Jazas

X360 tarnavimo laikas

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

o kuom nors skiriasi falconai tarkim 2007 galo ir 2008 galo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o kuom nors skiriasi falconai tarkim 2007 galo ir 2008 galo?

 

Ne į temą

2007 galo falcon? Negirdejau tokio.
Redagavo Dziukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

2007 galo falcon? Negirdejau tokio.
Ne į temą

taigi falcon eina nuo 2007 lapkricio berods

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu nebent elite

Ne į temą

Pas mane yra 2007 11 Premium ir falcon. Ir tikrai ne tik elite buvo falcon tuo metu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taigi falcon eina nuo 2007 lapkricio berods
Ne į temą

Nuo 2007 rugsėjo pradžios kažkur, ar rugpjūčio pačios pabaigos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o kuom nors skiriasi falconai tarkim 2007 galo ir 2008 galo?

Girdejau kazka, kad 60GB Falcon versijoje pasikeite ram'u vietos, kas dar sumazino perkaitimo galimybes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

paskutinuose falkolnuose pasikeite daukas, capacitoriai, ram, ausintuvai kitokie, dar ten visko....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man iskilo toks klausimas. Noreciau suzinoti kiek xbox'o savininkai laiko turit savuosius 360 ir kokias metais jie pagaminti. Jei gavot RROD, tai parasykite kaip ji laiket, ka su juo daret ir pan. Vienu zodziu parasykite savojo xbox360 istorija ir nepamirskite pamineti kelintais metais jis pagamintas ir kaip bandot apsisaugot nuo RROD . Man idomu ar senesni xboxai (2006 - 2007) visi taip ir genda, ar yra tokiu su kuriais zaidi be jokiu problemu.

 

Po intika pavaiksciojus galima susidaryti nuomone, kad visi xboxai gauna RROD ir jis yra neisvengiamas, bet man atrodo kad jus galit tai paneigti. :D

Mano Xbox'ui - metai su centais. Metai ir 4 mėnesiai maždaug. Pirkau mėnesį naudotą. Jokių problemų neturėjau. Laikau horizontaliai, atviroje vietoje (ant stalo krašto netoli lango).

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano boxas Premium 2007-11-17 gamybos , tai falconas. Laikau horizontaliai . Losiu apie 3 val per diena...Daug laiko neturiu bet jei turiu ir naujas zaidimas ar dar kas tai ir kokias 6 val pasedziu ,bet retai...Boxas gyvena jau metus su pora menesiu beveik ir no problems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Xbox 360 premium pagamintas 2006-02-02,pirkau padeveta ir jau turiu ji 9 men.,laikau horizontaliai,sugedes nebuvo tik karta uzluze buvo ir bioshock pradejo lagint,bet pasitaise :D .Nuo rrod bandau apsaugot su ventiliatorium, kuris kazin ar kiek padeda.Va foto http://www.ipix.lt/desc/98574634/

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau xbox'a 2008m. vasari, falcon'as 20GB, gamintas 2007m. lapkriti, puse metu paveike ir eme retkarciais rastis ant ekrano vaizdo defektu, pakibinet, galu gale x'as tik isijunges dashboard'e iskart pakibdavo, jokiu raudonu lempuciu nebuvo. Is pozymiu buvo aisku, kad kaltas GPU, todel nieko nelaukes nusipirkau garantini lipduka ir issiunciau i garantini (preis tai aisku atstates originalia FW). Grizo naujutelaitis falcon'as jau su 60GB, kuri iskart pardaviau, nes uzsimaniau Elite :D. Elite tfu tfu tfu sekmingai veikia jau apie menesi (falcon'as gamintas 2008m. birzeli).

Redagavo Ric

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau xbox'a 2008m. vasari, falcon'as 20GB, gamintas 2007m. lapkriti, puse metu paveike ir eme retkarciais rastis ant ekrano vaizdo defektu, pakibinet, galu gale x'as tik isijunges dashboard'e iskart pakibdavo, jokiu raudonu lempuciu nebuvo. Is pozymiu buvo aisku, kad kaltas GPU, todel nieko nelaukes nusipirkau garantini lipduka ir issiunciau i garantini (preis tai aisku atstates originalia FW). Grizo naujutelaitis falcon'as jau su 60GB, kuri iskart pardaviau, nes uzsimaniau Elite :D . Elite tfu tfu tfu sekmingai veikia jau apie menesi (falcon'as gamintas 2008m. birzeli).

 

Ne į temą

kur pirkai lipduka? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kur pirkai lipduka? :D

Ne į temą

taigi ebay yra

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kur pirkai lipduka? :notworthy:
Ne į temą

Vilniuj is Dimos uz 10Lt ta sidabrini pirkau, idealios bukles

 

Naujajam xboxe jau buvo naujasis popierinis lipdukas, kuris lengvai nusiklijavo, o to sidabrinio niekaip nepavyko graziai nuklijuot, nors ir kaip stengiaus :D

Redagavo GorDo
offtopic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.