nisus

PSP 30xx modelių atrišimas. Problema.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki psp turėtojei,

 

Kreipiuosi i jus pagalbos, nes nebežinau ka daryti. Pamėginsiu paaiškinti kuo tiksliau, prieš kokį gera pusmetį (tiksliai nepamenu) nusipirkau PSP - 3003 piano black. Gyvenu ne lietuvoje, dėl to atsirišti jį buvo praktiškai neįmanoma, bet va draugas neseniai važiavo i lietuva ir aš jam įdaviau, ta nelemta daikta. Bet va, kad tas atrišimas buvo jau labai keistas, aš galvojau, kad atrišus viska su juo gali daryti (panašiai kaip telefone, dėk bet kokia kortele) bet va, man pasakė, kad aš jo (psp) negaliu išjungti ir pilnai iškrauti?!!! Kitaip jisai vėl prisiriš..Na, bet va netyčia išjungiau aš jį. Taip ir atsitiko jisai ir vėl man prisirišo. Tam draugui kuriam buvau daves parvešti ir atirišti savo psp, jam meistras pasakė, kad jis dalinai yra atrištas, tik jei išjungi reikia per naujo irašyti kažkokia programa. Davė savo kontaktus (meistars) bet su juo neina susisiekti. Tai va norėjau paklausti gal jūs žinot kame čia bėda ir gal galit pagelbėti?

 

P.s Jei ko nesupratot rašykit, mėginsiu kaip nors aiškiau paaiškinti.

P.s.s Išankstinis ačiū už, bet kokia pagalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai savybė 30xx modelių. Atrišimas veiki iki tol, kol pilnai neiškrausi baterijos ar ją neišimsi. Tokia apsauga ir nieko tu nepadarysi bent jau kol neatsiras kitas budas.

 

Dabar teisingai kad reikia vėl įrašyti dalį atrišimo programos.

Sorry jeigu pasakiau tą patį, bet gal kas nors pasakys dar arba surasi forume kokia tai programa.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo korteleje irasyta tokia programa su kuria tu galesi atrist,eik i Photo spausk X,poto vel X ir tada nieko su juo nedaryk,jei jis tau pakibs bandyk dar karta,bet jei jis persikraus ir bus toks kaip zalias ekranas isprdaziu eini i kortele ir ten turetum rast CFW Enabler,arba Eloader,ir tu ji turi paleist,arba skaityk gida sita. http://www.playmanija.net/forumas/PSP-503G...HEN-t15027.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skeith, dėkingas už atsakyma.

nipitz, dėkui už linka.

 

Viska susitvarkiau, veikia kuo puikiausiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.