6zappaz9

RPG megejai, prasau pagalbos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, jau kazkada dar senam forume esu klauses to paties, isbandziau kelis pasiulutus zaidimus, zaidziau kruva kitu zaidimu (RPG ir ne). Ir po keliu metu vel grizau prie to paties klausimo. FFX buvo pirmasis mano RPG, zaistas PS2 konsole. Ir jis mane nesveikai paveike ir tapo geriausias mano kada nors zaistas zaidimas. Deja, po tiek metu ir zaidimu vis dar laikau ji RPG etalonu ir niekaip negaliu to atsikratyti. Taigi;

 

Gal kas galite rekomenduoti RPG su kovos sistema, panasia i Final Fantasy X? Reikalavimai neitin dideli: turn based ir galimybe matyti, kieno kada eile (turn bar, ar aiski veikeju tvarka). Be to, labai noreciau linear istorijos, kad kaip ir per FFX nereiktu begineti per tas pacias vietas, o visa laika judetum i prieki ir exp uztektu tiek, kiek nudejai monstru pakeliui (nemegstu papildomu nesveiku grindinimu).

Kad be reikalo nekurt papildomu temu, man tinka ne tik PS2, bet ir kitu konsoliu zaidimai: GBA, DS, SNES, N64, GameCube, PS, PSP, PC.

Kol kas abu reikalavimus atitinkamu zaidimu zaidziau tik 3 xD Visi nesveikai patiko:

Final Fantasy X, Wild Arms 4 ir Paper Mario (beje, gal kam juokingai atrodo, bet ziauriai smagus zaidimas, patariu pabandyti visiems).

 

P.S.: Neseniai prisedau ir aptikau keleta zaidimu, kurie naudoja tokia kovos sistema, tik nezinau del ju istorijos linear'iskumo, gal galetumet pakomentuoti?

Atelier Iris (2 ir 3 dalys)

Ar Tonelico (abi)

Xenosaga

Grandia

Shadow Hearts (Covenant ir From The New World)

The Lord of The Rings: The Third Age

Crimson Gem Saga (PSP)

Mario & Luigi Superstar Saga (GBA)

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Noreciau ir as kad tokia kovu systema tik kad ant xboxo gal kas patars sorry kad cia rasau nenoriu kurt naujos temos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atelier Iris (2 ir 3 dalys) sitas tikrai geras istorija tikrai idomi zaidziau antra dali , tik grafika migdets ;]]

O seip tai kiek skaiciau nezaidei FF12 tai pabandyk ;D ir FFX-2 andtra dalis FFX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atelier Iris (2 ir 3 dalys) sitas tikrai geras istorija tikrai idomi zaidziau antra dali , tik grafika migdets ;]]

O seip tai kiek skaiciau nezaidei FF12 tai pabandyk ;D ir FFX-2 andtra dalis FFX

Atelier Iris grafika tai man patinka, klausimas, ar nebus panasu i Mana Khemia? Kur tebuni vienoj vietoj ir darai misijas, tarp kuriu parodo kazkokiu cutscenes ir tai pavadina istorija.

 

FF12 kaip tik dabar zaidziu ir jis man nelabai patinka. Ta prasme, zaidimas tai tikrai geras, gerai padarytas. Gera grafika, didelis map'as daug galimybiu, lyg ir grazi istorija ir pan. Tik jis manes neitraukia kazkaip. Gal atgraso papildomas grindinimas (nors ne tiek jau ten jo super daug), o gal istorija, ji kazkokia per daug ispusta, per daug visko vyksta, o veikejai, ju characteriai kazkaip neatsiskleidzia, vienintelis Balthier man ten patinka.

