narkata

2012 pasaulio pabaiga

Rekomenduojami pranešimai

Beleka,jus cia rasot :D) Siaip istikruju, ne burtininkai ir ne pranasai, ir niekas nepasake, kad tai bus pasaulio pabaiga. Majai buvo labai geri astrologai jie parase kalendoriu iki siol viskas isspilde ( saules uztemimai ir panasiai) 2012 birzelio menesi pasibaigia ju kalendorius. (del to kilo mitas,kad 2012 bus pasaulio pabaiga). O istikruju, tai mes patys save naikinam, kasinedami zeme, vazinedami masinomis panasiai ir panasiai. Kas nezino apsviesiu, zeme gaubia atmosfera ji sukelia siltnamio efekta, kitaip sakant leidzia patekti saules spindulems ir palaiko siluma zemeje, del musu daromos tarsos zemei, joje atsiranda skyles. Todel pradeda tirpti ledynai ir kyla vandens lygis. Mirsta bites,o bites apdulkina 70% visos augalijos zemeje. Dar buvo toks astrologas Nostrodamas. Tais laikais jis negalejo kalbeti, nes butu sudegintas ar pakartas uz erezijos skelbima,bet jis kalbejo butent apie laika po 2000 metu, taip pat viskas issipilde. Egiptieciai pastate piramides, kurios taip pat duodu uzuominu apie musu laika. Nesitrenks i mus jokia planeta, musu neuzpuls ateiviai ar dar kazkas panasaus. Laikui begant mes patys susinaikinsim save. Ir tai nera tokia tolima ateitis. Kas galvojat, kad nusisneku pasidomekit, bet yra kaip yra.. Mirsta bites, atsiranda skyles musu atmosferoje, globalinis atsilimas, mirsta vandenynai ir taip toliau ir taip toliau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patiko man Petkos samprotavimai, tačiau aš asmeniškai nesutikčiau dėl kelių dalykų, o tiksliau norėčiau truputėlį pakoreguotį kai kuriuos sakinius:

 

...2012 birzelio menesi pasibaigia ju kalendorius...

Taip, tik tas mitas pasakoja apie gruodžio 21 dieną, berods.

 

...zeme gaubia atmosfera ji sukelia siltnamio efekta, kitaip sakant leidzia patekti saules spindulems ir palaiko siluma zemeje, del musu daromos tarsos zemei, joje atsiranda skyles...

Čia tikriausiai turėjai omeny, kad skylės atsiranda ne atmosferoje, o ozono sluoksnyje, kuris savo ruožtu apsaugo mus nuo kenksmingų Saulės ultravioletinių spindulių. O šiltnamio efektą sukelia CO2, vandens garai, tas pats ozonas ir kitos t.v. šiltnamio dujos. Ir šis procesas, kaip jau sakei, vis labiau intensyvėja dėl mūsų neatsakingo gyvenimo būdo. Tačiau aš nesutinku dėl to, kad žmonija gali šiuo būdu save sunaikinti. Visąlaik yra pasirašomos įvairios tarptautinės konvencijos dėl aplinkosauginių problemų sprendimų, taršos mažinimo būdų, ir šiaip vis labiau kreipiamas dėmesys į ekologinę pusę.

 

...Dar buvo toks astrologas Nostrodamas...

Dėl Nostradamo nedrįsčiau nieko teigti užtikrintai, nes jo originalias eiles originalo kalba, manau, mažai kas skaitė. O tomis internetu skleidžiamomis erezijomis ir eilių interpretavimais aš nelinkęs tikėti, nes jos akivaizdžiai perdėtos, t.y. specialiai perdarytos, kad sutaptų. Taip pat kaip ir Vangos pranašystės. Asmeniškai tuo netikiu. Bet čia tik mano nuomonė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš tikrųjų tai Majai neišpranašavo pasaulio pabaigos kiek žinau. O dėl kalendoriaus pabaigos tai juk nedarys kalendoriaus amžinybei, juk turėjo ties kažkuria data sustot. Gal padarė iki to planetų išsirikiavimo ir sako nu kolkas užteks, po poros tūkstančių metų pratęsim.

 

Nu žodžiu bus matyt kaip ten baigsis, ne tiek daug ir liko, tik pusantrų metų :)

 

Bet žiūrėjau tą Notradamus 2012 filmą kažkada tai tikrai įdomus ir gražiai sukurtas, visos tos jo eilės analizuojamos ir interpretuojamos, atmosfera tokia paslaptinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.s. maju kalendorius nesibaigia, ausciau buvau rases kad tas kalendorius suskirstytas i dalis, viena dali sudaro daug metu, o db baigiasi trylikta dalis, bet ne kalendorius!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesamonė, tiesiog nesamonė. Galbūt kas nors ir atsitiks tą gruodžio menesį koks žemės drebejimas ar kas, bet tikrai nepasaulio pabaiga. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk pasaulio pabaiga nebūtinai turi reikšti ugnikalnių išsiveržimus, žamės drebėjimus it kt. stichines nelaimes. Gali būti ir visai kitokia šio įvykio pasekmė, pvz. pasikeis žmonių mąstysena, įvyks kokia nors revoliucija, žlugs dabartinė valdžios ir pinigų sistema, kas ten žino. Bet faktas, kad tai būtų tokia pati mūsų įprasto pasaulio pabaiga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasaulio pabaiga kuri mane itikintu butu saules uzgesimas, kuris ivyks tikrai ne greitai, cia jau tukstamtmeciais skaiciuojama!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad nera kaip skaiciuoti :thumbsup4: Siaip greiciau butu saules pliupsnis geras ar radijacija kokia nei uzgesimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane tai mum rieke kuo maziau galvot apie ta pasaulio pabaiga ir savo gyvenima gerai nugyventi.

As nemanau ,kad mes pamatysim ta pabaiga ,kad ir koke ji butu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma tai atsakome i klausima - ar majai sake, kad bus pasaulio pabaiga? NE

Ju kalendorius baigesi ir kazkas sugalvojo pasaulio pabaiga ir dar apie tai filma sukurti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad nera kaip skaiciuoti :thumbsup4: Siaip greiciau butu saules pliupsnis geras ar radijacija kokia nei uzgesimas :)

 

as cia turejau mintyje nosterdamo pranasystes, apie 3000aisiais metais!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.