leguze

Prestige XL

Rekomenduojami pranešimai

Taigi šiandien nuo savo senuko(kompiuterio) gavau ispėjima jog jam greit reiks "karsto". Pradėjau žiūrinėt ka čia tokio geresnio nusipirkus,daug sumokėt nenoriu,nes finansininkai neleidžia,taigi sunku surast tinkama varianta. Taigi norėčiau jūsu pagalbos,noriu kad padėtumėt atrasti normalu pc,kad eitu naujieji žaidimai,kokbe ir kaina butu gera. Vaikščiodamas ir ieškodamas kas galėtu pakeist mano senuką akis užkliuvo už Aplankykite mano puslapį ką apie jį manot? ar detalės pakankamai geros? kokybiškos? Tinka toks kompiuteris šiu laikų žaidimam? nusikopinęs vaizdo plokštės pavadinimą nardžiau po youtube jūrą ir susidariau nuomonę jog ji gera,eina naujieji žaidimai,tačiau bijau dėl kitų daliu,taigi ka manot apie toki varianta ir kaina?

PAPILDAU: akis kibo ir už šio PC Aplankykite mano puslapį

Redagavo leguze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano nuomone abu kompai neispudingi antras tai isvis is 100%- 40. primas 100%-50 nes pas abu kompus ramai ddr2 o tai daug ka reiskia jeigu noresi zaisti naujiausius geimus poto hdd labai letas 16mb turi buti 32mb jeigu nori kad greitai suktusi nu vaizdelka gan nebloga bet pas mane yra radeon hd 4870 bet zinai geimai eina pvz ant high bet ne ant very high jeigu yra pasirinkti tai zinai tau spresti gal geriau pataupyka ir pirk nrml pc nes jeigu noresi isideti geresni hhd ir ramus ddr3 tai iskart kaina kils ir beto porcas ant pirmo ir ant antro 2branduoliu tai cia jau seniena

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai sprendziant pagal isteklius tai pakaks ir tokio pc. bet tu pasidomek custom kompu. man regis galetum susirinkt uz tokius pinigus geresni, jai zinoma ne rankos atbulos ir patinka isidirbinet. jai pirkciau pc tai tik dalim nes, gali pasiimt geresne vaizduske, truputi ramu(poto dasipirksi) ir pataupant ant pacios dezes(gali susikraut i sena)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.