O FFX-2 man isvis biski nesamone. Kazkaip panasu i komercini mesla, bele kad tik pinigu uzsidirbt, truputi nebaigtas zaidimas. Ten gi viskas kitaip, nei FFX, ir siaip atgraso mintis, kad nauju skillu ismoksti, pakeites suknele xD

 

 

Ne į temą

Noreciau ir as kad tokia kovu systema tik kad ant xboxo gal kas patars sorry kad cia rasau nenoriu kurt naujos temos.

Ta prasme, ant pirmo Xbox? >_> Ar x360?

Redagavo 6zappaz9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atelier Iris grafika tai man patinka, klausimas, ar nebus panasu i Mana Khemia? Kur tebuni vienoj vietoj ir darai misijas, tarp kuriu parodo kazkokiu cutscenes ir tai pavadina istorija.

 

FF12 kaip tik dabar zaidziu ir jis man nelabai patinka. Ta prasme, zaidimas tai tikrai geras, gerai padarytas. Gera grafika, didelis map'as daug galimybiu, lyg ir grazi istorija ir pan. Tik jis manes neitraukia kazkaip. Gal atgraso papildomas grindinimas (nors ne tiek jau ten jo super daug), o gal istorija, ji kazkokia per daug ispusta, per daug visko vyksta, o veikejai, ju characteriai kazkaip neatsiskleidzia, vienintelis Balthier man ten patinka.

O FFX-2 man isvis biski nesamone. Kazkaip panasu i komercini mesla, bele kad tik pinigu uzsidirbt, truputi nebaigtas zaidimas. Ten gi viskas kitaip, nei FFX, ir siaip atgraso mintis, kad nauju skillu ismoksti, pakeites suknele xD

 

Ir siaip, as cia skaitau, bet nerasau beveik niekad, tai nemanyk, kad jei neparasiau, tai nezaidziau x) As siaip ziauriai daug PS2 (ir ne tik) zaides ^^

Ta prasme, ant pirmo Xbox? >_> Ar x360?

ant x360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir manau kad nera labai sunku atsisiust ir ismegint...kas cia gali patart geriau uz pati save,nzn..tiesiog paimi pamegini ir zinai ar patinka,pilna video,visko..paziuri ir aisku tampa...tekstas cia mazai ka pades...reikia pamatyt video,isgirst zaidima ,tada manau butu viskas aisku ka rinktis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl Enchanted Arms aš siūlau neskubėti, bo ten patiks nebent Hardcore RPG megėjui, šeip žaidimas sidequest, bet vietovės nepasižymi įvairovė, kovos nėra įdomios, story ir dialogai 4/10, kas man patiko tai muzika, plius jei nori nugalėti keturis papildomus bosus, reikia keltis level'į vajetau kiek..siūlyčiau Eternal Sonata, labai gražus RPG, deja pusę čarų sukurtį labai jau japonišku stiliumi, ir per daug cutscene, o šeip žaidimas pasižymi gan smagiomis kovomis, tik jos yra real time.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, jau kazkada dar senam forume esu klauses to paties, isbandziau kelis pasiulutus zaidimus, zaidziau kruva kitu zaidimu (RPG ir ne). Ir po keliu metu vel grizau prie to paties klausimo. FFX buvo pirmasis mano RPG, zaistas PS2 konsole. Ir jis mane nesveikai paveike ir tapo geriausias mano kada nors zaistas zaidimas. Deja, po tiek metu ir zaidimu vis dar laikau ji RPG etalonu ir niekaip negaliu to atsikratyti. Taigi;

 

Gal kas galite rekomenduoti RPG su kovos sistema, panasia i Final Fantasy X? Reikalavimai neitin dideli: turn based ir galimybe matyti, kieno kada eile (turn bar, ar aiski veikeju tvarka). Be to, labai noreciau linear istorijos, kad kaip ir per FFX nereiktu begineti per tas pacias vietas, o visa laika judetum i prieki ir exp uztektu tiek, kiek nudejai monstru pakeliui (nemegstu papildomu nesveiku grindinimu).

