mp3muzika

PS2 gedimas

Rekomenduojami pranešimai

PS2 (fat scph-39003) isisjungia, dega tik ijungimo lempute, disk tray nei mygtukas, nei lempute, nei mechanizmas nereguoja. Per TV rodo tik juoda ekrana (reaguoja kai restartuoju ps2). Viskas buvo gerai kol keisdamas lazerio neisardziau viso PS2 (pavalyt norejau). Kai sudejau ir nebeveikia... Kokia galetu buti problema? Kokia dali reikia keist? Ar del pakrutintu chipo laideliu galejo taip atsitikti? Prasau padekit...

 

sorry jei tokia tema jau buvo ir ar netinkamoj vietoj sukuriau tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS2 (fat scph-39003) isisjungia, dega tik ijungimo lempute, disk tray nei mygtukas, nei lempute, nei mechanizmas nereguoja. Per TV rodo tik juoda ekrana (reaguoja kai restartuoju ps2). Viskas buvo gerai kol keisdamas lazerio neisardziau viso PS2 (pavalyt norejau). Kai sudejau ir nebeveikia... Kokia galetu buti problema? Kokia dali reikia keist? Ar del pakrutintu chipo laideliu galejo taip atsitikti? Prasau padekit...

Jei laidelius pakrutinai, bet ju nenulupai ar neuztrumpainai ko - nieko blogo nepadarei.

Pradzioj pabandyk vel pilnai ishrinkti ir ATIDZIAI surinkti atgal. Gal pasiseks.

O sugadint greciausiai motinine, pagrindine plokshte galejai (jei kas, kreipkis - turiu veikiancia).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau bandziau sudet per naujo. Vistiek tas pats

Kiek mot. plokste man kainuotu?

 

Ar tiktu plokste is NTSC PS2. Ar nebutu man problemu ant jos su PAL zaidais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau bandziau sudet per naujo. Vistiek tas pats

Kiek mot. plokste man kainuotu?

 

Ar tiktu plokste is NTSC PS2. Ar nebutu man problemu ant jos su PAL zaidais?

Jei chipa isidesi - turi tikt ir eis visi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.