Marcello

Gidas: Kaip paleisti Windows iš USb atimtinės

Rekomenduojami pranešimai

Iškart pasakau, kad šį gidą dariau ne aš, tačiau perkelti visus image ir t.t iš dokumento irgi reikia pastangų

 

Kaip mes įprate įdiegti windows sistemą? Dažniausiai imame kompaktinį diską, sulaukiame pasiūlymo Press any key.. Ir toliau viskas žinoma ir nuobodu. O ką daryti jei kompiuteris neturi CD-Rom įrenginio, jis sugedęs, arba mano atveju turime Asus EEE, Acer One ar ką nors iš panašių mažylių?

Išeitis - krauti įdegimą iš USB atmintinės. Tai sąvotiškai net patogu. Skaitymo greitis didesnis. Flash’as nesibraižo, jį patogu nešiotis. Be to, visi šiuolaikiniai kompiuteriai palaiko pasikrovimą iš USB laikmenos.

 

Vienintelė bėda - USB atmintinę reikia paruošti. Tam mums prireiks. WinXP įdiegimo failų, CD arba kietajame diske. Atmintinės, minimum vieno gigabaito. Ir programėlės USB MultiBoot. Pastarąja atsisiunčiame, išpakuojame ir paleidžiame failą USB_multiboot_10.bat. Su mumis pasisveikina, neužsiskaitom - Enter ir važiuojam toliau:

 

Nuotrauka

 

Renkamės PeToUSB. Tai yra įrašome “p” ir spaudžiame ENTER. Po to išvystame atmintinės formatavimo lauką:

 

Nuotrauka

 

Pažymime Quick Format, kiti nustatymai defaultiniai. Spaudžiame Start. Jei iškyla klausimo laukelis renkamės YES. Laukiame. Po formatavimo proceso mus gražins prie pastarojo lango. Spaudžiame Close ir mus gražins atgal į komandinę eilutę kurios vaizdas bus pasikeitęs į:

 

Nuotrauka

 

Sekančios operacijos labai paprastos. Rašome vienetą, enter. Atsiradusiame lange pažymime katalogą kuriame yra WinXP instaliaciniai failai. Pačiu paprasčiausiu atveju - pažymime CD-Rom įrenginį kuriame įdėtas CD su WinXP. Arba katalogą kietajame diske kur randasi nukopijuoti failai. OK.

Po to mums pasiūlo sukurti įdiegimą kuris nereikalautų mūsų įsikišimo:

 

Nuotrauka

 

Kodėl gi ne? Spaudžiame Yes. Po to iš eilės užpildome atsakymus į nesudėtingus klausimus. Tokius kaip: Vartotojo vardas, įmonės vardas, produkto raktas, kompiuterio vardas, administratoriaus slaptažodis, laiko zona ir t.t.

Mus vėl gražina į komandinę eilutę. Dabar rašome dvejetą. Analogiškame lange nurodome savo flash atmintinę.

Viskas beveik baigta. Dabar rašome trejetą. Procesas trunka apie minutę ir mums užduoda paskutinį klausimą prieš failų kopijavimą į atmintinę:

 

Nuotrauka

 

Į ši drąsiai atsakomę YES ir… einame gerti kavos. Turime apie dvidešimt minučių laisvo laiko. Liko visai nebedaug. Sulaukti kopijavimo pabaigos ir atsakyti į paskutinį pranešimą. YES. Flash’ą galime ištraukti. Rankose laikotę švarią WinXP instaliaciją

 

Keletas svarbių pastabų.

Neištraukite flasho kol nepamatysite LOGON ekrano. Jokiu būdu.

Kai sistema pradės krautis pamatysite meniu. Pirmą kartą reikia rinktis aukščiausią punktą. Run text install.

Jei po pirmo punkto (kai dirbame mėlyname ekrane) sistema nesikrauna (trūksta HAL failo), tai ne bėda. Tiesiog vėl kraukite sistemą iš USB, ir šį kartą pasirinkite antra meniu punktą. Dabar sistema persikraus į grafinį įdiegimą. Kadangi pasirinkome jog pastarasis vyktų be įsikišimo, mums kompiuterio prižiūrėti nebūtina. Po šios operacijos mums vėl reikės pasirinkti krovimą iš USB ir nurodyti antrajį punktą. Šį kartą mes išvysimę jau gerai pažystamus WinXP kalnus. Viskas. Tik dabar galime pašalinti flash įrenginį ir perkrauti kompiuterį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.