Nextas

PS2 čipavimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu paprašyti patarimo. Kokį čipą dėti į PS2 koncolę SCPH-75004 ? Kaina aišku galėtų būt ir mažesnė, bet ji iš vienos pusės nesudaro didelių problemų. Svarbu, kad būtų gerai veikiantis, kokybiškas čipas. Taip pat klausimas, Kur jį būtų geriausia dėti, pas kokį meistrą, ar apsimoka koncolę siųst autobusu(greita siunta), čipavimui? Aš dar kol kas naujokas tad norėčiau šiek tiek sužinoti. :)

Redagavo Nextas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats esu iš Šilalės ir nelabai turiu galimybių nuvažiuot į kita miesta :/ Šiuo metu turiu 120Lt Jeigu už juos išeitu nusičipuot būtų labai gerai, tik kaip sakiai pats neturiu galimybių nuvežt koncolę :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o niekas neveža į kokį vilių čipuot? Pas mane veža gal ir pas tave.. O vietinų čipuotuojų nėra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o niekas neveža į kokį vilių čipuot? Pas mane veža gal ir pas tave.. O vietinų čipuotuojų nėra?

Yra vienas, bet brangiai lupa ir turbūt lievas čipas. Jis nori 200Lt ir nepasako koks čipas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra vienas, bet brangiai lupa ir turbūt lievas čipas. Jis nori 200Lt ir nepasako koks čipas.

 

tikrai per brangiai .... o pačiam tai tikrai nepatariu bandyt nes po to išvis suvarysi konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhmm.. Įdomu ar yra tokių kurie atvažiuotu į namus nučipuot ? Beto, kokios įrangos reikia čipavimui ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mhmm.. Įdomu ar yra tokių kurie atvažiuotu į namus nučipuot ? Beto, kokios įrangos reikia čipavimui ?

 

nemanau kad tokių yra ,per daug kvaila . Pačio čipo ir lituoklio ,bet neptariu sakau visą konsole gali suėsti ir tik dar blogiau bus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiauriai noriu nusičipuot tą PS2, bet nežinau kaip ;/

 

paklausinėk vietinių gal tie žinos kas gali tau padėt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Huh, pagaliau nučipavo man tą koncolę;] Sumokėjau 140Lt įdėjo Matrix Infinity. Radau žmogų kuris važiuoja į Vilnių ir nuvežė koncolę ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai susitark su meistru Kaune, as bent pas ji cipavau, tai per savaite sucipavo ir vel parsiunte i Siaulius per autobusu siuntu skyriu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.