Petras69

Neskaito DVD Disku

Rekomenduojami pranešimai

Tai va net nezinau kame gali but problema , kad nenuskaito mano tusciu DVD Disku. Nusipirkau kelis naujus, Verbatim firmos tuscius diskus.DVD-R .Aisku kaina maza gal ir kokybe prasta bet skaityt turetu.Kai idedu diska jokio veiksmo nebuna,noriu isirasyti zaidima i dvd diska ir jo nenuskaito.Bet kai idedu jau yrasyta dvd diska , su kokiu filmu ar kuo tada jau man jy nuskaito.Tai ir nebezinau kame cia beda ir ka daryt , gal koki driveriai ar kas blogai net neisivaizduoju :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va net nezinau kame gali but problema , kad nenuskaito mano tusciu DVD Disku. Nusipirkau kelis naujus, Verbatim firmos tuscius diskus.DVD-R .Aisku kaina maza gal ir kokybe prasta bet skaityt turetu.Kai idedu diska jokio veiksmo nebuna,noriu isirasyti zaidima i dvd diska ir jo nenuskaito.Bet kai idedu jau yrasyta dvd diska , su kokiu filmu ar kuo tada jau man jy nuskaito.Tai ir nebezinau kame cia beda ir ka daryt , gal koki driveriai ar kas blogai net neisivaizduoju :/

man senai yra buve panasiai 1. gali buti kad pareina i marcias tavo dvd. 2. diskai cia tikrai ne prie ko. 3. o kaip tau ju neskaito tu turi o meny ijeini i nero(ar kokia kita programam) nori rasyti ir tipo raso idek diska?? man taip dabar ant laktopo yra kartais rodo kad idedu diska kartais ne! bet tas dvd ant laktopo jau nebeskaito cd tik i diskus gali rasyti kanors o skaityti neskaito!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galbut per nero blogas disko tipas parinktas? seip kai TIESIOG idedi diska tai arba nieko neatsitiks arba WIN ismeta lentele ka norite daryti (atidaryti, rasyti bla bla bla)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turejau omenyje kai as idedu DVD Diska i cd roma , My computer turi atsirasti juk DVD Disc ar kazkas panasaus , o pas mane nieko neatsiranda ir kai noriu irasyt zaidima tai negaliu nes nenuskaito to dvd disko , o pvz idedu DVD diska kur yrasytas filmas ar kas my computer nuskaito jį ir atsiranda o tuscio , ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.