nipitz

PSP vs. DS

Rekomenduojami pranešimai

O kokius gerus zaidimus turi DS? Man tai jo zaidimai neidomus ir su bloga grafika,kaip telefono,tik GTA patiko,daugiau nieko :) Tu taip sakai kad zaidimams perki nes DS neturi tu galimybiu muzika paklausit filmus paziuret,jei turetu paziureciau ka sakytum :)))

Paskutinis tavo sakinys tai ziauriai nerishlus. Galetum bent save gerbdamas skirybos zenklus sudet :)

Su DS gali zaidimus zaist, ziuret filmus, paveiksliukus ir teksta, MP3 klausyt, browsinimas internete per WiFi.

Turiu DS, o PSP netraukia. Kiekvienam savi poreikiai. Bet putotis del to tikrai ner prasmes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu psp ir juo dziaugiuosi, nes daug galimybiu yra jame (vienu momentu buvo uzpise kol nenulauze y 5.55 gen b2 versija). O kas sakot kad konsole tik zaidimus zaist, tai tada n* perkat telefonus su kamerom, kad mp3 grotu, daug vietus butu, kad spalvu daug ? O seip grafika man nera labai svarbu, bet tokia kaip DS kur ant zilitono zaidziau kai mazas buvau tai visiskai netraukia.

Redagavo Lauryz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu psp ir juo dziaugiuosi, nes daug galimybiu yra jame (vienu momentu buvo uzpise kol nenulauze y 5.55 gen b2 versija). O kas sakot kad konsole tik zaidimus zaist, tai tada n* perkat telefonus su kamerom, kad mp3 grotu, daug vietus butu, kad spalvu daug ? O seip grafika man nera labai svarbu, bet tokia kaip DS kur ant zilitono zaidziau kai mazas buvau tai visiskai netraukia.

Paskutiniu sakiniu visai nusigrybavai. DS galingesnis uz nintendo64, kuri yra 64bitu, kai tuo tarbu zilitonas 8bitu. Realiai DS grafika daugiau nei 4 kartus geresne nei zilitono.

O vertinant abi konsoles (abi turejau) kiekvienoje situacijoje noretusi turet kita konsole. Pvz namie vietoj ps2 galima turet psp, aisku patogumu neprilygsta, bet daugiau pritaikymo galimybiu. O ds geriausia kai nori pasilinksmint, su draugais sumest koki prikolna zaidima, per tinkla labai gerai galima pakapalint. Ds idomus tuo kad per tinkla galima zaist turint tik vienoje konsoleje zaidima(nebuciau pagalvojes kad tai imanoma).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai psp gamesharing ne taspats butu ? irgi galima zaisti turint geima tik vienoje konsoleje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesupratau, lyginat DS su PSP, tik kad nelabai yra kąč lygint pažėkit į PSP game ir į DS game, rimti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kokius 3 kartus sake ir as pasakysiu ketvirta. Grafika nera vienintelis geimo kokybes rodiklis :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur tu matai DS game kokybe, palyginus su PSP, please...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kur tu matai DS game kokybe, palyginus su PSP, please...

Kiek tau metu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek tau metu?

Ne į temą

15, o ką tau rūpi labai? Tiesiog nėra ką lygint PSP ir DS, taip ir Wii nepalyginsi su x'u ir ps3, tik bereikalingas postinimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

15, o ką tau rūpi labai? Tiesiog nėra ką lygint PSP ir DS, taip ir Wii nepalyginsi su x'u ir ps3, tik bereikalingas postinimas.
va tame ir esme kad ir psp ir ds patenka i ta pacia kategorija. tai handheld konsoles.

o ps3 ir wii visai kitokios kategorijos.

lyginant psp tai jis iskyrus grafika neturi nieko. paskutiniai zaidimai kurie turejo kaip ir atgaivint psp irgi slamstas. soul calibur, dirt2, GT.

o ds neturi grafikos bet tie zaidimai paprasti uzkabinantis. prie ju galima ilgam prisest.

as ir buvau tokios pacios nuomones. kad ds tik vaikam skirtas. bet pasitaike proga isigyjau. ir nuomone labai greit pasikeite.

psp jau seniai renka dulkes. buvo istrauktas tik nauju zaidimu pabandymui. bet. guli ir toliau lentynoj. laukia geresniu laiku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va tame ir esme kad ir psp ir ds patenka i ta pacia kategorija. tai handheld konsoles.

o ps3 ir wii visai kitokios kategorijos.

lyginant psp tai jis iskyrus grafika neturi nieko. paskutiniai zaidimai kurie turejo kaip ir atgaivint psp irgi slamstas. soul calibur, dirt2, GT.

o ds neturi grafikos bet tie zaidimai paprasti uzkabinantis. prie ju galima ilgam prisest.

as ir buvau tokios pacios nuomones. kad ds tik vaikam skirtas. bet pasitaike proga isigyjau. ir nuomone labai greit pasikeite.

psp jau seniai renka dulkes. buvo istrauktas tik nauju zaidimu pabandymui. bet. guli ir toliau lentynoj. laukia geresniu laiku

Nu, aš šiaip irgi nutrenkes psp į stalčių, bet nežinau man kol kas psp vistiek pirmas stovi portable konsolėse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, aš šiaip irgi nutrenkes psp į stalčių, bet nežinau man kol kas psp vistiek pirmas stovi portable konsolėse.

Turbūt

, kad neturi NDS :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt, kad neturi NDS :)

Nu turėjau lite, bet pusbroliui atidaviau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt, kad neturi NDS :)

O tu žinai, kad kiekvienas turi savo nuomonę?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu žinai, kad kiekvienas turi savo nuomonę?

Ne į temą

Gerai pasakyta, nes iš tikro aš neturiu nieko prieš DS, tiesiog aš renkuosi ir netgi rinkčiausi PSP :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.