SilentMove

Dynasty Warriors Gundam 2

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Norėčiau pasakyti savo nuomonę apie šį žaidimą.

Dynasty Warriors Gundam 2

Nuotrauka

Action Adventure Fantasy žanro lyg.

Žaidėjai : iki 2.

Iš pirmo karto, net nesitikėjau, kad jį žaisiu ilgai... bet pražaidžiau visą dieną.

Namco Bandai Games America (šiuo atvėju aš JP žaidžiu, nes ten daug angliškai rašo) ir Koei visai gerai padirbėjo, žaidimas tikrai įtraukiantis, grafika tokia 2/3D stiliaus, kurią aš mėgstu. Kovos man labai patinka, ypač kai kauniesi prieš labai daug priešų.

Yra nemažai žaidimo rėžimu, Official Mode kurio dar nežaidžiau, Versus Mode, Mission Mode ir dar keli. Labai patiko, kad yra Cooperative rėžimas per Split-screen, geras FPS škaičius, išvis netringa žaidimas, bei kautis dviese geriau, papildomi Combos ir lengviau.

Kaip vertinčiau žaidimą.

Gameplay : 8 iš 10 - visiškai nesunkus valdymas, keli levelį, visokius action levelius, gauni skilų (įgudžių) ir t.t., galingėja robotas (jo levelis nekyla, tik visokios attack, defense, thuster ir t.t.), tik pas japoniškai daug, tai kai pvz.: skilą gaunu, nežinau ką jis daro. Robotai skirtingus sugebėjimus turi, kad greičiau patekti kur nors gali į lėktuvą pavirsti, daugiau kaip ir sulinksta pusiau ir pasidaro labai panašus į lėktuvą.

Graphics : 7 iš 10 - grafiškai žaidimas gražus, tvarkingi judesiai ir t.t., aišku minusų yra, dėl atstumo, kai nesimato tai rūkas, kosmoso vaizdas toks uždėtas - žiūrint kur esi, bet viskam padeda žemėlapis, matai priešus ir t.t.

P.S. grafika kaip ant PS2 tikrai nebloga, o man tai labai patinka.

Story : 5 iš 10 - šiaip istorija priklauso nuo to asmenio kurį pasirenki, nežinau ar visi ją turi. Šis dalykas nelabai mane domino, aišku filmukus patinka pasižiūrėti. Ypač kai prieš kokius milžinus kauniesi ir t.t.

 

Štai PS2 versijos Gameplay.

Tik japoniškai rašo, nes Japonų versija čia, bet kaip sakiau užtektinamai anglų kalbos, nors jei atsiras parsisiųsių ENG.

Ką jūs manote apie šį žaidimą?

 

Ir dar kai kas, rašiau žaidimą ant 4x, kompakto informacija tai MCC 04 (klastotė ar kažkas gal), tai tarp 0.7-1.2x įsirašė, žaidimas užsikrauna per kelias sekundes, 7 valandas lošiau ir kelis kartus nei sekundės netrukdavo "Loading" ženklo pasirodymas. Įrašymas truko valanda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.