6zappaz9

RPG megejai, prasau pagalbos

Rekomenduojami pranešimai

Chrono cross ? Ar jis ne ps1 zaidimas ?

Ne į temą

Na kitų neatsimenu, bet jei neatsimenu tai gal ir jų nereikia rekomenduoti.

Visi žaidimai čia ant PS2 išskyrus Chrono Cross.

Būtų gerai, jei tiksliau perskaitytum prieš sakydamas, aš žinau, kad jis psone žaidimas. (:

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

blindside >

 

Ar Tonelico - atidėjau;

Xenosaga (kartu su Xenogears) - kada nors būtinai;

SMT - neužtenka nervų man xD

Persona / Grandia - kažkuris iš jų tikrai sekantis mano playlist'e.

 

Na, o kiti lyg ir peržaisti jau. Nors ir ne to kurdamas temą klausiau, bet dėkui, kad pasistengei ir žmonėms gerų jRPG pvz numetei. Beje, man įdomu, kaip ten su Persona IV kovos sistema? Trečioj daly galima pažėt eiliškumą kovos, bet kontroliuoti visgi gali tik pagrindinį veikėją :/ Rašo nete, kad ketvirtoj lyg ir gali kitus party narius kontroliuot, bet kažkaip ten su tactics, tai negi tą patį paliko?

 

nu as cia kjp ir daug nezaidziu RPG bet kjp temos autorius rase tj galima rekomenduot geimus ir ant GBA, tai ten gali tikrai daug RPG rast. Patarciau pabandyt Golden Sun ir dar pasiieskok, tikrai rasi daug ir geru RPG wink.gif

Žinau Golden Sun. Ir antrą jo dalį. Ir šiaip krūvą RPG skirtų gba x) Vėl gi, truputį ne to klausiau temos pradžioj. RPG aš žinau krūvas, tiesiog, ieškau tokių, kurių kovos sistema būtų bent sąlyginai panaši į FFX (rašiau pradžioj, ko man iš jos reikia). Bet vis tiek dėkui už pastangas ir, jei reiks, galiu daugiau GBA RPG patart :D

 

Na, o dabar jau prie to paties offtopico :D Čia dar kelių iš mano mėgstamiausių PS2 RPG nepaminėjo (jei kam įdomu, galiu ir trumpai aptarti/aprašyti):

 

Odin Sphere

Star Ocean: Till the End of Time

Valkyrie Profile 2: Silmeria

Wild ARM's 4 ir 5

Shining Force EXA

Redagavo 6zappaz9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pasiulyciau Legend of Dragoon, ant ps1, bet nezinau ar cia kazkas panasaus ko tu ieskai, bet man labai patiko, vienas is tokiu kuriu net mest ranka nepakilo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu turi dar XBOX360 tai galiu dar pasiulyti keletą be to ką pasakė Blindside:

 

Star Ocean: The Last Hope

Infinite Undiscovery

The Lost Oddyssey

Eternal Sonata (PS3 irgi yra)

Blue Dragon (gana unikalus geimas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.