scalman

Demon's Souls

Rekomenduojami pranešimai

Tiesiog fantastishkas zhaidimas, net neisivaizdavau, kad dar galiu tiek laiko prisiklijaves prasedeti ne prie mmo zhaidimo. Zhaidime tiek daug ivairiausiu niuansu, kad net sunku butu nuo kahzko konkrechiai pradeti, bet jau minetas multiplayer ishties turi daug unikaliu bruozhu. Pavyzdzhiui jei esate pasijunges online ir mushate viena bosa, paprastai kitas online zhaidejas gauna galimybe ji valdyti :mellow: Aisq tai nera visai fun, jei tas zhaidejas pro, tada vienam susidoroti su juo yra praktishka ineimanoma, na bet visalaik lieka coop arba offline variantas.

 

Beto, kaip jau senokai nebuvo, zhaidimas yra ishties sunkus (bent jau zhaidzhiant be patirties), tad bukit pasiruoshe mirti. Dazhnai. Zhinoma, isivazhiavus i sistema, viskas pasidaro gerokai lengviau, bet net ir tada, be jokios ginybos priimtas rimtesnio mobo smugis gali oneshotinti. Ishties keistas reishkinys, kai tiek daug nervu kartais kainuojantis vienos vietos kartojimas vistiek neleidzhia numesti zhaidimo i shali.

 

Tikrai rekomenduoju esant galimybei visiems ishmeginti shi game, bent jau man asmenishkai, tai vienasi sh geriausiu praeitu metu zhaidimu apskritai.

Pas tave us ar azijietiska versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

US

Tai tikriausiai ir neteks nei su vienu lietuviu online sumesti :D

Jei kam yra galimybe imeskit savo char'a. Pas mane royalty klase , 84lv , new game +

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , gal kasnors galit patart kaip iveikti maneater ( bosas po fools idol) bosa? labai greit jis mane patvarko :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , gal kasnors galit patart kaip iveikti maneater ( bosas po fools idol) bosa? labai greit jis mane patvarko :)

Jie yra dviese, o pries du kautis tikrai sudetinga, todel pries eidamas pro ruka sustok ir pamatysi , kad vienas is ju matosi , su lanku gali ji nukalti su 100-200 streliu. Su antruoju teks kautis , tinka ivairios strategijos ar su skydu ir kardu ar su magija, nors mano veikejas magas, bet vistiek su kardu Maneater'i nugalejau , jei matai kad jis tave nukala is pora smugiu, paikelk lygi ir sugrisk veliau. Demons Souls own'ina zaidejus :) . Beje jau DS2 gandas jau paleistas :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk kol susitiksi su tais grazhuoliais ng++ :unsure: Jei zhaidi pirma karta ir neturi gero burst damage (light/cursed weapon) tai gali buti gan problematishka ir geriausia naudoti shliuzo pasiulyta strategija (prieik prie pat ruko ir prisispausk prie kaires arba deshines puses). Jie turi bent jau light weapon (spell ish penetrator soul) kova tampa triviali, o jei turi ir warding ishvis juokas. Einant pirma karta su light weapon/warding pirmas bosas krito greichiau nei spejo atskristi antrasis, trindamas rankas galvojau, kad su shituo bosu nebus problemu ir kokiam ng++++++++, bet oi kaip klydau :(

Ng++ sunkumas yra tame, jog bosas gauna gerokai daugiau hp (dmg padideja ne tiek ir smarkiai) ir tu papraschiausiai nespeji nudeti pirmo kol nepasirodo antrasis (o jis pasirodo arba po tam tikro laiko, arba kai pirmajam bosui lieka ~20% hp). Sheip yra imanoma nuburstinti greitia veina bosa net ir ng++ (clever rat ring + morion blade + charr <30% hp + light/cursed weapon + warding) bet problema tame, jog boso elgesys labai random ir jis gali 80% laiko praskraidyti ir tu nieko jam nepadarysi, o pasirodzhius antrajam del pastoviu charge ten net nespesi sumaigyt normalaus attack chain. Zhinoma yra variantas greitai begti i viduri ir lakstyti aplink ta lauzheli, bet meh, geriua ishties viena sushaudyti lanku per ruka, o kita jau gali nudeti kaip nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui , negalvojau jog gali buti tokios ilgos taktikos :unsure: o gal kasnors man noretu padeti nukauti ta bosa? (US versija) jei taip psn: zombiukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki ketinu pirkti demons soul, ir kokia versija butu geriau pirkti US ar ASIA, kad su lietuviai butu galima palosti???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as pats US turiu :unsure: siaip tai nznau dar to viso zaidimo ypatybiu, tik pirma bosa nukirtes, nelabai turejau laiko pastaruoju metu prisest :( ka galiu pasakyt tai kad turi apsisarvuot gelezine kantrybe bent jau pradzioj, kol iprasi mirti :) kol iki pirmo boso nuejau tai gal koki 50 kartu miriau :()

Sweiki ketinu pirkti demons soul, ir kokia versija butu geriau pirkti US ar ASIA, kad su lietuviai butu galima palosti???