Kad be reikalo nekurt papildomu temu, man tinka ne tik PS2, bet ir kitu konsoliu zaidimai: GBA, DS, SNES, N64, GameCube, PS, PSP, PC.

Kol kas abu reikalavimus atitinkamu zaidimu zaidziau tik 3 xD Visi nesveikai patiko:

Final Fantasy X, Wild Arms 4 ir Paper Mario (beje, gal kam juokingai atrodo, bet ziauriai smagus zaidimas, patariu pabandyti visiems).

 

P.S.: Neseniai prisedau ir aptikau keleta zaidimu, kurie naudoja tokia kovos sistema, tik nezinau del ju istorijos linear'iskumo, gal galetumet pakomentuoti?

Atelier Iris (2 ir 3 dalys)

Ar Tonelico (abi)

Xenosaga

Grandia

Shadow Hearts (Covenant ir From The New World)

The Lord of The Rings: The Third Age

Crimson Gem Saga (PSP)

Mario & Luigi Superstar Saga (GBA)

Jei negasdina ps grafika, tai siulyciau palosti Xenogears. Vienintelis sio zaidimo trukumas, kad nera pratesimo :blink: , o siaip istorija ziauriai itraukianti, muzika tiesiog super, kovos sistema unikali ir nepakartojama, joks FF man nepatiko kaip xenogears ir is vis negaliu rasti zaidimo, kuris bent prilygtu xenogears. Be to prie sio zaidimo tektu pasedeti ne maziau 60h. P.S. gali youtubej paieskot video apie xenogears

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl Enchanted Arms aš siūlau neskubėti, bo ten patiks nebent Hardcore RPG megėjui, šeip žaidimas sidequest, bet vietovės nepasižymi įvairovė, kovos nėra įdomios, story ir dialogai 4/10, kas man patiko tai muzika, plius jei nori nugalėti keturis papildomus bosus, reikia keltis level'į vajetau kiek..siūlyčiau Eternal Sonata, labai gražus RPG, deja pusę čarų sukurtį labai jau japonišku stiliumi, ir per daug cutscene, o šeip žaidimas pasižymi gan smagiomis kovomis, tik jos yra real time.

Enchanted Arms man visai patiko. Gal story ir skystokas, bet kaip FFX fanui, radau be galo daug panasumu (speju kopino kurejai kazkiek). Pabandyt verta tikrai, aisku jei ps3 turi po ranka ;]]

 

O siaip as buvau panasiose paieskose kaip ir temos autorius. Taip pat kaip ir jis susizavejau FFX, be galo nusivyliau FFX-2, o FFXII neuzkabino..

 

Pries kelias dienas parsisiunciau ir tikrai uzhsikabliavau ant "Disgaea 2: Cursed Memories". Trailerius ir reviewsus kai ziurejau tai pakankamai atgrasiai atrode, na bet pats pabandes tikrai susizavejau. Jis strategy RPG

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei negasdina ps grafika, tai siulyciau palosti Xenogears. Vienintelis sio zaidimo trukumas, kad nera pratesimo :) ...

Tikrai negasdina x) Grafika ir siaip man maziausiai rupi zaidimuose. Na, o Xenogears, tai zaidimas zinomas, tik kazkaip niekaip nepribrestu pradeti jo zaisti x) O del pratesimo, na Xenosaga lyg ir jo spiritual successor skaitosi. Nebandei?

 

Enchanted Arms man visai patiko. Gal story ir skystokas, bet kaip FFX fanui, radau be galo daug panasumu (speju kopino kurejai kazkiek). Pabandyt verta tikrai, aisku jei ps3 turi po ranka ;]]

 

O siaip as buvau panasiose paieskose kaip ir temos autorius. Taip pat kaip ir jis susizavejau FFX, be galo nusivyliau FFX-2, o FFXII neuzkabino..

