mmc357

Pakvietimai į Lockerz.com

Rekomenduojami pranešimai

ir ka jau atsiunte? :rolleyes:

 

Kazkaip jaigu redeemas only for US members, tai nelabai tikiu, kad sius i europa. Dar tiek manau susigaudo :thumbup:

Joa, cancelintų iš karto, manyčiau.

Aišku jei amerišką adresą į profilį užsirašai, kurian nusiuntei shopo itemus nupirktus, tai viskas tvarkoj būtų, tik reik gaut jį, ir paskiau kad atgal atsiųstų ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kiek mazdaug laiko buvai su 20 pakviestu zmoniu? As jau tikrai daugiau negu 4men. Bet bet..

As irgi mazdaug 4men... Bet dar svarbiausia juos surinkau nelegaliai, o kai redeeminau 25$ tai i email parase kad mane sugavo ir nesius prizo, bet veliau parejo tie 25$ o dabar ir maike :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir ka jau atsiunte? :rolleyes:

 

Kazkaip jaigu redeemas only for US members, tai nelabai tikiu, kad sius i europa. Dar tiek manau susigaudo :thumbup:

Atsiunte pakabuka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tos maikes 7-8 men nematau. Sake nebesiuntines jau pries kelis menesius. Nu man jos ir nereikia :rolleyes:

 

Norejau pasiteirauti, kaip sekasi tuos ilgus video ziuret? :thumbup:

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi maikės jau panašus laiko tarpas kaip neatsiunčia, bet nieko ir nesakė, kad nesius. Taip pat, kai buvo kreivas restock'as ir visi prisiėmė visokių daiktų , daugeliui vietoj to davė 50$ arba atsiuntė prekę, o man nei to, nei to. Jaučiuos nuskriaustas. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai tada atsimenu irgi kaip duodavo vietoj prekes uzsakytos 50 $ td atrodo buvo lapkricio rectokas as td sirgau ziauriai bet vistiek sugebejau paimti xbox 360 bet negavau nei xboxo nei 50 $ :rolleyes:((((

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai tada atsimenu irgi kaip duodavo vietoj prekes uzsakytos 50 $ td atrodo buvo lapkricio rectokas as td sirgau ziauriai bet vistiek sugebejau paimti xbox 360 bet negavau nei xboxo nei 50 $ :rolleyes:((((

 

As ipod touch 8gb paemes tada buvau, bet 50$ pevede :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lauksit šiandien?

nzn turbut uzsilipinsiu pc eisiu prie tv ir per reklamas patikrinsiu vis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip kaip kilbukai pralauksit, gi naujienas pacheckinkit..

 

General Redemption Update: We want to thank you for your patience in two ways.

 

1. No camping out for the redemption this weekend! We'll have it sometime between July 4th at 11.59 PM EDT and July 10th at 11.59 PM EDT.

2. We're introducing yet another amazing new way to earn PTZ beginning next week — watch the hallway for details.

Stay tuned as we introduce more new ways to earn LOTS of PTZ to help you with your SHOP discounts and future redemptions!

 

22 hours, 11 minutes ago

 

 

Jai su anglu problema tada laukit ;)

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tos maikes 7-8 men nematau. Sake nebesiuntines jau pries kelis menesius. Nu man jos ir nereikia ;)

 

Norejau pasiteirauti, kaip sekasi tuos ilgus video ziuret? ;)

Ziureti tuos 10 ar 12min. Filmukus, tiksliau juos paleidineti, tai net nezinau kaip pavadinti. Pragare sutikciau grindis plauti negu juos paleidineti. Na, bet gelbeja Fule. Paleidziu ir taip kaip nieko nevyksta fuleje, einu kita paleisti. Bet siaip be komentaru apie juos. Ypac patiko tie kur buvo po 30min. Cia virsune. /// Del maikiu viskas aisku. Na, kaupsime tada ant pekes ir lauksime kol i Lietuva sius prekes. Kadangi 2012m. Lyg ir pasaulio pabaiga, tikiuosi iki to laiko dar spes kazka padaryti del siuntu, kad bent pora zaidimu galima butu suzaisti ja gavus. lol

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir leidineju ir leidineju.. Liko 2 puslapiai, tikiuosi ilgu dar neprikraus rytoj, noriu spet tuos likusius prasukt... ;) Draugai sako: is kur pas tave tiek tos valios... ;) Nu bet tikiuosi nenueis veltui tas tasku rinkimas, nes jau visiskai netoli puse PS3 surinkau ;) beto idomu koks ten tas naujas budas tasku rinkimo atsiras... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir leidineju ir leidineju.. Liko 2 puslapiai, tikiuosi ilgu dar neprikraus rytoj, noriu spet tuos likusius prasukt... ;) Draugai sako: is kur pas tave tiek tos valios... ;) Nu bet tikiuosi nenueis veltui tas tasku rinkimas, nes jau visiskai netoli puse PS3 surinkau ;) beto idomu koks ten tas naujas budas tasku rinkimo atsiras... ;)

Valios tai tikrai reikia tokiom kanciom. ;) pvz., as, net nakti juos renku. Dabar mane gelbeja naktinejantis TV3 kanalas per interneta rodomas ir muzika dar kazkiek. Man dar liko kazkur apie 5 puslapiai. Tikiuosi spesiu, nes virs 10min. Ir daugiau pasilikau ant deserto. ;) del nauju budu, bent jau vienas tikrai turetu buti mini zaidimai, kuriuos anksciau zadejo. Kas dar.. Na, gal nuorodu spaudinejimas koks. Daugiau kaip ir neismastau. Jau protas neveikia po tu video ziurejimu. Gerai sakai, as ir manau, kad atsipirks sitas viskas. Mano taikinys Xbox. Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.