Redagavo MasterSUN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui , negalvojau jog gali buti tokios ilgos taktikos :pirate2: o gal kasnors man noretu padeti nukauti ta bosa? (US versija) jei taip psn: zombiukas

Gauk azijietiska versija, tada padesiu :)

 

Sweiki ketinu pirkti demons soul, ir kokia versija butu geriau pirkti US ar ASIA, kad su lietuviai butu galima palosti???

DS versijos yra beveik identiskos , didziausias skirtumas , kad azijiestiska ir us versijos turi savo atskirus serverius, manau , kad us versija daugiau lietuviu turi , nors pas mane pvz azijietiska.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atlus today revealed their results of a fan voting to determine the next World Tendency event in Demon’s Souls. Here are the results:

 

Atlus: Loves Me (White World Tendency) – 50.6% with 6,669 votes

 

Atlus: Loves Me Not (Black World Tendency) – 49.4% with 6,522 votes

 

Although the White World Tendency vote ended up on top, Atlus decided to split next World Tendency event between Black and White for the next week. From today until Tuesday, Atlus will shift the World Tendency to White. Afterwards, they will shift it to Black until the end of the week. You have to be logged in to the servers online to synchronize your game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isivaizduojat , uzverciau tuos maneaterius , is antro kart :D be jokiu lanku , su fireboltu juos kepinau ;D kai jau paskutinis buvo tai taip pradejo rankos drebet , bijojau kad jei padvesiu vel is naujo :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie žaidimą buvau skaitęs jau prieš kokius metus, ir buvau net nusprendęs pirkti azijietišką versiją. Bet sužinojęs kad bus išleista amerikietiška versija, nusprendžiau palaukti (juo labiau, kad turėjau ką žaisti :) ) Kiek žinau, versijos beveik identiškos (skiriasi kaikurių daiktų pavadinimai), bet kad USA servuose žaidžia daugiau lietuvių - faktas.

Jau kelias dienas negaliu atsiplėšti nuo šio žaidimo. :) Labiausiai mane prikaustė žaidimo atmosfera (pačio siužeto nelabai pagaunu ;) ), taip viskas niūru ir nyku... Tikras poilsis, po visų tų spalvotų žaidimukų ;). Net keista buvo, kad žaidimo metu beveik neskamba jokia muzika (neskaitant retų atvejų, per kovas prieš bosus), bet tai tik į gerą, nes sudaro dar didesnį "vienišumo" jausmą. Pati kovos sistema pradžioj kiek atbaidė, bet per kelias valandas pripratau (nors dar labai sunkiai sekasi ant greičio persmeigti priešą iš nugaros :thumbsup4: ).

Žaidimas, bent pradžioj, nepasirodė toks jau sunkus kaip jį aprašo dauguma. Aišku, mirtis šiame žaidime neišvengiama ir jau pats buvau numiręs kelias dešimtis kartų ir praradęs jau nerealiai daug K sielų. Bet turbūt daugiau nei 50proc tų mano mirčių buvo per mano skubėjimą ir neatsargumą. Jei žaisti susikaupus ir neskubant, tai tikrai nėra jis toks sudėtingas. ;)

Bandžiau kelis kartus įsiveržti į kitus pasaulius (dėl įdomumo), bet gaudavau į galvą ;). Toks vaizdas, kad mane specialiai meta ant žymiai aukštesnio levelio žaidėjų...

Žodžiu, įspūdžiai tikrai nerealūs, ir galėčiau čia pasakotis ir pasakotis, bet abejoju ar labai kam įdomu skaityti ;) Vietoj skaitymo geriau patys išbandykit ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

leveliu skirtumas isiverziant yra +-10lv , gauni gal todel kad su soul forma , o isiverzi pas zmogu su kunu , tai jam dar daugiau hp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.