Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Na ten buvo gamykliskai ideta Harrman/Kardon tai neblogai "plakdavo" :)  ratus pats nudaziau, galvojau kad labiau tiks, dabar nebedazyciau :D pries tai atrode taip

1ci8.jpg

 

Swizz gali but kad ir maisai, kai pardavinejau buvo identiskos spalvos ir vidus toks pats, ir ratai juodi, tik ratu modelis truputi kitoks, nes daug kas pasbine klausdavo ar ne tas pats cia :) tie kur is klaipedos nupirko irgi buvo pries tai to apziuret, matyt ieskojo sviesiu salonu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intenso, jei nepaslaptis, už kiek pardaviai tą e46 sedana face lift'ą? Nes pats noriu kažką panašau vasarą pirkti, o šis tiesiog atrodo idealus, kokio ir norėtusi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pardaviau uz 5000eur, buvo Harman/Kardon, didzioji navigacija, alcantara salonas, siaip galejau ir daugiau gaut jeigu buciau palaukes :) buvo bukle ideali, absoliuciai nieko daryt nereikejo, zmogaus tvarkingo vazineta, todel greit ir pajame, skelbime gal tik ~1sav prabuvo :) jeigu ieskosi kazko panasaus duok zinot, austruose buna geru variantu ;) dabar siule toki pat juoda bet neemiau ant ziemos :)

Redagavo intenso33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pardaviau uz 5000eur, buvo Harman/Kardon, didzioji navigacija, alcantara salonas, siaip galejau ir daugiau gaut jeigu buciau palaukes :) buvo bukle ideali, absoliuciai nieko daryt nereikejo, zmogaus tvarkingo vazineta, todel greit ir pajame, skelbime gal tik ~1sav prabuvo :) jeigu ieskosi kazko panasaus duok zinot, austruose buna geru variantu ;) dabar siule toki pat juoda bet neemiau ant ziemos :)

Ačiū, reikės parašyti man Tau koki pavasari ar vasaros pradžioje, kai jau ieškosiu varianto su pinigais rankose  ;)

Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, reikės parašyti man Tau koki pavasari ar vasaros pradžioje, kai jau ieškosiu varianto su pinigais rankose  ;)

Ner problemu, turesi klausimu kreipkis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mmm... nors prie sirdies glausk tokia auto :) baltas pavydas tau @kazinak, su tokia teko tik pora kart "praskriet", laukiu nesulaukiu kada ji bus ikandama mano piniginei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bugatti_veyron_red.jpg

Čia va mano mažulė,traukia visai neblogai.Bet lietuvos keliais tai sunku su ja važinėt :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bugatti_veyron_red.jpg

Čia va mano mažulė,traukia visai neblogai.Bet lietuvos keliais tai sunku su ja važinėt :/

Ha! Smaikstuolis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

bugatti_veyron_red.jpg

Čia va mano mažulė,traukia visai neblogai.Bet lietuvos keliais tai sunku su ja važinėt :/

 

 gal "supper sport"? jei nepaslaptis kiek uzdirbi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va mano ratai. Kettler Alusportrad Positron 6 Gang pps. Už jį geresnis pavadinimas yra tik Lamborghini Diablo :D

 

Ne į temą

Įsiskaityk į temos pavadinimą prieš dėdamas savo nesamones, kurios yra visiškai ne į temą, nes tai ne automobilis/motociklas/mopedas....
Redagavo DozY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Įsiskaityk į temos pavadinimą prieš dėdamas savo nesamones, kurios yra visiškai ne į temą, nes tai ne automobilis/motociklas/mopedas....

 

Auč, atleisk ponuli. Mamos 01' Astra G 1,7Dti universalas su 155tkm rida ir kabliu

Bet savo dviračiu didžiuojuosi labiau :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.