Jonis

Kokias auto vairuojate?

Rekomenduojami pranešimai

Kad jau pradėjot tai pasigirsiu ir aš  :unsure: 535dA M-Sport apdailos, M-Sport važiuoklė, juodos lubos. Beveik 9ltr suėda, bet bent važiuoja kai pedalą pajudini truputi :lol:

 

969366_310202495792971_1716593219_n.jpg

68840_340201452793075_827011061_n.jpg

Geras aparatas iki tol, kol nepradeda biret :) pats toki turejau 2 kartus teko ardyt varykli, pirma karta isiurbimo sklendes ikrito I cilindra, antra kart hidra gavo, dabar pasiemiau 525dA E61 M SPORT 155kw (130kw+chip) 530d deda I vieta to ir uztenka pilnai mieste vazinejant, del kuro sanaudu vidurkis mieste 9,5l nes megsta koja "nuslist" ant pedalo :D trasoj 6l pilnai uztenka, ka daugiau galiu pasakyt, normali masina iki to laiko kol nepradeda elektronika grybo pjaut :) siaip nerekomenduociau niekam tokios turret :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras aparatas iki tol, kol nepradeda biret :) pats toki turejau 2 kartus teko ardyt varykli, pirma karta isiurbimo sklendes ikrito I cilindra, antra kart hidra gavo, dabar pasiemiau 525dA E61 M SPORT 155kw (130kw+chip) 530d deda I vieta to ir uztenka pilnai mieste vazinejant, del kuro sanaudu vidurkis mieste 9,5l nes megsta koja "nuslist" ant pedalo :D trasoj 6l pilnai uztenka, ka daugiau galiu pasakyt, normali masina iki to laiko kol nepradeda elektronika grybo pjaut :) siaip nerekomenduociau niekam tokios turret :)

 dyzelis, didziule rida, pagal rida jau seniai laikas keisti brangiai kainuojancias detales keisti galbut paskutiniu metu ir tepalas ne gamintojo rekomenduojamas buvo piltas, todel kazkas nusprende parduoti, todel vokietis ar prancuzas nepirko ir automobilis su nuleista kaina atvaziavo o lietuva kur auksarankiai ja "atjaunino" ir pastate i aikstele, paskui nusipirkes zmogus sako "gera masina bet jau byra tai kaip kazinkas"

 todel geriau bendzina pirkti, pigesne explotacija suteikia vilties kad geriau buvo priziurima, bet ir tai niekas negarantuos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 dyzelis, didziule rida, pagal rida jau seniai laikas keisti brangiai kainuojancias detales keisti galbut paskutiniu metu ir tepalas ne gamintojo rekomenduojamas buvo piltas, todel kazkas nusprende parduoti, todel vokietis ar prancuzas nepirko ir automobilis su nuleista kaina atvaziavo o lietuva kur auksarankiai ja "atjaunino" ir pastate i aikstele, paskui nusipirkes zmogus sako "gera masina bet jau byra tai kaip kazinkas"

 todel geriau bendzina pirkti, pigesne explotacija suteikia vilties kad geriau buvo priziurima, bet ir tai niekas negarantuos

nebutinai, galima nusipirkt ir maza rida tik kaina bus didesne ir bus automobilis buves dauztas arba su rimtu defektu, cia nieko nuostabaus kiekvienas tai supranta, o del benzino tai jo, atmosferinis variklis visada maziau "bira" nei turbininis, cia visada taip buvo ir bus, deja ir uzsieni jie tepalus keicia pagal gamintojo nustatyta maximalu kilometraza - 28000km, dar toks tepalas net neisrastas kad tiek km prasukt :D na nezinau kolkas su saviskiu vazineju dar nelabai ilgai ~3men bet pfu pfu pfu bedu jokiu neturiu, na apart keletos menku klaideliu kurios netrukdo eksploatuoti automobili tik galbut kazkiek erzina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras aparatas iki tol, kol nepradeda biret :) pats toki turejau 2 kartus teko ardyt varykli, pirma karta isiurbimo sklendes ikrito I cilindra, antra kart hidra gavo, dabar pasiemiau 525dA E61 M SPORT 155kw (130kw+chip) 530d deda I vieta to ir uztenka pilnai mieste vazinejant, del kuro sanaudu vidurkis mieste 9,5l nes megsta koja "nuslist" ant pedalo :D trasoj 6l pilnai uztenka, ka daugiau galiu pasakyt, normali masina iki to laiko kol nepradeda elektronika grybo pjaut :) siaip nerekomenduociau niekam tokios turret :)

Įsiurbimo sklendes aš išsioperavęs. O dėl ko tau gavo hidro smūgį, kokia to priežastis? Taip naujos mašinos kaprizingos, visgi jų gyvenimo amžius paskaičiuotas max 7 metam. O su benzinu manantiems, kad pigiau eksploatuoti derėtų pagalvoti, kiek remontai kainuos kai Vanos sistema pradės grybauti :) Kainuos brangiau nei bet kokio dyzelio remontas.

