• 0
freezz

Ps 4 wallet ir payment method

Klausimas

Sveiki reikia pagalbos. Baigiu plaukus nusiraut. :D Žodžiu esu nesenai nusipirkęs ps 4, tai realiai esu žalias. Pirma syki kai bandžiau pridėti kredito kortelę viskas buvo gerai, pavyko iš pirmo kart. Pirkaus ir geimų ir ps plus ir ea play prenumeratą. Bet poto bandžiau pridėti paypala tą kredito korta išttyniau, nes nepatiko, kad automatiškai nuskaičiuoja pinigus už prenumeratas.  Paypalo pridėt nepavyko. Poto pradėjau domėtis ale paypalo ir kortelės pridėt išvis negali jai esi susikūres tarkim uk regioną. Nors kortelę buvau pridėjęs. Dabar baigės ea play tai noriu vėl menesiui pasimt. Wallete turiu pinigų bet iš jų man neleidžia pirktis iškart nukreipia į payment method pasirinkimą paypalas arba kortelė. Tai porą kartų pabandžiau vėl pridėt paypalą nu nepaėjo. Galvoju tiekto dedu kortelę, ką darysi. Bet, kad ir tos nebeileidžia. Ale per daug buvo bandymų prašom pameginti veliau. Veliau bandžiau po paros laiko tas pats š. Ir metą erora - wc - 34736 - 3. Ka patarsit tokiu atveju daryt? Nežinau kaip pasimt prenumeratą. Ieškojau kodo yra tik us. Pas mane uk.  Ačiū už atsakymus. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3 atsakymai į šį klausimą

Rekomenduojami pranešimai

  • 0

Sveikas, t. p. naudoju UK regioną, tai sakysiu iš asmenynės patirties. Paypal acc kiek nebandžiau, neina pridėt ir viskas, nors pvz. Steam puikiausiai naudoju. Kortele turi eit pridėt be problemų. Šalis aišku UK, regonas pvz. England koks nors. bet toliau rašai savo realų LT adresą pradedant nuo miesto ir realų pašto kodą, tokį koks yra nurodytas kortelėje. Jeigu viską taip ir darai, turėtu leist pridėt. Jeigu neleidžia nežinau ką tu pridirbai.

Apie tavo klaidą paskaityk čia https://www.everydaytechvams.com/2021/01/how-to-fix-playstation-4-error-code-wc.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0

Nieko susikūriau antrą akaunta us tai paprasčiausiai pasiemu kodą ir gerai. Bet iškilo kitas klausimas. Ar įmanoma turint ps plus ant vienos paskyros tarkim uk. Žaisti online ant us paskyros? O ant jos jau ps plus nėra. Nes blyn kaškoks kosmosas čia su tais regionais. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • 0
prieš 16 valandų, freezz parašė:

Ar įmanoma turint ps plus ant vienos paskyros tarkim uk.

Manau kad ne, regionai ir ps+ apmokėjimais skirtingi. Jeigu neteisus tegu pataiso, kas geriau nusimano.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti į šį klausimą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.