karakana7

Beda...

Rekomenduojami pranešimai

Nesuprantu del ko man tokia nesamone yra,krc instaliavau pilna gta sa graju,multiplayer 0.2x,downgradinau i 1.0 versija su downgrader patch, kad galeciau zaist mp,nuckrakinau ir pazaides savo megstamame serveryje(bet kuriame) tam tikra laika man vis ismeta ta pacia suknista lentele!Joje neturiu pasrinkimo kaip tik spaust close,bet kartu ji paspaudus mane ismeta is zaidimo i desktopa ir kai vel reginuosi i ta serva bunu viska prarades.. Todel noriu issiaiskinti kaip sia problema isspresti nes klausiau daugelio zmoniu ar jiems taip nera ir sake kad dar niekad nebuve taip.Jau bandziau gal 6-5 kartus perinstalint is naujo gta sa ir ta pati mp bet visvien tas pats...Netgi atsisiuntinejau kelis gta sa skirtingus zaidimo failus is torrent.lt,is to servo tinklapio kuriame zaidziu ir visvien meta ta lentele,kad geimas crash.Taigi labai visu prasau padekit issprest sia mano beda,nes labai noriu palost tame serve normaliai nieko neprarandant.Va ismetamos lenteles foto:

Nuotrauka

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man irgi taip budavo..bet pakeiciau multiplayery i naujasnia versija ir issisprende :) .Taip kad ir tau reiketu pabandyti atsisiusti naujasnia multiplaerio versija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.