Raimisdjr

1 ir 3 flash red

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.mano xbox atsitiko tokia beda...zaidziant nba 2k9 uzsidega 1 ir 3 raudonai ir zaidimas pastringa ir cia tik sitame zaidime.kiek skaiciau tai reiskia kad xbox perkaista.tai klausimas butu...kaip jus manot kodel tik sitame zaidime taip ? ka patartumet ? aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, kodėl gali būt ant to žaidimo, bet gali buti jog RROD ne už ilgo.

Kelintu metu X'as?

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet neišsigąsk per daug lošk, kol gali. Tas RROD gali būtu kuriam laikui pataisomasjei lt neturi naujam (reflow, X-clamp tik nedaryk to su rankšluoščiais.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet neišsigąsk per daug lošk, kol gali. Tas RROD gali būtu kuriam laikui pataisomasjei lt neturi naujam (reflow, X-clamp tik nedaryk to su rankšluoščiais.)

su ranksluosciais ;) geras tas, bet tai kodel nedaryt pvz su jais ? ragai kitom dalim gali buti ? turiu xbox su 2 red lights pradzioj buvo, daba jau 3redai . zodziu, darytas buvo xclampas, bet ne mano paties, pats buciau geriau padares. sakau reikia bandyt naujai padaryt, padariau naujai, perkaitinau isnaujo, na su atjungtu cooler'iu. ir nieko, tas pats, gal minciu kokiu turit ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ranksluosciais ;) geras tas, bet tai kodel nedaryt pvz su jais ? ragai kitom dalim gali buti ? turiu xbox su 2 red lights pradzioj buvo, daba jau 3redai . zodziu, darytas buvo xclampas, bet ne mano paties, pats buciau geriau padares. sakau reikia bandyt naujai padaryt, padariau naujai, perkaitinau isnaujo, na su atjungtu cooler'iu. ir nieko, tas pats, gal minciu kokiu turit ?

 

su fenu statybiniu gali bandyt kaitint motina ir gpu, bet cia tokie dalykai nepataisomi ilgam, kam jus dar spardotes? susitaikykit su realybe ir pirkit kita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pataisyti galima tik netokiais metodais :mellow:

O apie tuos Xclamp ir kitus barbariškus metodus jau buvau rašęs savo temoje. Iš tikrujų jeigu nedarytas buvo Xclamp ir kiti tokie dalykai kurie deformuoja motininę tai galima pataisyti taip kad tarnaus vos ne kaip Jasper :blink: Dažniausiai.

Redagavo Skeith

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.