mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esu siektiek naujokas Lockerz.com taigi esu Z-list member, ir turiu 1000 PTZ... Taigi kada cia bus tas redemption, noreciau ka nors pagriebti :whistling: Taigi gal galite issamiau paaisikinti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki esu siektiek naujokas Lockerz.com taigi esu Z-list member, ir turiu 1000 PTZ... Taigi kada cia bus tas redemption, noreciau ka nors pagriebti :whistling: Taigi gal galite issamiau paaisikinti :P

 

Pabusiu geras ir pasakysiu , kad nezinau kada bus redeemas :P Niekas nezino.. :P O susitaikyk kad nelabai ka bepagriebsi :P Geriau jau ziurek video kol dar 3x PTZ ir kaupk taskus , kad juos shop'e veliau panaudotum :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabusiu geras ir pasakysiu , kad nezinau kada bus redeemas :P Niekas nezino.. :P O susitaikyk kad nelabai ka bepagriebsi :whistling: Geriau jau ziurek video kol dar 3x PTZ ir kaupk taskus , kad juos shop'e veliau panaudotum :P

Nu zinok kazkaip vistiek tik 12 tasku tegaunu uz video :/ ... bet rimtai kaip gauti tuos 3xPTZ? :P

Redagavo Mindinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu juos jau gauni.

Tai paskui jie didinsis ar kaip ? As suprantu kad 3xptz tai tris kart daugiau gauni :whistling: bet db tegaunu tik 12 uz video, 4 uz login ir pan :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai paskui jie didinsis ar kaip ? As suprantu kad 3xptz tai tris kart daugiau gauni :whistling: bet db tegaunu tik 12 uz video, 4 uz login ir pan :P

Normaliai uz video turetum gaut 4 ptz, taigi tu gauni 3x.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet dabar shope vyksta ar kaip ? :whistling: o tas reedem ispardavimas kai gali griebti ?

b*** gal gali savo gaidiškų klausimų čia nerašinėt. Nes tu jau zjbl kad nesugebi nueit i Lockerz ir pasiskaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b*** gal gali savo gaidiškų klausimų čia nerašinėt. Nes tu jau zjbl kad nesugebi nueit i Lockerz ir pasiskaityt.

pizda koks protinguolis atsirado! gal atsiras zmoniu ir atsakys :P tam ir yra diskusijos, nepatinka tai ko rasai b*

 

Beja esu Z-List member taigi ar viltis kad atsius maike ? :whistling:

 

Sorry kad vel rasau :/ bet gavau kad maikes siuntimas failed... Kaip tiksliai uzpildyti gal zinot kad atsiustu ? ;)

Redagavo Mindinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinom ;P

tai gal pasidalinsi ziniom? ;) as galvoju kad tikrai mano account settings gerai padaryti bet vistiek gmail'e raso kad sending is failed :whistling: o marskineliu noreciau:) paziureti kaip siuncia,kada atsiuncia ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tu nueik ir pasiskaityk, nes viskas parašyta, kad ir profilyje keliais žodžiais. Į restock'ą vilčių gali beveik nedėt, nes turi campint prie pc kelias valandas ir, jei tau labai pasiseka, gali ką nors nugriebt. Dar kai tu naujokas, tai duočiau 115%, kad bent jau per šį restock'ą tau nepasiseks. Be to, kaip tapai zlisteriu?? Garantas, kad pričytinai ten velnias žino kiek, todėl ir siuntimas failed.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tu nueik ir pasiskaityk, nes viskas parašyta, kad ir profilyje keliais žodžiais. Į restock'ą vilčių gali beveik nedėt, nes turi campint prie pc kelias valandas ir, jei tau labai pasiseka, gali ką nors nugriebt. Dar kai tu naujokas, tai duočiau 115%, kad bent jau per šį restock'ą tau nepasiseks. Be to, kaip tapai zlisteriu?? Garantas, kad pričytinai ten velnias žino kiek, todėl ir siuntimas failed.

Ne tikrai jokiu hack ir pan :) tiesiog pakvieciau 20 draugu ir viskas jie prieme uzsiregino ir viskas :) Z-list turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.