Savas21

ps5 konsoles pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

Chebra patarkit del ps5 konsoles pirkimo nesu kaskoks uzkietejas zaidejas bet norisi ismeginti gt7 ir zinau kad konsole daugiau rinks dulkes nei bus naudojama tai kaskaip nesinori jos pirkti naujos galvoju pirkti deveta ir klausimas i ka atkreipti demesi perkant deveta konsole? turi si konsole kaskokiu bugu? buvau girdejas kad buna banintu konsoliu cia tiesa ar mitas?bei revizijos geriau senas ziuret ar naujesnes? jei galit apsvieskit kad neprisipirkti nesamoniu aciu. 

Redagavo Savas21

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir nieko labai ypatingų, masinių bugų nepasitaiko. 

Nebent tik pulteliai pirmieji tokie skystoki. Didelė tikimybė, kad bus aplūžęs  R2 ir L2 mygtukų mechanizmas biški. 

Mano dviems pulteliams nereikėjo didelių pastangų, kad juos aplaužyti. 

Tačiau didelio skirtumo nepajaučiau, nebijokit dėl šito, šiek tiek laisvesni mygtukai, toliau sėkmingai naudoju. 

Esant galimybei galima patikrinti pultelio analogus, nes mėgsta pradėti driftinti (pats pradeda vaikščioti). 

Lengva patikrinti paleidus žaidimą ar nepradeda valdomas veikėjas pats vaikščioti, ar ta pati mašina savaime nepradeda skersuoti. 

Jei yra galimybė patikrinat ar viskas tvarkoje prisijungiant prie PSN (Playstation Network), jeigu kelia klausimų banai. 

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2022-10-29 23:54, Savas21 parašė:

Chebra patarkit del ps5 konsoles pirkimo nesu kaskoks uzkietejas zaidejas bet norisi ismeginti gt7 ir zinau kad konsole daugiau rinks dulkes nei bus naudojama tai kaskaip nesinori jos pirkti naujos galvoju pirkti deveta ir klausimas i ka atkreipti demesi perkant deveta konsole? turi si konsole kaskokiu bugu? buvau girdejas kad buna banintu konsoliu cia tiesa ar mitas?bei revizijos geriau senas ziuret ar naujesnes? jei galit apsvieskit kad neprisipirkti nesamoniu aciu. 

mano manymu, jei perki dėvėtą konsolę vienintelis dalykas kurį reiktų padaryti, tai įsitikinti, kad ji tikrai veikia, jei veikia greičiausiai veiks ir toliau jei nepridulkės, nebus sudaužyta, ar kitaip fiziškai paveikta. Jokių masinių gedimų nėra pranešta, tad jei jau devėta veikia, tai vadinasi veiks ir toliau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.