G3das

Ilgiausiai žaisti žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

as tai ilgai negalejau atsitraukt nuo mirrors edge geriausias geimas man :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ilgiausiai žaistas( ir iki šiol tebelošiamas) yra Forza 2 :doh: Bet jau ryt poryt šiom dienom turiu užbaigt karjerą galutinai, nes nuo liepos mėnesio lošiu jau . O apie visokius MMORPG net nekalbu, nes ten galima lošt iki grabo lentos.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano ilgiausiai zaidziami tai sporto zaidimai, NBA 2k8 buvo, dabar nba 2k9, fifa 08, ir dabar laukiu fifa 09 uoj belsiu :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamirsau pamineti, kad absoliuciai daugiausiai dar esu zaides ir siuo metu zaidziu wrestlingo zaidimus. smackdown serija tiek ant psx tiek ant ps2. ziauriausiai varomas SVR 2006! Bent iki tol jei X360 SVR 2010 versija perspjaus 2006.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSP-manhunt2, taken dr,gtalcs, dba pritrauke lb the warriors, COD roads to wictory, Mohh2,GUN, po to Nba the inside o9. geras lb fifa street 2 netox geras kaip ant ps2 bet neblogas gera muzika, dar geras game Dew Jam Fight of NY .... o geriausias tai GOW 2, the warriors dew jam fight of nY, Nfs MW, gangs of london., daugiau nepamenu

 

PC- senai senai NFS mW, F.E.A.R, COD visos dalys. Gta SA....Hitman pagrindas

Ps2- ooooooooo vardinciau ir vardinnciau..hitmen4 blod manayyy, Killzone, Mortalas, MGS2, COD3,fifa street2, nba 2k8, fifa 09, gtavcs, silent hill origins,.... o ilgiausiai losiau REZIDENT EVIL 4 kur atidodu sava REspeCTa...krc daugiau pamirsau po to papildisiu, Siteie visi game manea nesveikai pritrauke , suzavejo nustebino.... seip mano pagrindas laikosi ant EA games, Rokstar,THO. Aktivision... :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant pirmo pc losdavau Kelyje2(dienu dienas), stronhold crusader daug prageimines, ant xboxo tj forza motosport2 arba gta4 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTA 4, 3 kartus perejau labai lengvas geimas :D Forza motorsport 2 geras ilgai zaidziu ir lb laukiu Forza 3. Db zaidziu Skate 2 nezinau kiek laiko zaisiu sunkokas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WWE SmackDown! vs. Raw 2009,GTA Vice City,GTA San Andreas,WWF No Mercy,WWE SmackDown! vs. Raw 2006 Prie SvR06 visa savo vasara isedejau nuo 10 vakaro iki 7 ryto xDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

ziuriu cia visi pasinese ant tokiu zaidimu kaip WWE ir tt. zaidimai be pabaigos....

 

 

ant xboxo GEARS OF WAR.. einu dabar co-op antra karta su draugu, kai baigsim dar karta vienas pereisiu o tada nznz, turbut i xbl arba LEAF eisiu zaist

 

 

ant PC warcraft 3 (strategija ne mmo) serija zaidziau daug, tada susilauziau koja ir zaidziau po ~5-7 valandas i diena.... taip koki menesi o zaidimas mano tope isliko ilgai....

 

 

hmmm uzsimaniau pazaist warcrafta.... :D

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar seip losdavau stiprei ant PC dar Battlefield 2(org) (online) paskui Battlefield 2142 (org)(online)

O dabar ant ps3 Battlefield: bad company

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vel pildau toliau ;) pamirsau pamineti GTA: Vice City for PC. 2004 vasara buvo ziauriai pliekiamas sis grajus. Del jo ir 'pamilau' GTA serija. GTA III nelabai vykes mano akimis buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgiausiai mano zaisti zaidimai yra du: Need For Speed: Most Wanted ir Grand Theft Auto: San Andreas. O jei is online, tai CS 1.6.

 

 

Ne į temą

Siulyciau kas raso zaidimu pavadinimus, rasyt pilnu pavadinimu. Ten aisku kokius GTA ar NFS trumpinimus, tai zino visi, nes yra placiai naudojami, o jei ten kaip pavyzdi paimtume koki State Of Emerengency kas nors parasytu SOE, tai niekas nesuprastu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.