GorDo

Xtival 09

Rekomenduojami pranešimai

Taip, kaip ir kievienais metais Microsoft rengiamas "festivalis" jau beveik cia !! ZOMFG :lol:

 

Neseniai buvo atskleista xtival 09 data tai yra 1-4 geguzes savaitgalis per kury silver nariai gales nemokamai naudotis GOLD nariu privilegijomis butent tuo laikotarpiu :lol: nice eh ?

Taipat per si 72 valdu savaitgaly "marketplace" bus prikimstas visokiu idomybiu kaip nauja musika, HD filmais, zaidimais + galesime parsisiusti exclusive xtival 09 premium Dashbourd theme pack(zinoma nemokamai) Na ir aisku, koks gi festivalis be prizu ? bus organizuojami ivairiu zaidimu turnyrai, vienas is populeresniu FIFA09 ir kt.

Taigi nepraleiskit ir atsaukit visus planus tam savaitgaliu :)

 

Ne į temą

In other words: Nepraleiskit puikios galimybes gauti BANA :) haha

 

Daugiau info anglu kalba IN HERE :)

 

post-2157-1240416837_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gaila kad nespesiu.Nes gal live gausiu tik gimtadieniui (05-11) O paskui nemokamai atsisiust eis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gaila kad nespesiu.Nes gal live gausiu tik gimtadieniui (05-11) O paskui nemokamai atsisiust eis?

Gal aš klystu, bet juk visi gali būti silver nariais, nes prie xbox buna live pabandymui GOLD, o po to pakeičia į silver, ar ne? Bent jau man tai buvo :mad2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal aš klystu, bet juk visi gali būti silver nariais, nes prie xbox buna live pabandymui GOLD, o po to pakeičia į silver, ar ne? Bent jau man tai buvo :mad2:

Taip tu teisus, visiems taip būna :) Ir visada visi turi silverį :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As nesakau ka gold gausiu,as aplamai net routerio siuo laiku neturiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma kart girdziu paie si festivali, bet sudomino turbut tas 72 valandas nenueisiu nuo xbox :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kas cia per festivalis?? kur didele scena su pankais ir gitaraom, kur purvo kalnai ir girti ar seip nuo konors apsvige hipiai? kur gerimas per visa nakt ir girtu klajones po palapiniu miesteli??

 

cia pas jus ne festivalis o geeku vakarelis prie pulto, on line

 

Ne į temą

sorry jai ka izeidziau tiesiog mano manimu tai negali but vadinama festivaliu :) peace and rock'n'roll

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kas cia per festivalis?? kur didele scena su pankais ir gitaraom, kur purvo kalnai ir girti ar seip nuo konors apsvige hipiai? kur gerimas per visa nakt ir girtu klajones po palapiniu miesteli??

 

cia pas jus ne festivalis o geeku vakarelis prie pulto, on line

 

Ne į temą

sorry jai ka izeidziau tiesiog mano manimu tai negali but vadinama festivaliu :) peace and rock'n'roll
Ne į temą

Patikslinsiu, cia ne festivalis, o Xtivalis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kas cia per festivalis?? kur didele scena su pankais ir gitaraom, kur purvo kalnai ir girti ar seip nuo konors apsvige hipiai? kur gerimas per visa nakt ir girtu klajones po palapiniu miesteli??

 

cia pas jus ne festivalis o geeku vakarelis prie pulto, on line

 

sorry jai ka izeidziau tiesiog mano manimu tai negali but vadinama festivaliu :D peace and rock'n'roll

Ne į temą

Festivalis ar ne, esme yra tapati, gerai praleisti gera laika su draugais. :D Vieniem turiningas savaitgalio praleidimas yra nusigert kaip tapkei kol visiskai truksi, ir tik ryte susivokt kad nieko net neatsimeni.

Kitiem užtenka pasikviest kelis draugus, draugiškai isgert kelis alaus, ir sulošt koky Fifa09 4x4 per lan :]

 

Sorry jai ižedziau, bet mano manymu žodis "Festivalis" cia labai tinka, nes kai susirenka min 10 milijonu žmoniu palošti kaška kartu (Kai tai yra nemokama), man liežuvis neapsivercia tai pavadinti tiesiog vakareliu :]

Redagavo GorDo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus gera proga palost online nes jau baigesi gold senai. Uoj prigaudys jie flashintu consoliu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Microsoft sugalvojo kaip greit pribanint piratu galvoja kam chia juos sekti jai taip galim be pastangu priviliot ;) (4 dienu uzhteks :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jei nebuvau gyvenime prisijunges prie live,ir pvz vienam sykiui nuo pc kabeli atitempciau,su pc MAC adresu prisjungtu?Ir ar galeciau pasirinkti kad nenaudotu mano nemokamo menesio?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Jei nebuvau gyvenime prisijunges prie live,ir pvz vienam sykiui nuo pc kabeli atitempciau,su pc MAC adresu prisjungtu?Ir ar galeciau pasirinkti kad nenaudotu mano nemokamo menesio?

Negaletum, duoda ir viskas ta menesi :)

Redagavo LKL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.