DeKar

Del iXtreme 1.51

Rekomenduojami pranešimai

Noriu paklaust, jeigu turiu iXtreme 1.5 ir idejau dvd filma ir sako kad nenuskaito formato ir reikia atnaujint, prisijungiu prie xbox Live ir pradedu atnaujinima, tai ar negausiu bano, ar jie niekaip "nepamatys" kad pas mane nuflashintas i 1.51, ar po update dar galesiu lost nelegalius geimus? Dekui uz atsakymus. Atsakymu i situs klausimus forume neradau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų eit lošt žaidimus, man rodos jie gali matyti ar neoriginalus žaidimas buvo įdėtas ar nebuvo, reikia tų stealth ir t.t. lyg ir. Šiaip tokių temų yra ar bent susijusių ir tokių pačių klausimų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėtų eit lošt žaidimus, man rodos jie gali matyti ar neoriginalus žaidimas buvo įdėtas ar nebuvo, reikia tų stealth ir t.t. lyg ir. Šiaip tokių temų yra ar bent susijusių ir tokių pačių klausimų.

 

jie skiria piratus pagal lievai nukopijuotas kopijas ir pagal achievementu data (jeigu pries isleidimo data pradejai zaist tai praktiskai 75% piratas). jeigu turi normaliai yrasyta zaidima, tau NIEKO neatsitiks ir tu GALESI zaisti kaip zaides

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Achievmentus? As turiu patchintu zaidimu achievnmentu...

pagal achievementu DATA tai yra LAIKA

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.