Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

  LKL parašė:
Ne į temą Ar visuose xbox360 galima keisti kalba?, nes imsiu is Svedijos xbox'a, tai reiks kalba pasikeisti, ir dar jei perki orginalu zaidima arba jis buna pridetas, tai ir kalba bus tos salies kurioje perki ? Na jei imu is Svedijos xbox'a su game'u tai tas game'as bus Svedu kalboje ar anglu ? (nepykit uz durna klausima ir dar durnesni klausima :) )

siaip standartas turetu buti viskas in english (isskyrus jei pirktum pas vokieciu tada nezinau), as pirkau Olandijoj ir buvo "English"

ir boxas ir original zaidimas, tik knygute zaidimo buvo olandiska

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat , del VGA kabeliaus :

1.Kaip su pasijungimu,kai yra tik 1 outas?

2.Ar galesiu fotkint in-game,is pc?

3.Kaip su garsu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  Ryck4 parašė:

Tai vat , del VGA kabeliaus :

1.Kaip su pasijungimu,kai yra tik 1 outas?

2.Ar galesiu fotkint in-game,is pc?

3.Kaip su garsu?

Skaityti daugiau  

1. tai gi cia vga kiek tu out'u nori?

2. koks fotkinimas is pc, nesamoningas klausimas - negalesi!

3. yra L/R fyskes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  dorklei parašė:

Nu cia ir paklausei mano vienas pazystamas kuris turi kompine netoli ir su xboxais uzsiimineja,kiekviena diena tik ir kalba apie geimu paleidima is hdd sako jei taip padarytu sokineciau aplink kaip vaikas apie eglute.Bet va matom kad jau trys metai laukiam ir nieko :S

kaip ten tiksliai bus su tuo paleidimu.. tipo suuploadinsi i HDD ir galesi lost be disko? ar vistiek reikes laikyt idejus DVD dl?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  kiler01 parašė:

kaip ten tiksliai bus su tuo paleidimu.. tipo suuploadinsi i HDD ir galesi lost be disko? ar vistiek reikes laikyt idejus DVD dl?

Skaityti daugiau  

Jo ten isiraso i HDD ir veiks is HDD ir ten greiciau loadins, greiciau texturas kraus. Bet disko vistiek reikes norint ta zidima paleisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  no0ne parašė:

Žiūrint kur gyveni. Bet jei žadi flashint, tai nėr skirtumo.

Na, bet, kad ir flashini vistiek yra geriau PAL, nes lietuviskuose trakeriuose ju yra daugiau negu NTSC :notworthy: Redagavo dzozas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  dzozas parašė:

Na, bet, kad ir flashini vistiek yra geriau PAL, nes lietuviskuose trakeriuose ju yra daugiau negu NTSC :notworthy:

Skaityti daugiau  
Bet REGION FREE daugiau yra negu vien tik PAL.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  Gohaq parašė:

Taigi noriu pirkti Xbox 360, bet iškilo pora klausimų. Visų pirmą norėčiau paklausti apie atrišimą. Kaip ten viskas vyksta? Ar atrišus galėsiu žaisti žaidimus iš atminties ar reikės pirkt kažkokius diskus ir įrašyt žaidimus. Tai va tiek :). Ačiū.

pamacius dar viena toki klausima mane apima gili depresija ir atrodo kad viskas veltui... na bet sukaupkim jegas ir paaiskinkim viska is naujo:

jei perki nauja xboxa is salono (bms fortakas FIS) tada didziule tikimybe kad gausi xboxa su lite-on firmos DVD-romu. tai yra jo nebus galima nulaust paprastais budais ir reikes ji pakeisti.. pakeitimas jeigu keiti pas meistra kainuoja 250-350 (nu tiksliau 300-350) . jeigu perki per slebimus tai gali gaut bet koki kita DVD-roma ir jau nulausta.. teisiog isiskaityk i teksta ir paklausk pardavejo... ar lite on gali atskirt is pagaminimo datos.. neatmenu kuri (bet mane pataisykit tie kurie zino) bet manau siu metu 05 arba 03 menuo. ir etiketeje ant dezes esantis LOT nr. turi but ne didesnis negu 0817.

jeigu gauni betkoki kita drive (hitachi benq samsung ) tai galima ji nulaust su soft unlokais, t.y. nereikia nieko prilituot i xboxa o galima pakeist tik programine DVD yranga ir viskas...

dabar zaidimams turesi pirkt DVD DL diskus ( ir vel pamirsau kokius + ar -. kiek pamenu+)

va manau uzteks dabar.einu pasivaidensiu kitose temose db.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik pakartojai ka narkasa sake bet cia p*. taigi jeigu turi litu tai gali imt 120gb daugiau graju tilps maziau vis keitinet reieks. nes manau vistiek uztruks keleta minuciu kol perkels grajus is disko i HDD :notworthy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

P.S. Kokį patartumėt dvd-romą (konkretų) dual layer diskams įrašyt? (žinau, kad rekomenduojamas Pioneer DVR-111D, bet nėra iš kur jo nusipirkt...)

