gyzmau

Xbox 360 DVD ROM keitimo klausimas.

Rekomenduojami pranešimai

Tai va sugadinau savo hitachi nepataisomai ir noreciau pasikeisti i Lite ON ar Benq. Pirmiausiai noreciau zinoti ar tai imanoma? Ar tai yra tas pats kas nusipirkti DVD ROM ir ji ideti i Xbox360? Ar dar reikia kokiu key?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikes is seno dvdromo isimti key ir ji ideti i nauja, pries tai nufleshinus.

Bet jeigu niekaip jau neis isimti to kei, tai viskas ? galima mesti lauk?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturi key, arba isvis jei net nera is kur jo istraukt, tai gali mest ne vien dvd roma, bet ir pati xboxa. Is esmes...

 

Bet pala.. Koks dvd romas? Jei v79, tai galima dar issisukt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturi key, arba isvis jei net nera is kur jo istraukt, tai gali mest ne vien dvd roma, bet ir pati xboxa. Is esmes...

 

Bet pala.. Koks dvd romas? Jei v79, tai galima dar issisukt.

v49 ar v48 dabar tiksliai nezinau. Papasakosiu visa istorija kas atsitiko.

Na sumaniau viena grazia diena atnaujinti savo FW. Kadangi jau buvo atsibode moketi pinigus. Pasiskaiciau gidus ir t.t Zinojau kuo rizikuoju. Tai va, parsisiunciau FW , programas ir pradejau darba. Paleidau DVD-ROM in modeB. Viskas pavyko. Po to pasinaudojes vienu is sio tinklapio gidu pradejau darba. Viskas sekesi gerai kol programa nepradejo streikuoti.. fail..fail.. ir t.t tada nusprendziau stabdyti procesa (pasiskaites google kokie galimi variantai) , pradejo vygdyti kita procesa, bet tada bum ir freez mano pc. Pradejau panikuoti , zinojau kad gali buti kapai mano Rom.. Restart.. Ir viskas amen. Paleidus Windows ir ijungus Xbox 360 vel freez , taciau tai ne viskas.. ROM neatsidaro, bet Xbox 360 lemputes mirksi , rodo lyg dar butu in modeB. Taip ir palikau savo X guleti nezinioje.

 

Tad gal turite kokiu ideju?

PS.: Zinau , sugadinau .. tai mano nuosavybe , todel man nereikia jukiu paskaitu ar dar kokiu.. PRASAU nerasineti, kad nereikejo kisti nagu.. Mano rankos kreivos ir tai zinau..

ACIU uz demesi. ;) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesk pas koki nors meistra, kuris taiso xbox'us ir pasakys, ar dar gyvas tavo dvdromas, o jei nebe tai gal parduos nauja ir dar ides su nuolaida, jeigu sena atiduosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali istisai freezinti. Pabandyk ant kito pc. Nezinau kaip su 48/49, bet su 78/79 galima dvd roma prikelti is mirusiuju jeigu ji ir supjoves esi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negali istisai freezinti. Pabandyk ant kito pc. Nezinau kaip su 48/49, bet su 78/79 galima dvd roma prikelti is mirusiuju jeigu ji ir supjoves esi.

gal gali papasakot daugiau kaip atgaivinti 78 FK hitachi intike visur knisuosi bet radau kad reikia tiesiai i pagrindine mikroschema irasineti perprogramuoti isemus ja ir panasiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.