P3tras

Vibracija

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki pas mane ant ps2 sugedo vibracija. Zaidziau ir pajutau kad man jau ps2 nevibruoja. Galvojau kad pultas kaltas nes as ji biski trenkiau ir jame kazkas barska. Po trenkimo vibracija labai uze po to ilgai gerai dirbo. Bet pajungiau kita valdymo pulta visvien vibracija neveike. Zaidziau jau apie 3 men be vibracijos, bet sugalvojau paklausti jusu gal jums yra taip nutike ir gal zinote kaip pataisyti vibracija? Pinigu uz taisyma nelabai norisi moket nebent mazai (~10lt) kokiai detalei. PS2 pas mane seno modelio (storas) SCPH-39004. Laukiu pagalbos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Už 10lt. vibracijos tau NIEKAS nepataisys (išskyrus nebent jei kokį laidelį reiktų prilituot). Dar gali būt, kad detalė tiek kainuos (nors stipriai abėjoju), bet įdėjimas gali kainuot 20-50lt. o gal ir daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but varikliukai nusproge, ar dar kas. Pigiausiai ko gero butu (jei pats lituoji) nusipirkti lieva joystick'a ir persidet is jo trukstamas dalis.

Bet iskart turiu ispet, kad nera 100% garantijos, kad tiks, nes paardes ju nemazai, ir net originalu viduriai skiriasi ir nebutinai dalys is vieno tiks i kita... :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man nevibruoja turiu tris pultelius viena nauja pirkau neseniai isidejau modbo cipa gal sakau cia nauo cipo priklauso ar man ten bededami kazka atjunge

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali but varikliukai nusproge, ar dar kas. Pigiausiai ko gero butu (jei pats lituoji) nusipirkti lieva joystick'a ir persidet is jo trukstamas dalis.

Bet iskart turiu ispet, kad nera 100% garantijos, kad tiks, nes paardes ju nemazai, ir net originalu viduriai skiriasi ir nebutinai dalys is vieno tiks i kita... :wink:

Viena beda as turiu 4 pultelius :D ir visu vibracija neveikia reiskia yra kaskas konsolei blogai ne valdymo pultui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprasčiausiai gal žaidimo optionuose nesi įsijungęs vibro arba ant joysticko nesi to "Analog" paspaudęs mygtuko tarp analogų pačių kur yra ir jis turi užsidegti raudonai. Jeigu viską padarei ir neveikia - reiškia tikrai sugedę yra.

 

Sveiki pas mane ant ps2 sugedo vibracija. Zaidziau ir pajutau kad man jau ps2 nevibruoja. Galvojau kad pultas kaltas nes as ji biski trenkiau ir jame kazkas barska. Po trenkimo vibracija labai uze po to ilgai gerai dirbo. Bet pajungiau kita valdymo pulta visvien vibracija neveike. Zaidziau jau apie 3 men be vibracijos, bet sugalvojau paklausti jusu gal jums yra taip nutike ir gal zinote kaip pataisyti vibracija? Pinigu uz taisyma nelabai norisi moket nebent mazai (~10lt) kokiai detalei. PS2 pas mane seno modelio (storas) SCPH-39004. Laukiu pagalbos

Tai matyt kad numetei ir atšoko kokia detalė, nekitaip. vibro pataisyti net nežinau kaip, nėra tekę to daryti. Bet argi ji tokia svarbi? Aišku maloniau žaisti bet vistiek. Swarbu pats joystickas veikia ir valdosi, o išsiardęs išimk lauk tą barškantį dalyką kad tylu butu ir tiek. Vibracija nuo PS2 konsolės ir modelio visiškai nepriklauso. Joystickas viską atlieka pats, konsolė tik duoda signala, kad vibruoti pradėtu.

 

Pačioj konsolėj matyt daviklis perkaitęs.

Totali nesamone, kiek zinau atskirai tokios detales kaip tavo minetas "daviklis" nera, tai yra tiesiog duodamas impulsas paties ŽAIDIMO, kad keltų vibro.

 

:lol: 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai buvo kazkaip tie varikliukai ten iseja is savo vietu tai nevibravo buvo uzstrige,bet tai pats issiardziau,idejau i vietas ir viskas veike,buvo dar vienas vibro variklis parejas tai nuspirkau kita pulteli neorga ir idejau varikli i orga nes su tuo patogiausia valdyt,o jei jau ir kitas pultelis nedreba tai jau gali but ir paciam ps2 kazkas nusprogo,nori zaisk taip,nenori - nesk taisyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Totali nesamone, kiek zinau atskirai tokios detales kaip tavo minetas "daviklis" nera, tai yra tiesiog duodamas impulsas paties ŽAIDIMO, kad keltų vibro.

 

:lol: 8)

Aš juk ne meistras, o tiesa pasakius nlb ką nusimanau apie konsolės vidų. Bėje P3tras sakė, kad su daug joypad'ų išbandė. Lieka išvada, kad žaidimuose setting'ai nuimti.

 

P3trai, o tu vienas su savo PS2 žaidi ar dar koks brolis pažaidžia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais kiti pazaidzia bet retai. Be to neveikia vibracija ir ant 2 pultelio isejimo. Ant zaidimo vibracija tikrai ijungta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu su piratiniais žaidi ar su orginalais? Jei su piratiniais tai gali būt, kad žaidimas blogai įrašytas.

 

Papildyta po 2 min. 2 sek.:

 

O labai reikalinga tau ta vibracija?

Jei būtų nereikalinga, neklaustų :lol: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksciau teigdawo kad tie PS pultai su wibracija pawojingi...tipo rankom :lol: ten kazkas gali atsitikt jei ilgai pazaidi su wibruojanciu :D :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidziu su orgais. Esu isbandes ir ps1 graju bet visvien vibracija neveike. Nesuprantu kodel vibracija pavojinga? Cia biski mane prajuokino. Vibracija man nera butinas dalykas bet visvien linksmiau zaist su vibracija. Pagalvojau gal kam nors yra taip nutike ir zino kaip pataisyti :wink: As jau apie 6men. neesu 'ragaves' vibracijos :lol: nebent pas drauga su x360 :roll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.