shinshilas

Custom Firmware Enabler v2.50 (UPDATE!)

Rekomenduojami pranešimai

Kam tau HEN jei turi m33?

Nori pasakyti kad nebereikia irasius cfe 2,10 jo paleidineti per HEN? manau supratai ka turejau omeny :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei stovi TA-088v3 tai aisku kad reikia per hen paleidinet, o jei ne TA-088v3 tai kam tada HEN jei gali susirasyt M33 kuri yra ne programa o pakeisti flash0 failai ir kurie yra daug stabilesni? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pas mane ta naujesne motinine ir as paleidziu m33 per HEN jei pilnai isjungiu psp. Tai neina galutinai irasyti jog nereiketu kiek viena karta paleidinet taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai pas mane ta naujesne motinine ir as paleidziu m33 per HEN jei pilnai isjungiu psp. Tai neina galutinai irasyti jog nereiketu kiek viena karta paleidinet taip?

man ta pati problema:) bet vistiek atsiras gi tu papildymu ir bus pastovi m33 versija nebereikes veliau per naujo paleidinet HEN. Reikia tik palaukti (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki o jei pas mane 5.02 ofw tai kaip man ji dbr i 5.03 atnaujint ? nes jei per psps atnaujinesiu man iskart i pati naujausia irasys jau virs to 5.03 plz help niekas man cia su tuo psp nedasunta zalias visai :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kol atraset tai ir pats jau per youtube susiradau :) bet iskilo dar 1 problema viska sukelus kai norint pajungt ta chickenhen i photos ieinu ir ant to slim failo nueinu ir psp nesirestartina o tiesiog pakimba ir issijungia :) gal zinot ka daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kol atraset tai ir pats jau per youtube susiradau :) bet iskilo dar 1 problema viska sukelus kai norint pajungt ta chickenhen i photos ieinu ir ant to slim failo nueinu ir psp nesirestartina o tiesiog pakimba ir issijungia :) gal zinot ka daryt

taip. man tas pats buvo. reikia megint kelis kartus. :)

 

beto, imeskit kas tuos failus kur leidzia ps1 zaidimus paleist. po visu situ update nebeliko prikabintu failu prie temos :)

Redagavo konzzfa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suzinojau greitesni buda ieini i foto nueini i apacia ir nespaudi ant jos bet spaudai i kaire ir i desine kad ieit iseit ieit iseit taip man per 2 kartus suveike ir dbr jau turiu 5.03 m33 :)

Redagavo krururaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neeeezinau jau gal kokia 39kartus bandau paleist ta hen neina. 2 karta jau taip kai uzsispiria ir neisijungia.. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e o kaip geima keliu tai susikurt iso folderi memory stick pacioj pradzioj nu root folderi o ka ten dar i psp/game reik kelt sorry uz durnus klausimus bet pirma kart bandau paleist psp geima per memory stick :)

 

sorry uz double post jau nebereik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man dabar isirasyt 5.00 fw kai turiu 5.03-m33 ? nes noriu pasileisti pops zaidimu ir reikia 5.00fw isirasyt :grt:

beto, kaip reikia "2. Start PSARDumper and decrypt the 5.00 EBOOT" padayt?

kur man ta PSARDumper ir 5.00 EBOOT deti? :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei karta suveikė ant 5.03 versijos po to nepasileidžia nes išjungėt psp, pabandykit išimti kortelė ir vėl įdėti ir tuomet bandykit man padėjo. PSP-2004PBV G TA-088v3 atrodo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei karta suveikė ant 5.03 versijos po to nepasileidžia nes išjungėt psp, pabandykit išimti kortelė ir vėl įdėti ir tuomet bandykit man padėjo. PSP-2004PBV G TA-088v3 atrodo <_<

Man visalaika padeda padarius restore default setings.. jei jau tikrai nepasileidzia hen tai bandykit taip..

 

P.S. galit gal kas pauploadint kur nors tuos failus ir parasyt tiksliau kaip isikelt kad veiktu psone zaidimai?

Redagavo pliauska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.