Gintarinis

WET

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

Preview

 

Beautiful, graceful, brutal, and deadly ... Rubi is a problem fixer. She fixes problems. She's good at it. But when she agrees to fix a wealthy man's problem by finding and bringing back his wayward son, she thinks it's all going to be cut and dry. She thought wrong. The job wasn't so simple. And the man who hired her isn't who he appears to be. Now Rubi's on the run, needing to find the man who left her for dead, leaving a massive body count in her wake.

 

Double-crosses. Enemies. Allies. Guns. Swords. Drugs. Old books. In an adventure that spans three continents, two warring factions, and one very pissed off problem fixer, Wet is a sexy, super-stylish action game that will keep the adrenaline pumping. Rubi is focused. Rubi is determined. Rubi is a problem fixer. Rubi is Wet.

 

ESRB Rating: M for Blood and Gore, Drug Reference, Intense Violence, Sexual Content, Strong Language

Genre: Action

Also Available On: PlayStation 3

Release Date: September 15, 2009

MSRP: $59.99

 

 

______________________________________________

 

Ka manot apie si zaidima? Kokie pirmieji ispudziai?

Man tai labai patinka tas New Western stilius, tas visas crazy action,stunt kills ir pan. Labai mane itrauke sis zaidimas negaliu nuo jo nulipt :thumbsup4:

Redagavo Gintarinis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perėjau. Geras, patiko, bet trumpas. :) Labai įdomių užduočių yra, kaip ta lėktuve arba kai važiuoja ir nuo automobilio šaudyt reikia. (tikiuos nepaspoilinau). ;] Ir paskutinė misija smagi buvo. Storyline'as neblogas, tik va užkliuvo, kad visą apkabą susegt reikia, kad mirtų priešas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai pėrėjau per 3dienas kažkur :thumbsup4:, geras lyg naujasis Total Overdose ;), tik aišku ne toks dar kietas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.