Dziukas

Naujasis europinis DSi

Rekomenduojami pranešimai

kiekviena konsole turi savo privalumu ir trukumu, ypac populiaros. Bet as asmeniskai rinkciaus ds nes man svarbu ne grafika, ne galia, o zaidimo pateikimas, idomumas ir ivairove

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekviena konsole turi savo privalumu ir trukumu, ypac populiaros. Bet as asmeniskai rinkciaus ds nes man svarbu ne grafika, ne galia, o zaidimo pateikimas, idomumas ir ivairove

Sutinku,svarbu ne grafika :whistling: O gerai praleistas laikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jis patinka dėl liečiamo ekrano ir žaidimai tikrai įdomūs, išsiskiria iš kitų konsolių.

Man tik nepatinka, kad kaina nėra tokia prieinama. Tik tas Crimson. Ir kaip dėl iš interneto parsiųstų žaidimų? Į SD kortą "įmesk ir žaisk"?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man jis patinka dėl liečiamo ekrano ir žaidimai tikrai įdomūs, išsiskiria iš kitų konsolių.

Man tik nepatinka, kad kaina nėra tokia prieinama. Tik tas Crimson. Ir kaip dėl iš interneto parsiųstų žaidimų? Į SD kortą "įmesk ir žaisk"?

Ne į temą

Norint zaisti is interneto parsiustus zaidimus reikia specialaus supercardo kuris dedasi i ds, o i ta supercarda dedasi microSD korta, i kuria per kompa isimesi zaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki radau deal extream dsi konsole bet kad is Japan. Bet gal galima persirasyt firmware ir pasidaryt europe? Ir seip ds lite nera tokie brangus jai kas nors nespejot nusipirkt per elektromakt isparduotuve.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.