powke33

problema su x360 zaidimu yrasimu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu problema irasant xbox 360 zaidimus. Viskas yra taip atidarau imgburn pasirenku write image file to disc, idedu dvd+r dl diska i roma poto pasirenku dvd failiuka ir man neleidzia irasyt. Net neuzsidega ten kur paspaust ir pradetu irasyt. Ir dar ten kur desinej pusej buna informacija apie diska, kur yra Status turetu buti parasyta empty kaip parodyta playmanijos gide, o pas mane parasyta Status: complete nors diskas naujas tik ispakuotas. Patarkit ka daryt. Is anksto visiems aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu problema irasant xbox 360 zaidimus. Viskas yra taip atidarau imgburn pasirenku write image file to disc, idedu dvd+r dl diska i roma poto pasirenku dvd failiuka ir man neleidzia irasyt. Net neuzsidega ten kur paspaust ir pradetu irasyt. Ir dar ten kur desinej pusej buna informacija apie diska, kur yra Status turetu buti parasyta empty kaip parodyta playmanijos gide, o pas mane parasyta Status: complete nors diskas naujas tik ispakuotas. Patarkit ka daryt. Is anksto visiems aciu.

Gal išvis taviškis dvd rom neįrašinėja dvd+dl diiskų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal išvis taviškis dvd rom neįrašinėja dvd+dl diiskų :)

As bandžiau per nero info tool pratestuot savo dvd roma. Tai buvo parašyta write and read dvd+r dl.

 

Tai kaip manot kame cia gali buti problema? :)

Redagavo powke33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As bandžiau per nero info tool pratestuot savo dvd roma. Tai buvo parašyta write and read dvd+r dl.

 

Tai kaip manot kame cia gali buti problema? :)

tai nero tool tai parodo tik tai ka mato dvdrom firmware. gal pats dvd romas sugedes ir neberaso dl. o paprastus dvd gerai raso?

pabandyk kita dl diska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastus dvd tai raso atrodo gerai. O kita diską aš jau bandžiau ideti vistiek tas pats.

padaryk gal screenshota paziuresim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padaryk gal screenshota paziuresim

Screenshota imgburn jo? Ir beje kaip tiksliai padaryt screenshota nes nelabai žinau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spausk virsuj Print screen mygtuka ant klaviaturos, tada i painta eik edit ir paste.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

padaryk gal screenshota paziuresim

Nu va kaip atrodo mano imgburn su idetu tik ispakuotu dvd+r dl disku :rofl:Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau brokas diskas pakliuvo, nes raso kad netuscias.

Bet kad jau trečias toks pats.Tai tada iskur pirkt jeigu is topo centro visi brokuoti. Redagavo powke33

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai tu pasirinkai dvd failiuką ten per browse? Nes tavo screene rodo, kad dar reikia pridėt ;DD

O šeip tai manau kaltas pats dvd rom, arba jo firmware, pabandyk insirašyt naujausią, o kaip ją gaut tai: sužinok tikslų savo romo modelį, tada eik jų puslapin ir turėtum rast jei normalus dvd romas :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra laptopas ir jo dvd romo gamintojo puslapio nėra.

su laptopu dvd sunkiau. nes gali ir booktype nepasikeisti i dvd-rom.

maniskis dell su ld dvd romu irgi raso dl diskus. bet va xbox zaidimu negaliu isirasynet kadangi nesikeicia booktype.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su laptopu dvd sunkiau. nes gali ir booktype nepasikeisti i dvd-rom.

maniskis dell su ld dvd romu irgi raso dl diskus. bet va xbox zaidimu negaliu isirasynet kadangi nesikeicia booktype.

Kas tas booktype ir kaip zinoti ar jis keiciasi???? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.