welns

NBA Live 07

Rekomenduojami pranešimai

kazkur girdajau kad si zaidima 2 galima lost tik su 2 orginaliais joystick ar tai tiesa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkur girdajau kad si zaidima 2 galima lost tik su 2 orginaliais joystick ar tai tiesa?

kurgi ne 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone. turu pulteli 1 originalu kita ne ir viskas kaip per sviesta pliekiam su bratanu dviesia 8) 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na dalis tiesos yra teiginyje :) esmė tame kad džoistikai turi būti pilnai analoginiai, na visos knopkės jautrios spaudimo stiprumui. Rekomenduočiau būtent orginalius, ar bent ne pigiausius. nes su thrustmasters tai nelabai sekėsi man. na veikė su 2k6-7, bet džoistikas pats norėdavo vairuoti žaidėjus :) o vienas išvis neveikė, tai teko atgal pardėn gražinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu šiokią tokią problemą su NBA Live 2007 žaidimu.

 

Tai vat draugas paskolino ir man labai ilgai jį krauna.. Krauna tiek ilgai, kad aš išjungiu ir pasijungiu 2k7 :) Gal žinote kodėl taip gali būti? Nes pvz. jis sakė, kad jam veikia :)

 

Tai vienintelis žaidimas su kuriuo taip darosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na gal tiesiog pas tave vienoks ps2 modelis pas ji kitoks,tai gali nejamti kokiu +r ar -r,arba lazeris paejo,bet jei sakai kad veikia kitas zaidimas tai reiskias nepaejo...o tas kitas tavo zaidimas kuris eina originalus?jei taip tai gal pas tave cipui kazkas blogai ir neskaito neoriginaliu disku

 

Papildyta po 1 min. 25 sek.:

 

arba tiesiog pats zaidimo irasas paejes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu 20+ žaidimų ir visi veikia gerai, o vat NBA 07 krauna tol kol aš nusprendžiu nelaukti ir pasijungiu NBA 2k7 :)

 

O jeigu perrašysiu kiek šansų, kad žaidimas veiks?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turiu 20+ žaidimų ir visi veikia gerai, o vat NBA 07 krauna tol kol aš nusprendžiu nelaukti ir pasijungiu NBA 2k7 :P

O jeigu perrašysiu kiek šansų, kad žaidimas veiks?

tada weikti gali, nes as dabar mercenaries isirasiau ir uzstigdawo ant loadingo poto tapaty dar kart irasiau tada jau veike, ir dar buvo tokiu bairiu atn keliu geimu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tj sitas zaidas yra jega,kaip ir kiti nba nes galima linksmai pasvaidyti kamuoly ir pasvaigti su pazystamais :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tj sitas zaidas yra jega,kaip ir kiti nba nes galima linksmai pasvaidyti kamuoly ir pasvaigti su pazystamais :mellow:

Ne į temą

Kiek tu gali offtopint??? :lol:

 

gal kas zinto kaip imest baudas?nes labai nenormalia tik kokia viena ant fuxu is 10 baudu imetu :lol:

nulenk desini analoga zemyn ir kai kamuolys prie kaktos atleisk :lol: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.