 

Pries kelias dienas parsisiunciau ir tikrai uzhsikabliavau ant "Disgaea 2: Cursed Memories". Trailerius ir reviewsus kai ziurejau tai pakankamai atgrasiai atrode, na bet pats pabandes tikrai susizavejau. Jis strategy RPG

 

 

 

Joa, Disgaea gera serija, ir humoras jos man patinka x) Tik kazkaip nesu labai jau strategy RPG fanas. Bet jei tau patinka, tai tikrai nenusivilsi :) Beje, pirma dali irgi butinai pabandyk! Bent jau man, tai ji labiau patiko uz antra.

Redagavo 6zappaz9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nori gero story, daug intrigų bei paslapčių: .hack//G.U

Ecchi žanro RPG žaidimo su merginomis: Ar Tonelico I ir II.

Neeilinės geros trilogijos su mecha robotais ir geru story: Xenosaga I, II, ir III. ( III dalis mane stulbina ir dabar)

Žaidimo kuris tave gali tiesiog užburti savo pasakišku pasauliu bei muzika: Chrono Cross.

Labai rekomenduojamas žaidimas anime fanams, nes šiame žaidimo yra visko ko yra betkokiame anime: Persona III. (dark) Persona IV. (light)

Žaidimo su labai daug bonusų, bei apie 100 surenkamų charakterių: Suikoden III, IV, V.

Neeilinio rpg žaidimo su disnėjaus charakteriais, tikrai nepasirodys tau per vaikiškas: Kingdom Hearts I, II.

Žaidimas su neeiliniu humoru: Disgaea I, II.

Statymai bei keliavimai per laiką su gana įdomia kovos sistema: Dark Cloud II.

Panašus variantas kaip ir Dark Cloud tik be įkyrių statymų: Rogue Galaxy.

Šio žaidimo battle sistema ir grafika labai gera, tačiau story ne koks, bet gal patiks: Grandia III.

Žaidimas kurį gali visalaik pažaisti co-op su savo draugais: Tales of Abyss, Tales of Symphonia.

Sunkus žaidimas tačiau jį atperka gera istorija: SMT: Digital Devil Saga.

 

Na kitų neatsimenu, bet jei neatsimenu tai gal ir jų nereikia rekomenduoti.

Visi žaidimai čia ant PS2 išskyrus Chrono Cross.

 

Na, ant next-gen daug ko nėra nebent Eternal Sonata, Tales of Vesperia ir gal dar Star Ocean naujasis. Daugiau nieko įspūdingo aš nematau tame next-gen po kolkas, perliukai dar tik išeis.

 

O jei apibendrinus tai pagrinde geriausi PS2 JRPG neįskaitant jokio Final Fantasy, tai būtų:

-.hack//G.U

- Chrono Cross.

- Persona III.

- Persona IV.

-Kingdom Hearts II.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chrono cross ? Ar jis ne ps1 zaidimas ? Jai jau pradejau apie ji tai turbut ji vertinciau geriausiu kada nors sukurtu RPG , o seip norejau pakomentuoti grandia, zaidziau antra dali ant PC perejau visa ,istorija nebloga taciau verta losti vien del battle system ,paliko labai dideli ispudi.

 

Jumbo suo metu esu ipusejas xenogears ,tikrai labai geras zaidimas ,istorija labai itraukianti ,labai nustebino tai ,jog gali kovoti ir robotose ir be ju ,grafika labai gera kaip psx zaidimui, kai uzbaigsiu zaidima pakomentuosiu daugiau . Visiskai sutnku su tavo nuomone , jog sis zaidimas pranoskta net kai kuruos final fantasy, isbandyk chrono cross paliks taip pat dideli ispudi.

Redagavo morcius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as cia kjp ir daug nezaidziu RPG bet kjp temos autorius rase tj galima rekomenduot geimus ir ant GBA, tai ten gali tikrai daug RPG rast. Patarciau pabandyt Golden Sun ir dar pasiieskok, tikrai rasi daug ir geru RPG :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.