SoulReaver

Premium Themes kelimas i HDD per PC

Rekomenduojami pranešimai

negali but toks bairis kad del to kad usb2 pas mane nera? nes kad ir i isjunkta pc ikisu spraksi kai i isjungta xbox ikisu toks garsas lig isijungia hardas

 

gal zinot kur galima nusipirkt usb 2.0 pci card?

Redagavo kiberboi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abejoju..., skiriasi tik duomenu perdavimo ir priemimo greiciai, beto buvo atpazine hdd. Normaliai jis neturi skleisti tokiu garsu lyg pradetu dirbti prijungus prie isjungto aparato..

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip ne taip po daug bandymu pajungti isikeliau temas tik 3 kartus buvo atpazine 2 kartus is ju isijugus xport 360 vel pradejo spragset ir tada nebeatpazysta jau galbut tai pc kalte

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai stai jum 20 puikiu Premium temu,kaip ir kur ideti, skaitom trumpa NFO. ==>DOWNLOAD<==

Password: playmanija.net

 

Nuotrauka

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai stai jum 20 puikiu Premium temu,kaip ir kur ideti, skaitom trumpa NFO. ==>DOWNLOAD<==

Password: playmanija.net

 

Nuotrauka

ar saugu buti ir zaisti XBL su sitom temom? nes isikeliau residentas veikia o vat GTA4 LaD kazko nematau tarp hdd nors nieko tokio man ir RE5 uztenka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat as turejau anksciau tema parsisiuntes tai man nei vienos nerodo nieko tokio nenumirsiu :thumbsup4: gal daugiau kas kokiu temu pasiulys :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.