jerry

Auksiniai wap forumų laikai

Rekomenduojami pranešimai

Temą sukurt paskatino PLM gimtadienis ?

Bus įdomu prisimint, jei tik bus prisimenančių ? gal net buvę tuose pačiuose forumuose.tai rašom, prisimenam. Nikus, nuotykius,meetus, barnius ir tt ?

Man be konkurencijos nr.1  wfan ?

Kiek ten praleista, kiek pribendrauta, kiek škandalų ir tt.? netgi pora meetų. Ir daug sex meetų ???

2-3 vietos unixas ir xneox. Beje xneox iki šiol veikia, tik jau visiškai niekas nebeužsuka beveik.. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet seniau ar nesivadino tik neo poto pasivadino xneox tam neo tai iki paryciu daznai kaune i meetus eidavom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 21 minutę, lempa parašė:

bet seniau ar nesivadino tik neo poto pasivadino xneox tam neo tai iki paryciu daznai kaune i meetus eidavom

neo666 berods vadinosi ir tik neo vadinosi.ir galūnė lt buvo. Bet kai com galūnę nusipirko, tai jau xneox ir nebekeitė pavadinimo

Redagavo jerry
P.s. temą kūriau playmanų pašnekesių papofarumy , a kodė į auto moto įmetė, tai nesupratau. ??? gal Impaler pataisys ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lyg jei 

Prieš 8 minutes, jerry parašė:

neo666 berods vadinosi ir tik neo vadinosi.ir galūnė lt buvo. Bet kai com galūnę nusipirko, tai jau xneox ir nebekeitė pavadinimo

gali buti n metu cia atgal, dar lyg meete tas savininkas gavo spragilu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 minutę, lempa parašė:

lyg jei 

gali buti n metu cia atgal, dar lyg meete tas savininkas gavo spragilu 

??? neblogai ? net negirdėjau šito.na su xneox nariais tai masiniuose meetuose neteko būt. Su pora žmonių berods tik mini meetai bebūnant atsitiktinai vienam mieste. Na ir su viena buvo nemažai sex meetų ??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo toks bitepliuswap forumas,daug bendrauta. Ir taip pat ivyko daug S... meetu jo deka su pora mergycku :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joo taip pamislijus vakaruose sex revoliucija įvyko hipių laikais, o Lietuvoj drįstu teigti, sex revoliucija įvyko wap laikais ! ???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir siaip 1997-2006m pamenu aklos sms pazintys is tv ekranu apacioj,net zmogaus nemaciu labai ant bangos buvo :D su keletu mergycku is tv ekrano numeriu tiek prabazarines esu,kad teko 200lt telefono saskaita dengt bunant paaugliu .kazkur 97-98m buvo ir tokia suma tikrai didele buvo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš visą tą WAP erą pramiegojau galima sakyti. Savo laiku, kokiais 2001 - 2004 m. metais gyvenau mIRC'e. Turėjau Plungės miesto jaunimėlio pamėgtą kanalą #cYzAi, kuriame veikė paties pasidaryti viktorinos bot'ai, apsauginiai botai ir t.t.

Grynai iš principo patiko turėt savo daržą ir jame kapstytis, sudaryt kitiems sąlygas jame gerai leisti laiką. Pirma mIRC'o kanale, o vėliau čia :D Tik dabar mintyse 2+2 padariau, kad PLM nebuvo pirmas mano toks bendruomeninis projektas ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš mirką praleidau ? pc pirmas berods buvo 2005m, bet internetas pc tada buvo per prabangus man ? 

O va wap 7lt labas mėnesiui. Omnitelis 10 lt.

Beje pradžioj nieks duomenų neribojo, kad ir lėtai, bet pc ėjo per telefą jungt. Bet kai nusipirkau pc, kaip tik i pradėjo ribot , sūkos b*** ????

A pc internetu 2008 pradėjau naudotis

Redagavo jerry

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau uzsukes pries kokius metus i xneox paziuret, dead. Siaip wapu naudojausi, kaip ir @jerry iki ~2008 neturejau pc interneto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila, kad unixas prasmego gana greičiau už kitus. Pamenu vykusius totalus ten. Dalyvaudavom sporto spėlionėse. Kaip ir pas neo, nea. 

Neo vienu metu buvo rimtai papuolęs dėl to, kad išplito jo tinklalapio kodas. 

Orange padarė kopiją ir susikūrė sau svetainę vos ne identišką. 

Trukdė neo egzistuoti, nes žinojo kodą ir laužinėjo. 

Galiausiai neo užsidarė pusmečiui ar dar ilgiau ir buvo priverstas perrašyti savo svetainę. 

 

Tuo metu maždaug bandė iškilti unreal-x.net forumas, bet buvo toks ramesnis, panašiai, kaip Playmanija šiais laikais. 

Berods, jie rutuliojo wap svetainių kūrimo paslaugas. Galėjai sau pasidaryti paprastai - wapamp.com, xtgem.com. 

Tokie dalykai jau buvo gerai žinomi, nes mokyklose kurdavom svetaines per wab.ru, kmx.ru su  Samsung c100 ar kitais. 

 

Wap.nea.lt buvo vienu metu ir neblogai iškilusi, bet taip pat staigiai ir nudvėsė. 

Dar verti paminėjimo - midnex.net, neilazz. Padoriai sukodintos svetainės buvo. 

Daug pamiršau dar, seniai jau buvo. 

Bet unikalūs telefonų laikai. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Mantinijo Kaip prisimeni tuos senus laikus su wap forumais, wap žaidimais, viktorinom ir pan., jautiesi toks pasenęs. :D 
Unixas buvo mano main puslapis kituose išvardintuose tavo rečiau lankydavausi. :D
Po to prasidėjo phpbb forumų ir phpfusion era, vienu metu ir pats buvau pasinešęs ant phpbb forumų įrašinėdavau ir modindavau tuos forumus, dabar jau nebemokėčiau gal :D  

 

Bet jau ir tie phpbb ir phpfusion jau tik prisiminimai, o ką galbėt apie warez kur viską siųsdavaisi rar'ais kur dafigą part'ų :D 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks būdavo visai įdomus dalykas tie įvairiausi chatai. Susirenka visi ir bendrauja. 

O dabar facebooke, visi briedžiai užaugo, ten suėjo ir pjaunasi. baisu pažiūrėti. Didelės kontrolės nepastebėjau. 

Mūsų laikais visus neadekvačius banindavom. ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.