Gal koks PIONEER DVR-116D arba PIONEER DVR-115 tiktų? Kuris geresnis?

Redagavo AVP

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones kas gali buti jeigu istatau dvd i xbox ir islenda balta lentele ,kad ideciau sita komapkta i xbox nors jis jau viduje ??? naudoju verbatim kompkatus ,rasau su imgBurn, greitis 2.4x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Penktadienį per Summer Game Fest bus atskleistas IOI kuriamas Bondo žaidimas
    • Šiais laikais developeriai labai stipriai priklausomi nuo leidėjų. yra duodami terminai kurių reikia laikytis ko pasekoj į diskus patenka stipriai neįšbaigtos žaidimų versijos. kas dėl laikmenos kainos: tai leidėjas va vistiek turi susimokėt. (Sony gamina ir jiem priklauso bluray, reiškias leidejas norėdamas išleisti žaidimą diske turi susimokėt tuos "centus" o kai partija didelė tai ir kaina susidaro). Va ir prieinam prie to, kad skaitmeną išleisti pigiau. Kas dėl Microsofto tai jie moka sony už leidimą naudoti bluray. automatiškai jiem labiau apsimoka skaitmena Viskas būt gerai su diskais, bet bėda ta, kad juos galima peržaidus parduoti, o tai labai nepatinka ir sony ir ms, nes taip jie praranda pinigus. ko pasekoj po truputį pereisim prie visiškai skaitmenos. daėjom iki to, kad net pirkdamas collectors edition gauni tik tuščią žaidimo dėžutę
    • Taip taip, jau sunkiai rasi naują žaidimą, kuris Day 1 patch negauna, bet ką aš norėjau pasakyti, kad didžioji dauguma žaidimų veikia puikiai ir be tų Day 1 patch'ų, tiesiai iš disko, ko pasekoje yra verta juos kolekcionuoti  Pavadinčiau developer'ius tinginiais tiesiog, nes nematau priežaščių neįdėti pilną žaidimo build'ą į diską, kai jau yra priduodama spausdinti juos, čia tiesiog yra didelė šių dienų nesamonė žaidimų pasaulyje. O su Nintendo visai kita situacija yra, nes su naujuoju Switch 2 leidėjams yra siūloma labai pigi tik licenzijos tipo kortelė, kur žaidimą reikės atsisiūsti ir daug brangesnė 64GB kortelė, kurios vieneto kaina leidėjui yra apie ~$16, kas yra kosmosas, todėl dauguma leidėjų pasirinks taupyti tiesiog. Pilni žaidimai dėžutėje (64GB) kol kas patvirtinti tik Nintendo eksliuzyviniams žaidimams, šios problemos nėra pas Sony, nes jie patys gamina BD-XL 100GB diskus, kurie kainuoja centus lyginant su Nintendo kortelėmis. Pas Microsoft truputi labiau problematiška, nes jie patys negamina diskų, tai žaidimų build'ų spausdinimas keliauja per kompanijas tuom užsiimančias, kas truputį pakelia diskų kainą, bet toli gražu iki tokių kainų, kaip pas Nintendo. O aplamai, Microsoft strategija pirmoje vietoje yra gamepass, tai ten tiesiog žaidėjų rinkai tie diskai mažai kam įdomus aplamai, ko pasekoje vis mažiau ir mažiau matome fizines versijas žaidimų iš Xbox Game Studios.
    • tikrai ne vienas. gal pats ziauriausiai nedadirbtas, bet dabar beveik visi zaidimai gauna day 1 patcha. o kas del disku tai kuo toliau tuo labiau visi eis link to, kad diske bus tik leidimas atsisiusti zaidima.  pvz: nintendo jau net oficialiai pasake, kad kai kurios fizines laikmenus tures tik licenzijos rakta.
    • Taip, šis Doom, Indiana bei paskutinieji CoD žaidimai tikrai tik licenzijos failai diskuose, bet čia gal tik ir tokie <1% iš visų žaidimų. Būtent, kad tik ir toks vienas.
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos