CikaTom

Wi-fi Max Adapter

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu nusipirkęs Wi-fi Max Adapteri ,kad galėčiau lošti online per Wii ir ten tuos kitus kanalus :D Taigi dežutėje gavau diską ,instrukcijas ir adapterį. Viską suinstaliavau ir bandau veikia šaunu :D Išbandžiau pora žaidimų online viskas tvarkoje :D Tada po kokios savaitės nusipirkau naują PC su Vista.Nu kagi suinstaliavau dar kartą adapteri. Vėl viskas veikia šaunu :) Tada po kokios savaitės išbandau. Nu surandu su Wii tinklą connectinasi ir meta errora... Nesupratau kas atsitiko galvoju pabandysiu ir su PSP ir su juo tas pats... Taigi norėčiau paklausti gal turit kokių įdėjų? Ką man reikia padaryti ,kad normaliai viskas veiktu? Nes problema keista... Suranda ryšį ,bet kai connectinasi meta errora... Icon rodo kampe ,kad status : GOOD . Laukiu atsakymu . Ačiū :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu gražinau į shopą... Ir dabar galvoju ką man dabar įsigyti ir sugalvojau ,kad paimsiu Offiacialu Nintendo Wi-fi usb connector. Bet pamačiau tokią problemą jog skirtas tik XP. Tai gal žinot gal yra netik XP?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.