ch0k3

Prototype filmas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi free-roam'inau Prototype žaidime ir iškilo tokia mintis, kas būtų jei sukurtų tokį filmą. Man atrodė gera mintis, nes jei jau Spirder-Man net tris dalis išleido tai Prototype istorija man tikrai geresnė. Tai mano nuomonė teigiama, ką manot jūs? :nunchuks:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spyderman pirma filmas atsirado, o paskui zaidimai. Nors gal ir nieko butu filmas. Bet visiem dabar uzeje pagal geimus filmus kurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spider-man pirma komiksas isejo, paskui animacinis, paskui ZAIDIMAS kuris buvo pagal komiksa, paskui filmai ir pagal kiekviena filma zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gal pirma nuo marvel comics'u viskas prasidejo, po to tik isejo animacinis spiderman filmukas, filmas ir zaidimas (zaidimas gal ir pries filma isejes koks buvo ant kokio zilitono, waewa krc)

o del prototype tai viskas prasidejo nuo nextgen zaidimo ir jei bus labai populiarus ir iseis antra dalis tai gal ir sukurs po 5--7 metu ir filma. bet ir tai ant klaustuko juk yra geresniu zaidimu pagal kuriuos galima padaryt filma, net pasakot nereik kokie tai zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau arba nekurtų arba kurdami pridėtų gerų spec. efektų, o ne kaip kokį dragon ball padarytų. Visas filmas turėtų būti specialusis efektas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau arba nekurtų arba kurdami pridėtų gerų spec. efektų, o ne kaip kokį dragon ball padarytų. Visas filmas turėtų būti specialusis efektas.

Jo, jo. Kad kokį lyg Transformeriai nes ten tai daug spec. efektų, bet man tiesiog pati žaidimo įdėja labai gera filmui pasirodė.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad tikrai geras turetu but sitoks filmas, bet jei butu balsavimas uz prototype ar god of war, tai tikrai buciau uz gow, nes ten filma nerealu galima sukurt...

:D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu su GOW filmas tikrai neblogas butu, bet abejoju ar padarytu taip gerai kaip zaidima, nes visgi ten labai dideliu bosu buna ir tie zudymu efektai manau sunkiai filme persiteiktu, o prototype nu daug realesnis dalykas, kad sukurs filma, nes ten butu naudojami visoki efektai kaip ir xmenuose, superman ir t.t. bet vistiek labiau noreciau pamatyt GOW filma ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God of War filmas bus jau kitais metais. O Prototype tai realistiškas tuom, kad ten kaip ir dabartiniai laikai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.