kiler01

AION: tower of eternity

Rekomenduojami pranešimai

Priklauso ir nuo to ar globale ar private losi... privato servai neatlaiko dideliu kruviu :D)

Prie ko chia fps ir serverio kruviai? Kai servas neishvezha zhaideju skaichiaus lagina ne fps, o visai kas kita. Guild nariam su 2x geforce gtx280 lagai didzhiausi nusimushus beveik visus imanomus grafinius parametrus (daug kam zhaidimas crashinasi ishvis, arba masiniai dc). Ir taip, ash zhaidzhiu official, tikria ne man shvaistyti laika tokiem dalykam kaip private serveriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai ten absoliuti WoW kopija. Net exp bar'o negalejo originalaus sugalvoti. Pasilieku as prie WoW :D

EDIT: Siandien gavau ban WoW serve kur as losiu tai eisiu pas jus i aion turbut :D

EDIT EDIT: kiek ten mazdaug zmoniu losia vakarais?

mane is wow isbanino nes hackinau taip pat noriu paklaust ar yra ant aion hack ?

o dabar tu man pasakyk ka su XP BARU galima sugalvoti?! baras kaip baras svarbu kad xp rodytu ir viskas

visai tu man nieko buvai be kai apie tuos hackus pradejai kalbet...

servas: http://infiniteaion.com/ ten rasi iskur ir ka siustis

servas geras keli stambus bugai neistaisyti bet visa maza uzknisanti betvarke sulopyta

 

Tai uz kokias klases losiat? As vis neapsisprendziu kuo but :D

as elyos rangeris. kolkas gyvas :D

 

matosi kad nerealus MMO! Bet jam irgi reikia nerealaus PC...damn!

senokas pc su 1GB DDR ramu, 6600 (ne gt) geforce vaizdo korta, paima toki ant minimum'o aisku tokio kaifo nepajausi kaip zaisdamas su kietu pc. bet bent jau zaist gali :)

 

Jis labai "gerai" optimizuotas, kol nedalyvauji piliu puolime. O ten praktishkai net ir su galingiausiais pc daugiau 10 fps nematysi.

jeigu jau mano pc ji veza palygint ok. tai taip jis gerai optimizuotas

 

Priklauso ir nuo to ar globale ar private losi... privato servai neatlaiko dideliu kruviu :))

1500 zmoniu vakar buvo tam kur as losiu serve. viskas veike.

 

Prie ko chia fps ir serverio kruviai? Kai servas neishvezha zhaideju skaichiaus lagina ne fps, o visai kas kita. Guild nariam su 2x geforce gtx280 lagai didzhiausi nusimushus beveik visus imanomus grafinius parametrus (daug kam zhaidimas crashinasi ishvis, arba masiniai dc). Ir taip, ash zhaidzhiu official, tikria ne man shvaistyti laika tokiem dalykam kaip private serveriai.

lagas buna arba del pc bedu arba del serverio bedu. kai buna del PC, krenta FPS, kai buna del serverio dideja lag/ping. tada tarkim kai paspaudi su kuo nros kalbeti, jeigu didelis ping, gali stoveti kelias sekundes iki kol jie atsakys kai paprastai turetu iskarto.

 

vienintelis dalykas kuris man nepatiko kolkas yra tai kad pasiekus ~10 leveli kai tipo tampi daeva (na "daugiau negu zmogus") nebeleidzia keltis gathering skillo (zoliu rinkimas, siame zaidime ir miningas/kasyba) todel kad "you're a Daeva now, leave these to humans. " like wtf? man reikai padaryti questa kuris sako kad turiu "iskasti" gelezies o man neleidzia nes as tam per kietas???

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm.. na dar nebandziau tu puolimu piliu tai nezinau tiksliai :D o nuo kelinto lvl gali eit ten? :D

Teorishkai gali eiti nuo tada, kada patenki i abyss, t.y. nuo 25 lv. Praktishkai be kokio 45+ jau nebeapsimoka eiti net i pirmojo aukshto pilis, nes nors jos pirma kart buvo paimtos ~32-36 lv zhaideju, dabar, kai nemazhai jau yra 45+ nieko tu ten be lv ir gear nenuveiksi, nebent paishziuret kas ir kaip.

 

 

jeigu jau mano pc ji veza palygint ok. tai taip jis gerai optimizuotas

1500 zmoniu vakar buvo tam kur as losiu serve. viskas veike.

 

vienintelis dalykas kuris man nepatiko kolkas yra tai kad pasiekus ~10 leveli kai tipo tampi daeva (na "daugiau negu zmogus") nebeleidzia keltis gathering skillo (zoliu rinkimas, siame zaidime ir miningas/kasyba) todel kad "you're a Daeva now, leave these to humans. " like wtf? man reikai padaryti questa kuris sako kad turiu "iskasti" gelezies o man neleidzia nes as tam per kietas???

Pasipasakosi kaip reikalai su fps kai sudalyvausi pirmame pilies puolime.

 

Del gathering, tai jokiu bedu nera. kai patampi daeva, tu galesi rinkti lygiai tas pachias zholes, tik kitose zonose. O jei turi problemu su questu dar startineje zonoje, nusipirk ta iron ore pas broker ir viskas...

Redagavo tralialia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, meginau siustis AION per NCSoft updateri, bet man ji iskart irase i C diska ir i ji siunte, kuriame yra tik 1GB laisvos vietos, gal kazkaip galima padaryti, kad siustu i D diska ? Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš lošiu Aion infinity serve mano nikas: nindze .Paraškit jei norit daiktais pasikeist, ar šiaip galiu duot. paduelint galetume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo siulau tau eit i kitas zemes ten kelt lvl ir gatherint o ne pradinuku zonoj tupet ;D

tai 9 LV dar buvau pradinuku zemese :D

 

Sveiki, meginau siustis AION per NCSoft updateri, bet man ji iskart irase i C diska ir i ji siunte, kuriame yra tik 1GB laisvos vietos, gal kazkaip galima padaryti, kad siustu i D diska ? Aciu.

kai uzdedi kad siustis manau turetu duoti pasirinkti kur instalinti...

 

Aš lošiu Aion infinity serve mano nikas: nindze .Paraškit jei norit daiktais pasikeist, ar šiaip galiu duot. paduelint galetume.

koks lv ir klase?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai uzdedi kad siustis manau turetu duoti pasirinkti kur instalinti...

Taip duoda, kaip anskciau nepastebejau "Custom" skyrelio :D

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip duoda, kaip anskciau nepastebejau "Custom" skyrelio :)

taip :)

 

BEJE PAMIRSAU PASAKYTI kai siunciates per NCsoft launcheri kaip savo regiona pasirinkit north america ir language english

jeigu parsisiusit EU instala jis bus korejietiskas.... ir suanglint jo bent jau man nepavyko. jeigu jau parsisiuntet ta europietiska, tai dar ne tokia beda: neikit i nustatymus (jei neklystu files - settings - advanced) ir tenai pakeiskit tada jum is naujo persius lygtasi apie 1 GB duomenu ir vsio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai paleidineja zaidima ismete stai tokia lentele:

Nuotrauka

 

Kaip ja suprasti, cia ar kompo kalte (gelezis) ar OS ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Problema softe, jeigu tu dar nesusidures su tokia lentele tai tau sekasi lb

Gal imanoma, kazkaip butu ispresti sia beda, be OS perrasymo, nes labai jau tingiu tuo uzsiimt.

Redagavo Apollon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.