isstatu1

Mokytoju perliukai

Rekomenduojami pranešimai

Papasakokit savo mokytoju keistenybes.

 

Na ka.. Pamatytumet musu mokytoja :)

"- Vaikai, niekada sakinio nepradekite I sink ( I think)."

"- Ne taip tari, tark zis."

"- Uoj jus plepsiai." <- fuckin' epic! :)

"- Lazy bones!" :)

Kvepalai nezinau is kur, bet kai ji praeina, po 5 minuciu koridoriuje akis dar griauzia :)

Tarimas su visai zis, sink ir t.t.

Ir kiti mokytojai sako kad ji labai gera.. Siandien, buvo man uzdavusi parasyti rasiny 10 Psl apie knyga. Nurasiau, tiko. Papasakojau apie kita teksta, daviau jai mano pacio rasyta santrauka, sako nurasei ( o as pats parases buvau)... Vien zo. Meska vadinam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mus dazniausiai reiskias matematikos mokytoja - aukletoja su savo tipo bairiukais. tai vienas kaip atsimenu dabar yra: "pasidek rankini pianina" (kalbant apie tai kad klasiokas issitrauke mobilu tel. anyway makes no fcking sense :) ). kitas: isspjauk kramtomus sportbacius (kalbant apie kramtoma guma.. again, makes little sense) nu jinai tokia kalbanti kosmosus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ka geriausias tai fizinio mokytojas tas tai prikolu paskaldo

Zodziu einu as, klasiokas ir mokytojas pro merginu persirengimo kambary. Ten viena klasioke sukauja stauge kaip isterija pagavus ,visokiais keiksmais kita varo, o mokytojas:

Nu b**t gerai tokia kur*a namie turet, ane?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pas mus dazniausiai reiskias matematikos mokytoja - aukletoja su savo tipo bairiukais. tai vienas kaip atsimenu dabar yra: "pasidek rankini pianina" (kalbant apie tai kad klasiokas issitrauke mobilu tel. anyway makes no fcking sense :) ). kitas: isspjauk kramtomus sportbacius (kalbant apie kramtoma guma.. again, makes little sense) nu jinai tokia kalbanti kosmosus

 

Ne į temą

Kalbanti kosmosus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera tema ;D

mano sena anglu mokytoja ,atsistoja taip maloniu balsu:

- gerbiami mokiniai

po to pakeičia tona:

-Duskit suchos :)

Arba buvo nusgėrus per mokytojų dieną su kita mokytoja ir šoko per pamoka :)

dabar nauja vis apipisinėju sakau kad gavau 7 ar 8 nors gavau tik 5 ar 6 :)

Či apie tas mokytojas būtų gaima pasakot ir pasakot...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip jo pvz mano sena istorijos mokytoja

tarkim klausimas kas atrado amerika? ten mes rekiam koks petras ar napoleonas, o ji

TEISINGAI, KOLUMBAS

arba visi rekia KOLUMBAS, o ji

-kas?

-kolumbas

-K

-kolumbs

-ko

-nu kolumbas

-kol... nu taigi vaikai kolumbas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas saves mokykoj tokiu bajeriu nepamatysi, o gal as dar ju nepastebejau bet yra keli:

 

Matematikos mokytoja visada sako "nu i kas" , pasakai koki ten lygti ir ta pasako savo fraze :)

Istorijos mokytoja kai biski akiniai nuslenka no nosies ji visada tuos akinis pasitaiso su viduriniu pirstu :)

Brolio matematikos mokytoja sako ne sasiuvini, o sasiuviniukija :)

 

PS Labiau atkreipsiu i tai demesi, kai pastebesiu nauju dalykeliu butinai papildysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau dar viena. Senas maches mokytojas(gal kas zino toki A.Kebli**) mazdaug visalaik nuvalydavo lenta su pirstais na man aisku tai nekliudavo kol galiausiai jo buvusi mokine patare atkreipti demesi i tai ka jis daro toliau. Tai zdziu nuvalo su savo pirstais kreida nuo lentos, o poto ja nulaizo nuo pirstu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tokia pas mus istos mokytoja, protas tai ka as zinau, blogiau nei pas blondines ;D

Buvo vienas toks bajeris, puse klases buvo isvaziavusi i turistu seminara ir tapacia diena klasiokui reikejo i traumatologini.

Ateina lemtinga minute, kai reikia aukletojai pasakyti, kur visi yra(beje uzmirsau pasakyt, kad ji taipogi yra aukletoja). Krc kaip ir kiekviena jos pamoka prasideda nuo klases reikalu, bet sita isskirtine ;D iskart iejusi aukletoja klausia kur kita dalis mokiniu, klase atsako:

- Turistu seminare

Pamalam, pamalam apie kazka, ir ji pastebi, kad nera vieno mokinio, kuriam TIPO iseina vien neigiami, ir sako:

- Kur yra marius?!

klase sako:

-Traumatologiniame

Aukletoja:

-Kur? Turistu seminare?! Ka jis ten gali daryti, jei jam iseina vien neigiami(tipo)

Klase:

- Taigi sakom, kad jis TRAUMATOLOGINIAME!

Aukletoja:

- Kita pamoka as jam parodysiu, kur jis turi buti. Ir isvis nesuprantu, kam jis ten reikalingas tame seminare?!

Visa klase pradejo "luzti" o aukletoja nepagauna kame bajeris :) :)

Taip ir praejo pamoka " naudingai" :)

Redagavo Turbo007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uoj, musu aukletoja taip pat neatsilieka :) Jos juokas :) Kaip raganos. Ne, rimtai! Toks ziaurus :) Ji man atrodo vaikus valgo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Informatikos mokytoja kartias suskelia:

" - Jura iki kulniuku."

" - Mazinkit decibalus!"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiminiau apie infos mokytoja. :) Jis labai megsta trintis prie mokiniu, kadangi tarpai tarp suolu infos kabe mazi, buna momentu, kai jis prieina pvz.: prie manes ir i kede pradeda trintis :DDD Arba man ant peties uzdeda ranka, palaiko kokias 5s ir nueina :) Yra one.lt pilna gabijos gimnz. shules forume bajeriu apie ji(A. Kompanas), tai pz ka ten priraso :)

Redagavo Turbo007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biologijos mokytojais ( labai grieztas, visi per jo pamokas tyli, ismoko puikiai, bajeriukai irgi neblogi. Tik neisivaizduoju kaip is jo man si trimestra 10 iseina? :) ):

 

" - Ziaumoja kaip karve siena (apie kramtoma guma), eik isspjauk! Muuuuuu!"

" - Tuoj as tau futbola ant siknos pazaisiu!"

" - Kokia grazi sukuosena, kas lizda pavoge?"

" - Rasysim testa, yra savanoriu? Ne? Gerai, tuoj isrinksiu savanorius."

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano lietuviu mokytojos topine fraze "Pajuokavom ir gana", nors isvis buna nejuokinga. Toliau anglu mokytoja megsta kartoti, kad ir ka bepasakytum jai "mazutis" (taip gailiai) :) .. si karta tiek...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.