tadas123t

PSP neleidzia update daryti

Rekomenduojami pranešimai

Kai atcisiunciu update raso paspausk x kad pradetum instalecijia ir tada krauna kaska.... po to ismeta uzrasa "The game could not be started (80020148)" ir kai einu per games tada surandu update ta katra atcisiunciau meginu instaliuoti ir vel taspac.... nesuprantu kodel... padekit man nes neko negaliu zaisti kol update neturesiu. P.S. as su originaliu nelaustu firmware . Bet kai gausiu update 5.03 nulausiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu ce ka derai, updatini is OFW i CFW?

Ne į temą

Ir gal ismock calbeci, nec bicki, cunku cupracti, ka ce cneki.. (gal tu rusu tarmes kad C vietoj S :rofl: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eik i USB Mode,poto i PSP foldery,poto i Game foldery ir ten susikurk folderi ir pavadink ji update,ten dek sita 5.03 firmware update,ir tau turetu viskas veikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viska tikrai gerai dariau .. pasidomejau geresnei svetainei ir man ten paske kad tikriausei pas mane yra blogas memory kardas tai nusipirkau nauja(atsinaujinau iki 16 G) ir jis veikia... r update dariau..ir psp nulauziau ir viska darau ko tik reikia .. esme ta kad ana kortele buvo zamenke originalas veikia puikei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as viska tikrai gerai dariau .. pasidomejau geresnei svetainei ir man ten paske kad tikriausei pas mane yra blogas memory kardas tai nusipirkau nauja(atsinaujinau iki 16 G) ir jis veikia... r update dariau..ir psp nulauziau ir viska darau ko tik reikia .. esme ta kad ana kortele buvo zamenke originalas veikia puikei.

Ne į temą

Na matai, ne visi gali suprast ir padet kai 3 sakiniai sukisti i 1 su galybe klaidu, ir galiausiai atskirti daugtaskiu kas reiskia jog mintis vis dar neuzbaigiai
Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.