Charisma

PC Problema

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki , tj wat toki sioki toki pc susistaciau , tik viena problema kompas niekaip nepasileidzia , paspaudi ijungimo mygtuka ir Hardo lempute uzsidega ir niekas daugiau nevyksta , lempute neisijungia tol kol neatjungsi energijos , maitinimo blokas yra tik 250w , tj galwoju gal paprasciau neuztenka galios jam paleisti kompa , arba gal kas nors su motinine plokste negeraj . kompo specs:

 

AMD Athlon™ X2 Dual-Core 5200

1 gb ram

512mb Asus x1950 pro vaizduske

2x80gb hardaj

Samsung dvd romas

ASRock ALive NF 6G - GLAN motinine

250w maitinimo blokas

 

Tj wat pinigu beturiu tik vienam daiktuj arba 650 w maitinimo blokuj arba naujai motininej plokstej , tj kaip galwojat ka reiktu pirkti ?

 

Dekuj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk atjunkt hardus, DVD romus ir tada žiūret ar jungsis, jei ne tai bus sugędus motininė arba cpu arba gpu arba ram.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandyk atjunkt hardus, DVD romus ir tada žiūret ar jungsis, jei ne tai bus sugędus motininė arba cpu arba gpu arba ram.

nu pabandziau viska atjung visitiek tas pats , o tj negali but kad 250w maitblokis nepaleidzia pc ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pabandziau viska atjung visitiek tas pats , o tj negali but kad 250w maitblokis nepaleidzia pc ?

 

gali ir dar kaip tau maziausiai reikia 500w maziausiai jeigu nori toki kompa paleisti nes kompas nera jau toks ir blogas jam reikia nemazai energijos, ir dar gal kanors ant motinines blogai ikisai nes man irgi taip buvo vieno sudo neikisau ir neveike niekas!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ir dar kaip tau maziausiai reikia 500w maziausiai jeigu nori toki kompa paleisti nes kompas nera jau toks ir blogas jam reikia nemazai energijos, ir dar gal kanors ant motinines blogai ikisai nes man irgi taip buvo vieno sudo neikisau ir neveike niekas!!

tai kaip mano pc sukasi ant jeigu neklystu 350W-500w riboje (nepamenu tiksliai, mokykloje db)? nors reiketu paziureti dar tiksliai bet 500W tai kai jau prikisi kazko galingo i ta pc.

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali ir dar kaip tau maziausiai reikia 500w maziausiai jeigu nori toki kompa paleisti nes kompas nera jau toks ir blogas jam reikia nemazai energijos, ir dar gal kanors ant motinines blogai ikisai nes man irgi taip buvo vieno sudo neikisau ir neveike niekas!!

Mano pc galingesnis ir tai sukasi tik ant 350 W tai čia netame problema, gali būti jog kokia nors detalė sugędus reikėtu temos atutoiriui ant kitos motinos susidėt turimas dalis ir pažiūrėt ar veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

stai patikrinau savo pc dabar. veikia ant 400W tai visas pc + dar vienas papildomas hdd + 3 ventiliatoriai papildomi ir vienas is ju su LED tai manau gan neblogai.istikro reikia po biski bandyt ir ziuret be ko neuzsikuria pc. jeigu sakai kad tik ijungus tau nieko nevyksta... ? nei ekranas nereguoja nieko? tada yra kazkas su paciu pc blogai, manau motinine, nes visada pirma uzkrauna BIOS su motinine tada checkina visa pc. bent jau pas mane pakurus PC ispradziu parodo kokia vaizdo korta tada CPU checkas ram checkas ir HDD checkas ir lygtais po to buna <BEEP> garsas kad viskas daugmaz ok (o gal del hardo cia kad veikia, nepamenu) ir pc kraunas... at which point do you fail?

 

 

EDIT: pasiklausiau vieno draugelio del tavo problemos... iskarto perskaites sako kad maitblokis silpnas. pabandyk is kokio pazystamo pasiskolint geresni..paziuresi gal net veiks :(

http://www.gerakaina.lt/new/product_info.p...is=CFT-600-14CS

manau kazkas tokio butu tau not bad

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kaip mano pc sukasi ant jeigu neklystu 350W-500w riboje (nepamenu tiksliai, mokykloje db)? nors reiketu paziureti dar tiksliai bet 500W tai kai jau prikisi kazko galingo i ta pc.

 

tai jeigu levas kompas gali ir su 100w suktis bet cia jau nera toks ir levas nrml pc tai reikia tikrai maziausiai 500w jeigu nori kad viskas gerai veiktu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jeigu levas kompas gali ir su 100w suktis bet cia jau nera toks ir levas nrml pc tai reikia tikrai maziausiai 500w jeigu nori kad viskas gerai veiktu

dekuj wisiem, imsiu nauja maitinimo bloka ir ziuresiu kas gausis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dekuj wisiem, imsiu nauja maitinimo bloka ir ziuresiu kas gausis

nera uz ka, tau sekmes ir i sveikata ziurek kad viskas veiktu ir parasyk kaip nusipirksi kaip ten tau!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tas pats buvo, pries pora sav., maitblokio kalte, dejau kita 500w kainavo kazkur 80lt su 12cm fanu, tylesnis toks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.