nipitz

PSP vs. DS

Rekomenduojami pranešimai

Nu va,sukuriau toki topica,kaip PS3 vs Xbox 360. As noreciau suzinot jusu nuomone ,kuri konsole yra geresne? Ir kodel? Tegul buna viena tokia tema playmanija.net , visgi idomu paklausyt kitu zmoniu nuomone.

As galvoju kad PSP yra geresnis. Kodel? Todel kad galima bus zaist PSX zaidimus,jis emuliuja kitus zaidimus,mazai geru PSP zaidimu,bet ziuriu dabar iseis dar neblogi. filmus,muzika,Wi-Fi,kelionei labai naudingas aparatas.

DS manau skirtas zaidimam,jis nera vaikiskas,bet zaidimai netokie idomus,pvz Call of duty DS , ir Medal of honour PSP,PSP daug idomiua losti ;).

Pasakykit savo nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai tau pritariu Nipitz.PSP yra grafiskai pajegesnis ir jis turi neprastu zaidimu pvz.: God of War, FFVII, Tekken ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai nds pasieks nors iphone lygi galesim sneket tada.O dabar tai pasakysiu tik tiek GOD OF WAR...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kažkaip nemanau, kad čia užvirs tokios karštos diskusijos, pykčiai ar dar kažkas kaip, kad yra tavo paminėtoje temoje ;) Visvien stacionarias konsoles turi daugiau žmonių, o čia jei neturi, tai ir diskutuot nelabai yra apie ką.
Aš nemažai žaidęs su PSP, bet jam yra tik keli geri žaidimai ir jis gan greitai atsibosta. Filmų žiūrėjimas, MP3 klausymas ir kiti jo privalumai nemanau, kad yra privalumai, nes tai niekada neatstos tam dalykui skirtų daiktų. Su NDS gaila, bet žaidęs nesu, nors jei pirkčiau portable konsolę, tai imčiau NDS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoji kad labai greitai atsibosta? O DS? Man tai DS pabodo greitai ,psp tai galima PSX zaidimus lost,tarp PSX tikrai labai daug geru zaidimu yra ;). DS tai daiktas greit pazaist,o psp tai reikia daugiau galvuot :) .

P.S. Turiu ir DS ir PSP.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoji kad labai greitai atsibosta? O DS? Man tai DS pabodo greitai ,psp tai galima PSX zaidimus lost,tarp PSX tikrai labai daug geru zaidimu yra ;). DS tai daiktas greit pazaist,o psp tai reikia daugiau galvuot :) .

P.S. Turiu ir DS ir PSP.

Ne į temą

Tai tu čia dabar visus puldinėsi, kurie savo nuomonę pareiškė ir ji nesutapo su taviške? Apie žmonių skirtumus ir individualumą manau, kad aiškinti nereikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash jei pirkciau, tai DS, nes turejau PSP, zhaidziau daug zhaidimu, nedaug idomiu (nu neskaitau God of war, mgs:acid 1&2 (portable ops SH gabalas :)) , tekken:dark ressureaction ir dar visokie) paturejau PSP ir pardaviau uzh dvigubai pigiau, nes visishkai tapo jis man nereikalingas, aishku PSx geimai geri, bet tigi beveik bet koks triperis PC gali pavilkti ta emuliatoriu, o DS man kazhkaip labiau krenta i aki (beje per emuliatoriu SH losht DS geimus, nes visishkai ne tas pojutis), yra touch screen'as, lyg tais jei nesumaishau yra ir giroskopai (six-axis, kaip ant PS3 pultelio) ir shiaip jis mielesnis :) negaliu sakyti, kad jis yra vaikishkas, nes taip nera..shiaip labai gerai kad kurejai pradejo nauju idomiu geimu leisti tiek ant PSP tiek ant DS (noreciau Zelda nauja ant DS :)), nors kad ir kas isheitu ant PSP ash jo nebepirkciau..nes va net brolis buvo neseniai nusipirkes, paturejo gal menesi..ir pardave, nes kazkaip nzn nekabina tie zhaidimai :) ..cia mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tikslios nuomones neturiu nes bandes tik viena. Todel prizefight ...

:) Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tikslios nuomones neturiu nes bandes tik viena. Todel prizefight ...

:)
Sakyciau teisingas ivertinimas labai nenuskriaudziant PSP fanatiku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskos nesamones tam klipe :) :) :) :) :)

Ne į temą

Na tai dabar pagrįsk savo nuomonę kodėl nesąmonės? Kaip man kažkada pasakė LT kalbos mokytoja - "Pats tu nesąmonė". Savo nuomonę reikia pagrįsti ir apginti :)
Redagavo griauciai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamiškite, to kad Gameplejus > Grafika. Juk tam ir žaidžiame, kad gerai praleisti laiką . Na čia bent jau mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.