Vicka

Assassin Creed need help

Rekomenduojami pranešimai

Uzstrigau venoi misijoi, memory 6 kur reikia nuzudyti Robert. Tai va stoviu kazkokiose kapinese kur visi meldziasi (ar ten laidoja kazka) ir po kiek laiko visi zmones izsilaksto is ten ir tie kryziuociai pradeda mane pulti, as kovoju bet visada jie mane numusa... jau daug sykiu bandziau pereiti sita lygi bet neina, visada mirstu. Kaip jus perejot sita lygi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog darai daug counter attack ir viskas bus ok, ir jeigu kas stovi uz nugaros, stenkis begt kuo toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog darai daug counter attack ir viskas bus ok, ir jeigu kas stovi uz nugaros, stenkis begt kuo toliau.

Nori pasakyti tu be Dodge mušiesi ? Kiek pamenu toj misijoj ant tavęs kokie 20 karių užsoka, tad be Dodge skillo neišsiversi. Išmok Dodge'int, berods užspaudi RT ir tada A.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir stenkis nubekti už vartu nes jei esi kieme tai tave dar saudo lankininkai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

gal zinot kas yra tie investigations?nes man liepia juos padaryt ir mape ju nerodo
Investigations yra visi tie pasiklausymai ant suoliuko, raštelių vogimai ir t.t Investigation - tyrimas, tyrinėjimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Investigations yra visi tie pasiklausymai ant suoliuko, raštelių vogimai ir t.t Investigation - tyrimas, tyrinėjimas.

dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyti tu be Dodge mušiesi ? Kiek pamenu toj misijoj ant tavęs kokie 20 karių užsoka, tad be Dodge skillo neišsiversi. Išmok Dodge'int, berods užspaudi RT ir tada A.

 

 

counter attacks yra geriausias nes su juo kai ivaldai nesunku uzmust.. as vienas ant devyniu uzsilekdavau ir kartais net nei vieno sync baro kvadratelio nenuimdavo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

counter attacks yra geriausias nes su juo kai ivaldai nesunku uzmust.. as vienas ant devyniu uzsilekdavau ir kartais net nei vieno sync baro kvadratelio nenuimdavo...

Dabar tiksliai nežinau kas tas counter attack, bet tiksliai žinau, kad be Dodge aš nebūčiau niekaip praėjęs assassins creedo. Sakai ant devynių ? O kaip tu į tai, kad aš laisvai kokius 20-30 patiesdavau naudodamas dodge'ą ? :huh:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai sitoje misijoje begdavau nuo kariu, kai mane pavydavo tas, kuri reikejo nudeti, tai dariau assasinate, jei nepavygdavo, vel begau, po 10 min nukaliau :up:

 

Ne į temą

As per visa game nekarto "dodge" nepanaudojau. Tik counter attack.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nori pasakyti tu be Dodge mušiesi ? Kiek pamenu toj misijoj ant tavęs kokie 20 karių užsoka, tad be Dodge skillo neišsiversi. Išmok Dodge'int, berods užspaudi RT ir tada A.

Pamirsau Dodge'inima paminet, seip assassins creed jau senokai zaidziau todel galiu but praleides kelis dalykus. :up:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar tiksliai nežinau kas tas counter attack, bet tiksliai žinau, kad be Dodge aš nebūčiau niekaip praėjęs assassins creedo. Sakai ant devynių ? O kaip tu į tai, kad aš laisvai kokius 20-30 patiesdavau naudodamas dodge'ą ? :up:)

 

dar nebuvau ant tiek uzsiroves ;D o counteris yra kai tave pradeda pulti tai paspaudi attacka ir nukerta priesininka reikai daryt kai priesininkas uzsimoja ir jau nori kirst, press attack and wsio o dodge tai tiesiog issisuka ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:up: Mhm, dodge išsisukimas.

Ai jo, counter attack. Dodge'ini ir poto counterį naudoji. Patikėkit kaip jėga dodge'ą naudot kai kokie 20 priešų aplink tave sustoję..

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kat tas dodge tai tiesiog atsoka ir viskas toliau.. ar ji tipo reikia i koki "chain" itraukt ta prasme atsoki ir kerti atgal kol priesas neatsistato?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kat tas dodge tai tiesiog atsoka ir viskas toliau.. ar ji tipo reikia i koki "chain" itraukt ta prasme atsoki ir kerti atgal kol priesas neatsistato?

Tai aišku. Dodge tam ir yra skirtas. Kas iš to atšokimo, jei poto stovi kaip baslys įbestas. Dodge'ini ir poto greitai counter attack'ą duodi, tai krenta kaip lapai visi :up:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.