marijus020

Aukštos kokybės judantys GIF paveiksliukai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, reikia pagalbos dėl judančių GIF paveiksliukų. :throw: Per PhotoShopą galiu lengvai sukurti atskirų kadrų kuriuose kasnors keičiasi (pvz. juda užrašas ar pan.), bet nežinau su kokia programa man juos išeitų sujungti. Visos mano išbandytos programos padaro GIFą absoliučiai šū*dinos kokybės, kad baisu net žiūrėt. :) Tuos paveiksliukus socompressina kad jie mažiau užimtu ir gaunasi tragiška kokybė. Man nesvarbu kiek tas paveiksliukas užims, man reikia geros kokybės. Žinau, kad senesnėse PhotoShopo versijose buvo gera programa ImageReady. Naudoju naują versiją (CS4) ir šios funkcijos niekur nerandu...

 

Gal kas turit ar žinot kokią neblogą programą?

 

 

Va paveiksliukas koks gavosi bet kokius du paėmus:

 

Nuotrauka

 

 

Baisu :)

 

Any ideas??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O uzsaugodamas GIF'u nepaziurejai kokio pasirinkimo del spalvu skaiciaus? Uzstatyk maximalu, 256 ar kiek ten leidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Gif Movie Gear ir užstatau ant 256, bet vistiek g***** gaunas, nes vėl nuėjus į tuos nustatymus vistiek rašo, kad 128 :) o šiaip tai viską normaliai išsaugoju :throw:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pvz. čia atrodo geresnė kokybė:

Nuotrauka

:) man tokios turėtų užtekt :throw:

Ant tavo GIF'u su PSP, tai ziauriai matosi pustoniai (juodam ypac), del spalvu limito. O cia tokie objektai, kad neishlenda idos, nors jos yra.

Pabandyk apdorot (naikint kur ishlenda ziaurai tuos pustonius), arba paveiksliukus tinkamesnius parinkt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parsisiunčiau kažkokią Animated GIF Banner Maker, tai padariau viena bilekokį, nu ir dar pusėtinai atrodo :)

 

 

Nuotrauka

 

 

Ką manot? (paskui paieškočiau serialo, kad panaikint tą užrašą kairėj pusėj viršuj).

 

PS. pastebėjau, kad parodo tris kadrus ir pasilieka ant paskutinio (nepradeda iš naujo rodyt nuotraukų), tai jei matot tik pakrovimo lizdą, tai refrešinkit ir greit varykit žemyn, kad suspėtumėt pamatyt kaip juda :throw:

Redagavo marijus020

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gera kokybe gif isgaunama su Adobe After Effects, sik tiek sudetinga programa, bet verciant failais, gausi gera gif kokybe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to pacio: buvo jau apie tai topicas ten ir programa buvo ideta, bet gal kas turi ideju kaip padaryt is video i GIF'a? ir svarbu kad padarytu i normalaus dydzio signature (480*130) gal ir mazesni bet kad nebutu dydis 7.3mb .... nes ta programa ne velnio netinka

 

 

 

beje marijau, tu nori tiesiog keleta foto convertint i gifa (tarkim kaip mano signature) ar irgi filmuka perdaryt i gifa? seip gera programa (su kurai ir dariau savo signatures) yra Animated GIF producer 4.0 TRIAL, ji linkomanijoj su aktyvacija ir viskuom yra. gan lengva naudot ir viska keist galima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant CS2 ir senesio būdavo ir programa "image ready", dabar ji yra integruota į photoshopą, susirask "animation" ir judink tuos paveikslėlius, jei nerandi/neaišku- use google

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie to pacio: buvo jau apie tai topicas ten ir programa buvo ideta, bet gal kas turi ideju kaip padaryt is video i GIF'a? ir svarbu kad padarytu i normalaus dydzio signature (480*130) gal ir mazesni bet kad nebutu dydis 7.3mb .... nes ta programa ne velnio netinka

beje marijau, tu nori tiesiog keleta foto convertint i gifa (tarkim kaip mano signature) ar irgi filmuka perdaryt i gifa? seip gera programa (su kurai ir dariau savo signatures) yra Animated GIF producer 4.0 TRIAL, ji linkomanijoj su aktyvacija ir viskuom yra. gan lengva naudot ir viska keist galima

As convert'inau .avi i .gif su Ulead Gif Animator (ar kazkas panasaus).

Va rezultatas:

Nuotrauka

 

Nesigavo man jo pagreitint, nors viska dariau kaip reikia. :ph34r: Dydis 1.5mb

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje marijau, tu nori tiesiog keleta foto convertint i gifa (tarkim kaip mano signature) ar irgi filmuka perdaryt i gifa? seip gera programa (su kurai ir dariau savo signatures) yra Animated GIF producer 4.0 TRIAL, ji linkomanijoj su aktyvacija ir viskuom yra. gan lengva naudot ir viska keist galima

Aš noriu paveiksliukus sujungt. Dėkui už tą programą, bet man ir per ją lieva kokybė labai gaunas. Ten gal kažkaip kitaip saugot reikia?? ;) nes viskas gaunas, bet tik kokybė daug lievesnė nei tavo signature... :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju GIMPshop, su juo tokiu problemu nemaciau. Patarciau ir tau isbandyt. Labai paprasta issaugoti geros kokybes animacija, tik aisku ir vietos daug uzima. Bet jei tai ne pagrindinis faktorius tavo animacijai, o kokybe, tai rezultatas patiks. Ir pagreitint/suletint paprasta.

Redagavo MantasST

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.