Pirkdamas žinojau, kad tos mašinos byra labai, bet nesigailiu, jei sugebi išlaikyti nepaisant gedimų, mašina to verta :) Pats visgi ir vėl tokią pat pasirinkai tik kitu varikliu :) Kas liečia galią, esu pilnai patenkintas ir į silpnesnę nepersėsčiau.

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsiurbimo sklendes aš išsioperavęs. O dėl ko tau gavo hidro smūgį, kokia to priežastis? Taip naujos mašinos kaprizingos, visgi jų gyvenimo amžius paskaičiuotas max 7 metam. O su benzinu manantiems, kad pigiau eksploatuoti derėtų pagalvoti, kiek remontai kainuos kai Vanos sistema pradės grybauti :) Kainuos brangiau nei bet kokio dyzelio remontas.

Pirkdamas žinojau, kad tos mašinos byra labai, bet nesigailiu, jei sugebi išlaikyti nepaisant gedimų, mašina to verta :) Pats visgi ir vėl tokią pat pasirinkai tik kitu varikliu :) Kas liečia galią, esu pilnai patenkintas ir į silpnesnę nepersėsčiau.

Maniskis hydra pasigavo nes buvo "uzvaikytas" turbinos naujos sudetos buvo o interkuleris neisplautas, ant apsuku pagavo mane ir per insiurbimo kolektoriu privare tepalo i cilindra, laimej dar nereikejo "alkunes" lupt, uzteko tik indeklus pakeist, nebrangiai susitvarkiau tai labia del to ir nebedavojau, kaip ir sakai neuztenka vien tik turret pinigu sitai masinai isigyt, reikia dar turret ir jai islaikyt :) na as emiau 2.5L nes labai pigiai radau su tikrais "kilometrais", norejosi 3.0L, bet dabar tikrai nesigailiu, bent jau draudimas pigesnis, o traukos man uztenka per akis nes is miesto retai kur isvaziuoju :)

P.S. siuo metu visa pilnai perdazau, manau ant sausio pabaigos bus baigta ir bus foto ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia dar gerai baigesi, buna i "raznosa" iseina per tokius bajerius :) buvo sidabrine titansilber metallic, dabar bus siek tiek sviesesnis sidabras per kelius atspalvius, visa buvo draudimui pasidaryt apibraizyta ratu, tai ar taip ar taip reikejo dazyt, daug nekainuos, visos detales lygios reik tik paraizimus visokius surinkt, pagruntuot ir i kamera :) manau ~1000lt kazkas tokio, bet lakuosiu "gyvu" laku, kur mazi suraizimai patys dingsta :) dabar tik atkreipiau demesi kad pas tave XENON'u near, ar cia man tik pasirode?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra nėra. Man pirmumas perkant buvo variklis ir M-Sport paketas visa kita ne taip svarbu. Priedo ant LT žemės 535d rast pardavime už man tinkamą kainą ir pusėtinos būklės buvo neįmanoma, apie pigesnius varijantus net kalba negalėjo eiti, nes net fotkėse matės, kad suvirintos mašinos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per sia vasara klaipediskiam esu pardaves net 3 bmw is 6 :) visi trecios klases, prikabinu foto kam idomu, cheburator gal busi mates juos kada :)

 

i89w.jpg

Sitas buvo mano megstamiausias 2001m. 330Ci M-Sport 170kw Automatas M3 priekis ir veidrodziai :)

 

dueo.jpg

Patiko vasara vakarais vasivazinet, diena per karsta be stogo :) 2000m. 325Ci Convertible M-Sport 141kw Automatas

 

9og8.jpg

Su siuo ilgiausiai vazinejau nes galvojau pasilikti sau :) 2003m. 330d M-Sport ~170kw (135kw + chip) Mechanika, sitas sukdavo gerai ratus, ir siaip tvarkinga auto buvo :)

 

Vienu zodziu teko aptureti daug ir ivairiu treciuku, bet man jos visos siek tiek ankstokos, todel ir pasilikau "peleka" :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ankštos mašinos ir mano prelude :D Gale ten nebent vaikui atsisėsti, arba krepšius nusimesti..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ankštos preludės ir yra "nėr žodžių"

185950_99.jpg

Nors išbandyti BMW Isseta norėčiau

 

Intenso, jei neklystu būsiu matęs vasarą darbe zavodo aikštelėj rimtus gezus su Cabrioletu šiuo, garsiai besiklausančius muzikos prie įėjimo, kad panelės atkreiptų dėmesį :D

Redagavo cheburator

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Tą kabrioletą mačiau net Kėdainiuose porą sykių, nes spalva, ratai ir salono spalva tokia pati. Gražus aparatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.