Puodelis

Žiauriai lagina PC

Rekomenduojami pranešimai

jeigu pas tave yra du diskai.. tarkim C ir D tai tai winai randasi C (jie visada C :) :) ) tai susikurk kitam tame "D" diske folderi ir i ji nukopijuok viska ko tau reikia is C disko. kai instalinsi windows tai reikes VISISKAI istrinti C (kur yra senieji windows) ir irasyti per nauja viska poto kai baigsis visi rasymai tai galesi nukopijuot viska i seniau buvusias vietas.. bet iki kol galutinai visko nsusitvarkysi tai neistrink tu atsarginiu kopiju.. man karta reikejo 5k. perinstaliuot win ....(nesakau kad tau taip bus.. man taip is esmes buvo del hardware problemu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pas tave yra du diskai.. tarkim C ir D tai tai winai randasi C (jie visada C :) :) ) tai susikurk kitam tame "D" diske folderi ir i ji nukopijuok viska ko tau reikia is C disko. kai instalinsi windows tai reikes VISISKAI istrinti C (kur yra senieji windows) ir irasyti per nauja viska poto kai baigsis visi rasymai tai galesi nukopijuot viska i seniau buvusias vietas.. bet iki kol galutinai visko nsusitvarkysi tai neistrink tu atsarginiu kopiju.. man karta reikejo 5k. perinstaliuot win ....(nesakau kad tau taip bus.. man taip is esmes buvo del hardware problemu)

Nebutinai yra windowsu funkcija pavadinimu "Leave no changes" tai jinai tik perraso win ir daugiau nieko neistrina taigi sakyciau butu geriausia bandyti ta varianta o po to tik full format.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pas tave yra du diskai.. tarkim C ir D tai tai winai randasi C (jie visada C :) :) ) tai susikurk kitam tame "D" diske folderi ir i ji nukopijuok viska ko tau reikia is C disko. kai instalinsi windows tai reikes VISISKAI istrinti C (kur yra senieji windows) ir irasyti per nauja viska poto kai baigsis visi rasymai tai galesi nukopijuot viska i seniau buvusias vietas.. bet iki kol galutinai visko nsusitvarkysi tai neistrink tu atsarginiu kopiju.. man karta reikejo 5k. perinstaliuot win ....(nesakau kad tau taip bus.. man taip is esmes buvo del hardware problemu)

Ne į temą

dabar man pasidarė aiškiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas yra System Idle Process?

 

Čia sistemos processas, kurį naudoja Windows kai kompiuteryje nieko nedarai.

Praktiškai nežinoma ką daro sistema tuo metų, bet be šito processo Windows atsisako dirbti (nesu tikras, bet Vista atsisakė. Kai Windows nelabai ir naudoju tai galiu klysti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.