Dzozas

Army of Two: The 40th Day

Rekomenduojami pranešimai

Žiūriu čia visiem patiko,tikriausiai demo ten toks lievas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nueik i xbox.com ir parsisiusk PATI naujausia updeita.

Pats naujausias kiek matau fall 2009, toksai jau pas mane yra :/ arba as kazko nerandu? Jei galima butu apie tai placiau arba direct link koki. Aciu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm.. as cia susiduriau su viena keistoka problema. Atsisiunciau AO2:2 wave 4 paverciau i wave 3, isirasiau su IMG Burn i DVD-DL diska(zodziu viska tvarkingai) ir noredamas ijungti zaidima gaunu System update, atnaujinu, taciau vis vien gaunu ta pati system update. Teko skaityt LM komentaruose, kad zmones taip pat susiduria su sita problema(ne visi).

Google informacijos neradau, tai pagalvojau galbut cia rasiu naudingos informacijos.

Xbox 360 Samsung 1.6 FW.

Tikiuosi sulauksiu jusu pagalbos.

ir man tas pats buvo su modern warfare 2 kotik nedariau ir per usb ir per cd updeitinau nieko nesigavo nors updeita parsisiunciau is xbox.com teko live jungtis parejo updeitas ir viskas veikia puikiai ant kaikuriu zaidimu tenka activate.iso panaudot. p.s. liteon 1.6fw bano negavau nes spejau pries buma atsisiust updeita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sup.. Išbandžiau jau ir aš. Na mano galva tikrai geresnis negu pirma dalis( o ir kitaip negali būt) :) Grafika geresnė(bet vistiek šlubuoja kai rodoma iš arčiau), ginklų daugiau, jų priedų, GPS močnesnis, o ir priešų daugiau rūšių visokių. Bet tie priešai tokie pat buki kaip ir pirmoj daly. Būna pasislėpę už kampo, staiga šauna mintis pamandravot. Greit išneria iš už kampo, gauna kelias kulkas, ir vėl lekia atgal. Nūū.. Įdomus DI sakyčiau. O ir miršta jie kažkaip greičiau(gal normal sunkumas kaltas).. O ir vandamų(tų kietesnių priešų) daugiau yra. Yra granadieriai, yra kulkosvaidininkai, su kuriais daugiau pažaist reikia kol pribaigi, na gal dar daugiau yra. Ai dar patiko ta GOW2-like pasirinkimų sistema. Tas įdomiausia, kad prieš darant sprendimą, nė velnio nenutuoki jis blogai ar gerai atsilieps. Tai tarkim kai reikėjo

pasirinkt, ar padėt ginklus, ar neklausyt apsaugininko, aš pasirinkau kad padėt. O poto pasirodo, kad jis nebuvo toks šventas, kaip galima buvo pamanyt. Poto jis tuos ginklus, kurių mes nepaimėm, paimė ir pardavė mūsų priešams.

Na tokių dalykėlių įdomių yra. Žodžiu geimas geras, daugiau nei geras. 8.5/10

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai tau lievas buvo del to jog vienas losei :)

Aš šito žaidimo vienas net nežaisčiau, nes pats žaidimas skirtas co-op. O co-op man labai patinka :) , vienu metu du žmonės pasidalina xbox ir smagiau žaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu si dalis is tikro nuo pirmos dalies gerokai skirias. Pvz pirmoje dalyje buvo labai svarbus AGRO ir strategijos pasirinkimas (ypac jie zaidziat sunkiu lygiu).

Sita dalis, daugaiu primena gears of war ir AOT misini. Daugaiu taskalyne, bet smagi iki nak** :D

Duodu ~9 balus :] ir laukiu trecios :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PROBLEM SOLVED

Dekoju, kad uzvedei mane ant kelio, tik man reikejo ne 2.0.8498 versijos, o 2.0.8955, kuria xbox'as man rode jau egzistuojancia, taciau visvien atsisiunciau ta naujausia update, isirasiau and f**k yeah!

Taip pat aciu tiems, kurie bande padet!

Ne į temą

Na,o dabar sulaukiu pusbrolio ir plieksim si geri :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sukapojau, lipo. :) labai geras žaidimas. Galėjo kiek ilgesnis būt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau trumpesnis, bet kad nesikartotu misijos ir nebutu tokios rutinos kaip pirmoje dalyje :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimas „Army of Two: The 40th Day“ yra arkadinė šaudyklė. Jo dizainas yra paprastas. Žaidėjas turi lakstyti aplinkui ir šaudyti į tuos, kas kvėpuoja. Žaidėjas šaudo priešininkus, renka žalius pirmosios pagalbos simbolius ir gali matyti atskriejančias kulkas. Žaidėjai gali atnaujinti savo ginklus, kovoti su gerai ginkluotais bosais ir rasti įkaitus, kuriuos galima išlaisvinti.

 

Žaidime naudojama pakankamai unikali kontrolės sistema. Analoginė lazdelė naudojama veikėjo valdymui, o mygtukai – šaudymui. Trikampis iššauna, „X“ šauna žemyn ir panašiai. Žaidėjas gali vienu metu spausti ir du mygtukus, tada šaunama įstrižai. Be to, yra automatinė taikymosi sistema, padedanti žaidėjui rasti poziciją, iš kurios nesunku šauti į priešininkus. Žaidėjai gali keisti ginklus bei savo AI kolegoms duoti nurodymus. Šios komandos gali apimti ir agresyvią, ir pasyvią kovos taktiką. Be to, žaidėjai vietoj AI gali žaisti su savo draugais.

 

Atrodo, kad naujasis žaidimas „Army of Two: The 40th Day“, skirtas konsolei „PSP“, yra labai geras. Ar senosios mokyklos žaidimas gali išlaikyti savo žavesį visame žaidime - dar pamatysime, kai bus išleistas šis žaidimas.

 

Žaidima galite parsisiusti cia ---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.