yra labai gerai,tik man atrodo kad su pc paprasciausiai tiksliau viska darysi pvz. saudysi ir pan bet ce irgi kiek zmoniu,tiek nuomoniu... ;)

 

 

seip su PC visada bus biski tiksliau del peles.. nebent kaip nors pajungsi pele ant X'o :badmood: o to nepadarysi. priprast gan lengva. controlai keicias minimaliai per zaidimus (kolkas skaudziausias buvo po savaites gears of war, kur RB reloadina, pereit prie FARCRY2 kur RB meta granata :thumbsup4: ). manau neturi but sunku. tik koki call of duty multyplayer pvz bus biski sunku pazaist net ir perejus kelis kartus istorija, nes ten nemazai lemia refleksai ir tt.. tai nevisada gali spet pasisukt ir tt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta atsimenu dar Gta IV bandziau tai ne normaliai ziurejau o i dangu :thumbsup4: , bet paskui pripratau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas skaudziausias buvo po savaites gears of war, kur RB reloadina, pereit prie FARCRY2 kur RB meta granata :thumbsup4:

Ne į temą

man tas past buvo kai po ilgos pertraukos halo isijungiau, ten nera precizion shot, o LT meta granata :badmood:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai persikeitinet tenka beveik kiekvienam zaidime,cia nekalbu nuo peles prie pultelio,bet ant tos pacios konsoles nuo vieno zaidimo prie kito,kad ir tarp skirtingu fps losiant,valdosi skirtingai ziurint kuri zaidima ilgiau palosi tai prie to ir pripranti,paskui pereit prie kitokio valdymo reikia kazkiek laiko,bet tame yra ir pliusu ,vis kazkas naujo idomiau kad visi zaidimai nesivaldo vienodai,visi turi kazka savo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ant pc cs zaidziau nuo 1.3 ir db nusipirkes xboxa nematau problemu ^^ man dar idomiau su controlleriu lost

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.